Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Myclup denince akla takım ruhu gelir ve bu özelliğiyle diğer modlardan ayrılır.Takım ruhu 80 olan bir oyıncunun ,takım ruhu 99 olan usta bir oyuncudan fark yemek zorunda kaldığı Pes 15 ten ;takım ruhu 70 olan takımın bile ,binbir emekle takım ruhu 99 yapılan takıma kafa tutabildiği ,kimin usta ,kimin çömez olduğunun belli olmadığı Pes 2018 e !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 18 Kasım 2017; 12:37:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkeste benim gibi momentum olayın şikayetçi orta sahamda modric kroos var siyah yanlarında yerine göre dos matici yada gö olarak mkhitaynı koyuyorum eğer rakip benden iyiyse örnek ronalda messi neymarsa darman duman ediyorum sonraki maç bi bakıyorum adamda en yüksek lens vb topçular benim orta saha komple josico maldonadoya bağlıyo orta sahayı geçemiyorum nasıl pres yapıyolar anlamıyorum 4-3-3 sağ bekim d.alves valenciya yada carvhal solda rodrigez bildiğin hasan aliye dönüyolar sla ve sğa iki oyuncu bunların arkasına kaça kaça mal ediyor adamlarımı lanet gelsin konami😔👋

• Konami benim defans özürlü olduğumu düşünüyor olsa gerek durmadan stoper veriyor
    Yeter yahu :D
    Bunlardan birkaç tanesini antrenör yapacağım tavsiyelere açığım
    Bu arada Ronaldo,Benzemadan sonra bu haftaki 3. siyah top oyuncum Modric oldu
    [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_lindemann -- 18 Kasım 2017; 13:24:6 >
  • klasman sim de karsiya gelenler bilgisayar mi yoksa online oyuncu mu? klasman sim in amaci ne onemskz bir sey mi? orda yedeklerk mi oynatalim?

• murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    Keşke takas sistemi koysalar yada pazar bende de sağ bek koleksiyonu oldu dani alves carvhal valencia

• brooklyn666 kullanıcısına yanıt
    Takastan ziyade transfer daha iyi olurdu
    işine yaramayanı satacaktın açık arttırmada ve ya istediğin ücreti veren birine
  • drhardware D kullanıcısına yanıt
    Bizim gibi playerların oluşturduğu bulut takımların oynadığı biyer orası simülasyon maçlar oynanıyor orda amaç gp kasmak ucuz işe yaramayan adamalrı koyuyosun ki sözleşme bitmesin gelen gp de kasada kalsın👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brooklyn666 -- 18 Kasım 2017; 13:49:12 >
  • murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    Ben sadece örenek verdim mesela arkadaşta stoper çoğunluğu var sag bek lazım pazara koysak takas etsek gibi değişik ve güzel olabilirdi aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: brooklyn666

Bizim gibi playerların oluşturduğu bulut takımların oynadığı biyer orası simülasyon maçlar oynanıyor orda amaç gp kasmak ucuz işe yaramayan adamalrı koyuyosun ki sözleşme bitmesin gelen gp de kasada kalsın👍

Bunu bir açıklarmısın? benim gibi bu sene başlamışlarda anlamış olur bulut maçı derken takım menüsünde bulut maçı modunda kullanın seçiyorum maça nasıl girecegiz maçlar bölümünde klasman sim maçı var oraya giriyorum çöp oyuncularla kaybetmek büyük ihtimal 600 gp veriyor böyle gp birikmezki alıntılayarak yardımcı olursan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 18 Kasım 2017; 14:8:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulİstanbulOlalı

quote:

Sonunda şu adamı müzayededen alıp kadroya kattım ya bana yeter

Hocam bu sistemde atağa çıkarken topu kimle dağıtıyorsun?

Bende aynı sistemi denedim ama forvet arkasında pas dağıtacak kimse olmayınca verim alamadım bir türlü. Ayrıca kanatlardan gitmekte zor oluyor sanki, orta sahanın sağından/solundan topu alayım da kanatlara top süreyim derken çok fazla zahmet istiyor.

