Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
38.348
Cevap
90
Favori
993.059
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
Giriş
    257 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kibris minarelikoy m.salih

Pes liginde ilk 4 maçta 9 puan toplarsan bir sonraki hafta pes ligi devision 1 e giriyorsun 10 maçta 20 puan toplarsan finallere kaliyorsun finalleride gecersen sanirim pes world tour a katilmaya hak kazaniyorsun yanlisimda olabilir bilen varsa duzeltsin oda pesin dunyanin belli ulkelerinde yaptigi canli etkinlik etkinlige katilmaya hakkazananlarla canli kapisiyosun ve kazanirsan pes kupasini aliyosun yani pesin en iyi oyuncusu oluyosun dunya genelinde olay bu benim bildigim

tam bekar işi bekar olsam affetmezdim:)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Orijinalden alıntı: mevdut

quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Orijinalden alıntı: mevdut

yahu siyah top yuzdesi oldu 5.4 50 topmu ne actım bende olanlarda vardı tabi. 10k olunca basıyorum dagea mı ne gelmişti ilk baslarda sonra siyah gelecek diye ki esas derdim beckham basıp durdum bugun siyah cıktı oda mkhik... ermenisi yok iyi oyuncuda bi beckham bale ne bilim sevindir 2 siyahdada sevindirmedi yahu

Hocam kadronda cokmu siyah var benim %4 gordugunde siyah veriyor yaklasik 60 top actim ronaldo de gea ve dimaria cikti . Backham istiyorum :( listede 7 siyah var bir siyah daha yakalarim belki %15 sansim olacak insallah cikar

o listeden sadece dagea kaleci cıkmıstı bide ermeni olan cıktı işte baska o listeden siyah yok bende. ermeni cıktıktan sonra 4.9a dustu oran yine. komple acıcam ama bende beckham istiyorum.

Hocam sana yazdığım mesajdan sonra 3.7 yüzdesi vardı ilk çevirmede butun toplar siyah oldu heveslendim ama ibraham çıktı çevirmem artık bu hafta bana tekrar siyah vermesi için baya açmam gerek , okadar enerjim kalmadı forvetide sağlama aldım biraz oyun oynamak istiyorum

hayırlı olsun oda iyi. aynen daha cevirme benim 50yi buldu cevirdigim toplam 2 siyah istediklerim de gelmedi
    |
    |

• Yarbay
    11605 Mesaj
    quote:

Aynen hocam siralamada ilk yuze giren oyunculara bachkam veriyo konami e hileciler basi cekiyo dogal olarak bu nasil bi mantik simdi sen soyle

Kesin verdiğine eminmisin ben sanmıyorum Beckham vereceklerini zaten ilk 100 içinde olanların %40 hilecidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kampanyanin ilk gunu forumda konusuluyodu bu konu benim bildigom veriyorlar hocam

|
    |
    istanblue001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

konami gerçekten ilginç şirket.

video yu kaydedicez de, onlara göndericez de izleyip karar verecekler.

ulan buna para harcayacağına, bu videoyu izleyecek adama para vereceğine

kim bağlantıyı kopartıyor onu belirleyecek bir sisteme para harca.

fifada bildiğim kadarıyla bu sistem var.

Bunlar pes 2013 den beri,koparma hilesi için bir adım atmadılar!bundan sonrada atmazlar.

Tek çözümü var bunlara bu hileyi illallah ettirip şikayet yağmuru yaratılması için,pes 2015 de dedim burada!Nisan ayı gibi,herkes hile yapılmasını öğrenip,fake hesap ile yapacak ve hileyi kolay anlatılır şekilde her yere koyacaksın.bakın o zaman görün nasıl önlem alıyorlar

hile için doğru düzgün videolar bile yok,el altından yapan yapıyor konami sesini çıkarmıyor!koy youtube ye herkes yapsin sonra konami seneye önlem almazsa eğer adımı değiştiririm .)

yoksa ağlar gideriz boyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 19 Kasım 2017; 22:3:23 >
    |
    |

PSN:ERTANTR

• Yüzbaşı
    494 Mesaj

bazılarında yazıyor değişken dişiliş var diye. benim aldıklarımda yok.
    |
    |
    blackprague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2177 Mesaj
    Nuri61 Beckham hayırlı olsun doğru yoldasın demek aynen devam

|
    |
    1743 Mesaj
    quote:

Kampanyanin ilk gunu forumda konusuluyodu bu konu benim bildigom veriyorlar hocam

pes lig girişinde üstte special scout yazıyor ama içeriğinde hiç bir açıklama yok
    |
    |

3448 Mesaj
    Şu oyunda lisans ve tr ligi olsa fifa 18'i süpürürdü piyasadan..

|
    |

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

Takıma yeni bir oyuncu katmanın cezası en az 10 maç beyler ona göre transfer yapın takımın tüm ayarları taktigi aleyhinize dönüyor...

