Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Yalnız çok enteresan bu Etriproject hile yapmıştı oyun omu yakalamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdiye kadar 86 Özel Temsilci- 11 En İyi Temsilci top çevirdim. 12 Sarı Kalanı Gümüş 😀😀😀 Şaka Gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disclosure -- 20 Kasım 2017; 2:24:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulİstanbulOlalı

quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

Takıma yeni bir oyuncu katmanın cezası en az 10 maç beyler ona göre transfer yapın takımın tüm ayarları taktigi aleyhinize dönüyor...

Ronaldo ile nasıl idiyor dostum

Daha hiçbir hayrını göremedim dostum pesleague oynadım daha çok normal klasman ya da turnuvalara dönünce direkt mağlup oluyorum takıma alışması gerek o zaman bakacağım tadına :)

Elimdeki bütün antrenörleri verdim kendisine ancak 30 oldu hakikaten müzayededen oyuncu almak işi mantıklı mı bilemiyorum 30. Seviye olması resmen ölüm ama ben antrenörleri hep Ronaldo için biriktirmistim Allah'tan...

Hocam ben yıldız kovalamaktan vazgeçtim bu yüzden, günlük 3-4 saat gp kasıp birkaç tane yıldız oyuncu aldım ama senin gibi ben de hayrını göremedim. Siyah oyunculardan sadece Mesut Özilden çok iyi yararlandım.

Beklentimin yüksek olmasından oldu diye tahmin ediyorum. Mesela neymar gelince sol kanadı otobana çeviririm diyordum ama hiç öyle olmadı. Oyunda normal oyunculardan bir tık daha iyi sadece; bale, modric, iniesta, pique, sergio ramos, de rossi, benzema hepsi aynı şekilde.

Şöyle bir şey var bizim bu çok ıstediğimiz yıldız gelir gelmez takım bozuluyor art arda seri mağlubiyetler başlıyor bütün hevesimiz kaçıyor yeni adam almaya ben Ronaldo'yu aldım takıma koydum eski halimi mumla arıyorum şu an yol geçen hanı olduk gelen giden öpüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFocus

Beyler oyunu yeni aldım, my club ta biraz maç yaptım.

Bu set up trial giriş bonusunu nasıl giriş yapabilirim?

Hiç maç yapmamak mi gerekiyordu?

ilk önce sadece ilk 5 maçında girebileceğin ve her maç 10000gp vereni oyna sonradan 5oonline maçı geçersen giremezsin
  • Pek oynamadım myclub ı, ancak şöyle birşey keşfettim

Top açarken hiza siyah topa geldiğinde durdurma tuşuna basılırsa genellikle siyah topa yakın yerde duruyor

Onun ince bir ayarı var orayı tutturmak lazım

• Arkadaşlar Merhaba,

öncelikle acemiliğim için kusura bakmayın, büyük bir sorunum var ve çözüm için son çare sizleri düşündüm :)

pes3 oyun konsolundaki ana hesabımı yanlışlıkla silmişim, aynı hesaptan pes2018 indirmiş ve 2 aydır ana hesaba ek olarak açtığım hesaptan oynuyordum, 3 gündür ek hesaptan oyuna giriş yapmaya çalışıyorum ancak playstore dan lisansı güncelleyin uyarısı veriyor, strore gittiğimde ise içerik kullanılmamaktadır diyor.

ana hesabın mail adresini hatırlamıyorum şimdiden yeni oyun alın diyeceksiniz gibime geliyor, ancak var dır bir çözümüü myclup için dünyaları harcamıştım :)
  • cecener C kullanıcısına yanıt
    Soyle bi cozum var ucretsiz olan lite versiyonu indir oynamaya devam et

• yahu arkadaş nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz yaa
    adamlar fiber döşüyorlar her yeri kazdılar ama sular yok , elektrikler gidip gidip geliyor
    dün maç esnasında 4 defa elektrikler gitti
    nezaket derecem AAA'dan A KISMEN YÜKSEK'e düştü
    onu bırak PS4 bozulacak diye ödüm kopuyor
    heryeri özelleştirirlerse olacağı budur lanet olsun
  • murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    Bizim burda fiber bile yok sen gene iyisin

Hocam benim de basiima geldi ayni sey ben ups koydum araya elektirkler gitsede ps4 ve tv acikkaliyo ups besliyo bende o esnada kapatiyorum tby tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIBRISLI83 -- 20 Kasım 2017; 9:36:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: disclosure

Şimdiye kadar 86 Özel Temsilci- 11 En İyi Temsilci top çevirdim. 12 Sarı Kalanı Gümüş 😀😀😀 Şaka Gibi

Az açmışsın banada baslarda vermiyordu ben 300 e yakın top acmisimdir simdi 11 siyah top oyuncum var .

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    evet onu da düşündüm ancak o kadar par verip aldım artı mcylupe çok para harcadım hepsi gitti mi diyosun :(
  • Çok mantıklı hocam kaç VA'lık ups kullanıyorsunuz ?
  • Momentiuma yeter artık deyip momentiumu yenmek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 20 Kasım 2017; 10:38:38 >
  • cecener C kullanıcısına yanıt
    My clubdaki gitmez oynadıgın hesabına gireceksin litele myclubla oynamaya devam edeceksin bendekide ingilizce usp psnden almıstım aksam oyuncu bulamıyorum saat farkından dolayı lite turkiye psnden indirdim aksam deneyecegim olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

yahu arkadaş nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz yaa
    adamlar fiber döşüyorlar her yeri kazdılar ama sular yok , elektrikler gidip gidip geliyor
    dün maç esnasında 4 defa elektrikler gitti
    nezaket derecem AAA'dan A KISMEN YÜKSEK'e düştü
    onu bırak PS4 bozulacak diye ödüm kopuyor
    heryeri özelleştirirlerse olacağı budur lanet olsun

Dostum geçmiş olsun bak benim kısmen A olan dereceme bakıp demistin ya gördün mü benden kaynaklı değil pesleague de çektiler beni yine AAA olacak az kaldı çünkü pesleague bıraktım sen de elektrik mağduru olmuşsun bir insan hileci mi değil mi anlamak için en doğru yöntem galibiyet mağlubiyet oranına bakmak bence...

• [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
    [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Allâh bereketini versin akmasa damlıyor pesleague :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 20 Kasım 2017; 10:44:26 >

En guçugu sanirim hocam 650 kav cekiyo sorun olmuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIBRISLI83 -- 20 Kasım 2017; 10:46:20 >
  • Yalnız ben bir şey anlamadım pesleague hile yapanı anlıyor ve otomatik mağlup sayıyor eee bu sistem var demek konami yapabiliyor neden bize işkence ediyor diğer bölümlerde

• The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    Pes liginin serveri ayri hem amerika hem avrupali kullanicilar eşleşe bilsindiye bence pes ligi serverine onlem getirdiyse diger serverlerinede uygulaycak mutlaka bu yazdigim msj sadece bir tahmin ama varsayim ☺

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.