Direkt ortadan ver kaç ile giriyorum dostum lakin guncellemeden sonra bu sistem iflas etti anlamadım nolduysa çok fazla yenilmeye başladım ufak ufak Simeone yapacağım galiba...

Ver-Kaç yapmak daha zor hocam, ben hücumcu 4-1-4-1'e geçtim ama gene verim alamadım.
    İleri dörtlü geri koşana kadar tek bir ara pasla ceza sahamın çevresine kadar geliyorlar. 2 tane hücumcu orta saha oynatıyorum ama tek forvet olunca gene sıkıntı oluyor. 3-1-3-3 denedim o fena değildi, gp kasayım 4-3-3'e geçeceğim.
    4-2-3-1'de çok iyi. 2 tane 10 numara oynatıyorum ama momentum olayı yüzünden kaleyi tutturamıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• walla bana göre güncellemeden sonra oyun çok değişmiş ve çok kötü bir hal almış.

bunun başlıca sebebi oyun hızını +2'ye almışlar. gerek varmıydı? bence kesinlikle hayır. güncellemeden önceki oyun hızı zaten hızlıydı. bunu neden arttırdılar daha da? kime yetmiyor anlamıyorum. sonuç: iğrenç bir hız. böcek savaşı. kamera bile yetişemiyor maçtaki hıza. bazen top sağ tarafa gittiğinde kamera solda kalıyor algılayamıyor kamera maçın hızına yetişemiyor. böyle bir hızda da doğal olarak istediklerinizi yapamıyorsunuz.

ayrıca imleç hatası falan da değişmemiş. oyun hızını arttırarak kandırmaya çalışmışlar. oyun hızı artarsa imleç de daha çabuk değişir diye düşünmüşler.

güncellemeden sonra oyunun kalitesi, ağırlığı gitmiş bence. langırt tarzı bir oyuna dönüşmüş. 11 tane çubuğa karşı 11 çubuk hissiyatı var bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulİstanbulOlalı

quote:

Sonunda şu adamı müzayededen alıp kadroya kattım ya bana yeter

Hocam bu sistemde atağa çıkarken topu kimle dağıtıyorsun?

Bende aynı sistemi denedim ama forvet arkasında pas dağıtacak kimse olmayınca verim alamadım bir türlü. Ayrıca kanatlardan gitmekte zor oluyor sanki, orta sahanın sağından/solundan topu alayım da kanatlara top süreyim derken çok fazla zahmet istiyor.

bu sistem oncelikle gol yememek uzerine. genelde 2 forvet haric tum takim kapaniyor o yuzden gol atmak asiri zor bu sisteme karsi

bir cok kisi bu sistemle oynuyor bu yuzden.

gol atmayada gelince, iyi oyuncuysan bir sekilde yolunu buluyorsun, sonucta 2 forvetin var ilerde ve iyiylerse mutlaka bir sekilde pozisyona gririyorsun

ki bildigim kadar mentalist-ch iyi oyuncu :)

O zaman ileri 2'linin teki ikinci forvet yapılabilir hocam, ama iyiymiş taktik. Rakip gol atamaz uzun süre, bir pozisyonla gol atıp fişi çekersin. En kötü ihtimal beraberlikle biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Pes leagude mi momentum yok krali var iki mac yaptim herbirinde rakip kaleciler costu imkansiz kurtarislar direkler ! Agirlik fln resmen anlasiliyor ztn! Iki macida berabere bittirdim rakip 2 sut cekti ben 19 yok boyle olay

Maç 3-3 ve 90+'da gole gidiyorum hocam, kaleciyle karşı karşıya kaldım. Topa vurdum top dışarı çıktı ve bu bir maç içerisinde çok fazla sayıda oldu. O mesafeden topu dışarı atmak imkansız denebilecek seviyede, daha birşey demiyorum yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: brooklyn666

Keşke takas sistemi koysalar yada pazar bende de sağ bek koleksiyonu oldu dani alves carvhal valencia

Oyuncular arası alışveriş işi çok mantıklı ve konami açısından da hesaplı değil , çoğu kişi yan hesap açıp suistimale gider.