Ronaldo ile nasıl idiyor dostum

PSN:ERTANTR
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj
    quote:

Bende klasman da 2* donecem herlade bi rashford oynatirim bide sf random var bende fizik cok iyi hava toplari icin ideal onu kullanirim kanatlarada 2 hizli adam atarim 79 yada 80 lik defansa icin soyledigin adamlar hangi ajanlarla aloniyo hocam bide ve fiyat bilgin varsa yardimlarin icin tskler

Hocam sizin kadro mükemmeldi bende akıllandim ilk başlarda deli gibi 50 tane hesap actim siyah top şu bu derken neymar messi ronaldo suarez neler neler cikardim 500 bin gp biriktirdim ronaldo aldim aklıma tükurüyüm ulan oyna gitsin peki ne oldu kadrolari kurdum mutlu olmadim momentum lagcılar selecte basıp donduranlar piskopat oynayanlar ayagıma top vermio adamlar şimdi maradona ve usain bolt la oynuyom mis süper yenilsemde adam gibi oynuyor rakip 2 yıldızda hiç pislikle karsılasmadım daha

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam pesliginde õdullu turnuvalarda iyi gidiyo 5* kadro ama klasmanlarda tutunamadim biturlu 7. klasmana anca indim canim cikti resmen oynatmiyo 5* kadroyu alternatif ariyorum ya 3* ya 2* kadro ile devam edecem artik heralde deneyimledigim bu oldu oyunda.!!
    Kazanma hirsi olanlar cok pislik yapiyo oyun icinde herturlu yola basvuruyorlar 5* kadroya momentumda daha cok vuruyo sanki oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kibris minarelikoy m.salih -- 19 Kasım 2017; 23:1:20 >
    |
    |
    nıghtmares kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: nıghtmares

quote:

Bende klasman da 2* donecem herlade bi rashford oynatirim bide sf random var bende fizik cok iyi hava toplari icin ideal onu kullanirim kanatlarada 2 hizli adam atarim 79 yada 80 lik defansa icin soyledigin adamlar hangi ajanlarla aloniyo hocam bide ve fiyat bilgin varsa yardimlarin icin tskler

Hocam sizin kadro mükemmeldi bende akıllandim ilk başlarda deli gibi 50 tane hesap actim siyah top şu bu derken neymar messi ronaldo suarez neler neler cikardim 500 bin gp biriktirdim ronaldo aldim aklıma tükurüyüm ulan oyna gitsin peki ne oldu kadrolari kurdum mutlu olmadim momentum lagcılar selecte basıp donduranlar piskopat oynayanlar ayagıma top vermio adamlar şimdi maradona ve usain bolt la oynuyom mis süper yenilsemde adam gibi oynuyor rakip 2 yıldızda hiç pislikle karsılasmadım daha

Hocam neymar,bale, iniesta, ibrahimoviç, sergio ramos, pique gibi bir sürü siyah oyuncu ile oynadım bugüne kadar ama doğru düzgün zevk alamadım oyundan. Şimdi aldım bir yıldızlı oyuncuları çok zevkli oluyor, siyah oyuncularla oynamaktan çok daha zevkli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbulİstanbulOlalı -- 19 Kasım 2017; 23:02:51 >
    |
    |

• Yarbay
    3915 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Asamoah aldım sol beke iyi midir nasıl bilirsiniz

Adamdir adam :) koy sutta ceker yapistirir

|
    |
    5 yıldızlı takım kurduğunuzda,sizlerin de belirttiği gibi,keyif alamazsınız çünkü karşınıza ultra 5 yıldızlı takım kurmuş Araplar vs gelecek.Sende Cr7 varsa adam ,Cr7 nin yanına Bale ,Beckham,Aguerro,Messi ,Suarez ,Neymar çekmiş,görmemiş gibi bir de hepsini beraber oynatıyor.Elin petrol zengini Arabı ,coins almış ,kim varsa çıkarmış!!Böyle kadrolarla karşılaşmamak için Lev 2-3 en fazla Lev 4 candır...

ilk 100 e vermisse backham ı konami buyuk haksizlik yapmiş oldu bence ilk yuzdekide kulanici bizde kullanici herkes kulanici yani boyle sacmalik olmaz

|
    |
    The_Sopranos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam bana cok denk geldi adamlarin kadroda tum yildizlar mevcut bide bukadarlada kalmiyorlar tum oyuncu levelleri son aşamasinda heralde siyahlari ta cikarsinlar yuzlerce top geliyo onlarida antronor yapiyo adamlar

|
    |
    neo23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
haberler
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.