Şu olabilir bence , bir oyuncuyu satınca çok az gp veriyor,siyah top bile 6000-7000 gp sanırım .

Aynı pes 2011 deki gibi bir sistem yapıp bir oyuncu ne kadar çok kişide varsa o kadar gp ederi olur ve satarsan o kadar para alırsın.bu da en iyi oyuncular için30-40bin falan olur en fazla .

• Konami bugun bonkor davraniyor 20000 gpye iki top cevirdim mpabbe calhanoglu verdi bu arada okuyorum maci hukumsuz saydiranlari bana sadece bugun 4 hileci geldi piskin bir sekilde 85 dakikada o civarda durdurdular hepsi hukmen maglup sayildi boyle olursa cok iyi sanirim konami artik tespit edebiliyor baglanti bozani masallah diyelim en azindan hilecilerle ugrasmayiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulut maçında kullanma olayı sen oyunda değilken senin yerine sim maç yapma olayıdır orda da der zaten bulut maçında kullan diye amacın gp kasmaksa bol zamanım var dersen işe yaramayan oyunculardan bi takım kuruyosun bil. Karşı maçlar oynuyosun sim yada kendin oyna sözleşmesi bitince antrenör yaparsın paran cebimde kalır oyun sonunda verdiği temsilcilerde aynı baktın 3 yıldızlı aç topu takıma ekle böyle böyle gp kasıyolar

• squillacci kullanıcısına yanıt
    Fifadaki gibi bi pazar yokluğu insanı zorluyor temsilcilerin hali zaten içler acısı ortalama bi maç 3000 gb zor veriyor ne biliyim bi düşünceydi sadece

• Arkadaslar suanki en iyi taktik hangisi bide gelismis taktikler ise yariyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedamed

quote:

Orijinalden alıntı: Son-Goku

PC platformunda, "cihanergin35" nickli şahıs gs ile oynuyor, kendisi profesyonel hilecidir, yağ gibi giden maçta dk 85 te 3 saniye lag girdirdi ve hükümsüz saydırdı. Bir de nezaket derecesi AAA, maçta birşey yaptık da bize yaptı desem değil, ki zaten hiçbir zaman rakibi rencide edecek birşey yapmam, zaten sürekli hileci olmayan adam 3 saniye içinde maçı hükümsüz saydırmayı nereden bilsin. Acemi olanları görüyoruz bazen deniyorlar yapamıyorlar 30 saniye falan laglı gidiyor. Yazık ya başka birşey demiyorum, yenilmek asla eziklik değil ama bu yaptıkları eziklikten başka birşey değil, acıyorum böylelerine.

Hocam arkadaşla geçen oynadım kim kazandı hatırlamıyorum ama temiz maç oldu,hileci olduğunu zannetmiyorum,çünkü oyunu ile puanı arasında bir uyuşmazlık yoktu.gece yine bakayım maçı kim almış.

O yüzden şüpheye düştüm ben de, puanı çok yüksek değil, nezaket derecesi AAA. Ama çok kısa lag girdi ve bir şekilde hükümsüz sayıldı maç ve dk 85 falan 4-2 veya 5-2 öndeydim. Benim netimde hiç sorun olmuyor, bir iki defa elektrik gitmesi ve modem kapanması vs dışında bağlantı sorunum olmadı hiç.

• Hiç oynamadığım hesaplarimdan birinde dün akşam top cevireyim dedim, 7 top çevirdim 1 siyah olarak Beckham verdi, diğerleri de hep altın geldi, başka bi hesaptan top çevirdim onda da gümüş geldi 7 toptan, Konami neye göre hesaplara top veriyo anlamadım gitti. Sürekli oynadığım hesapta da sadece 2 siyah var ve onlar da ilk başta gelen messi ve icardi. Haftalık kampanyalardan siyah top gelmeyeceğine inandığım için asıl hesapta boşuna top cevirmiyorum artık, siyah top tutkum da kalmadı, varsa yoksa kaliteli altın ve gümüş oyuncular. Depay, Van dijk, King, Rodriguez, Matic, Subasic vs. yeterli. 2 yıldızlı takımla klasman oynamak artık keyifli gelmeye başladı.

• 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.