Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pesexpert

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

İyi bakalım öyle olsun. Bu arada ilk defa bu sene PES aldım çok memnunum nazar değmesin herkes olumsuz yorum yapıyor ama.

İşte gerçek pescilerin oyununu beğenmeme nedenini çok güzel açıklamış arkadaş!bu oyun bildiğiniz pes değil,tamamen fifacıları kendine çekmek için piyasaya çıkarılmış bir oyundur..ben fifayı oynasam beğenirsem eğer bir gün,o fifayı çocukluktan bu yana oynayan kesim kesinlikle beğenmez eminim..şuan bunu yaşıyoruz biz eski pesciler!Ben her şeye rağmen alışmaya çalışyorum,bildiğim tüm ezberleri çıkarttım aklımdan eski peslere dahil bu yüzden..Kasımda gelecek büyük güncellemede gözlerim bir yandan bir umut :)

eski peslerde hiç işe yaramayan 4-5-1 taktiği bu değişen pes ile işe yarayabilir,denemek lazım bu sistemi :)

Reis bu sene bir miktar fifacı çektiler ya gelecek sene belki adam gibi bir oyun yaparlar belki ne dersin

Bunlardan bir cacık olmaz dostum

Bu oyunda afferdersiniz şeyin göre tarak bulamadım bir adam akıllı td. Sürekli td arayışı içindeyim. TD. Ye verdiğim gp lerin haddi hesabı yok...juve nin td si gelmiş onuda alayım bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi bakalım öyle olsun. Bu arada ilk defa bu sene PES aldım çok memnunum nazar değmesin herkes olumsuz yorum yapıyor ama.

İşte gerçek pescilerin oyununu beğenmeme nedenini çok güzel açıklamış arkadaş!bu oyun bildiğiniz pes değil,tamamen fifacıları kendine çekmek için piyasaya çıkarılmış bir oyundur..ben fifayı oynasam beğenirsem eğer bir gün,o fifayı çocukluktan bu yana oynayan kesim kesinlikle beğenmez eminim..şuan bunu yaşıyoruz biz eski pesciler!Ben her şeye rağmen alışmaya çalışyorum,bildiğim tüm ezberleri çıkarttım aklımdan eski peslere dahil bu yüzden..Kasımda gelecek büyük güncellemede gözlerim bir yandan bir umut :)

eski peslerde hiç işe yaramayan 4-5-1 taktiği bu değişen pes ile işe yarayabilir,denemek lazım bu sistemi :)

Reis bu sene bir miktar fifacı çektiler ya gelecek sene belki adam gibi bir oyun yaparlar belki ne dersin

Bu oyunda afferdersiniz şeyin göre tarak bulamadım bir adam akıllı td. Sürekli td arayışı içindeyim. TD. Ye verdiğim gp lerin haddi hesabı yok...juve nin td si gelmiş onuda alayım bari

Donadoni’yi aldım. Memnunum şimdilik. Boluda’ya göre galibiyet yüzdem baya arttı.

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    Sen bir göz doktoruna git maçta lag varmi gibi görunuyo adam kendi kalesine atti baglanti kopardi maçi bana verdigi icin hileye cozummu buldu yazdim ama sen ne anlarsin alismissin bikere camur atmaya bide bana at neolacakki OYNAMA sen bu oyunu sana gore degil olum bu oyun aglama aglama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-3-3 oynayanlara için söylüyorum, Donadoni bu sene de çok iyi. Aldıktan sonra 1 günde 80 puan yükseldim

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

İstediği havayı seçsin maç sonu engeller geçerim

Oyunun hatası gibi birşey pes 17 çok denk geldi öyle

Pes 18 fazla denk gelmedi

Benim taktığım konu oyuncular kendiliginden yere düşüyor her yağmurlu havada futbolcular bol bol yere düştüğünu görmedim gerçek maçta öyle bir yerde oyuncum yere düşüyor ki rakip onun düşmesinden faydalanıp gol atabiliyor

Yoksa tabi ev sahibi olan istediği gibi kendine avantaj sağlayacak

Ne yazikki 200 hakkimiz var ben sansimi lagcilardan yana kullaniyorum zaten her gun bir kisi engelliyorum en az :)

• Şöyle bir durum yaşadım.Cuma gecesi ertesi gün öğleye kadar internetim kesikti.Bende 4g den telefondan bağladım ps4 ü.6-7 maç yaptım.Tamamı laglı oldu.Ancak hiçbir maç hükümsüz olmadı.Şimdi karşı taraf benim lag yaptığımı düşündü halbuki benim yaptığım bir şey yoktu ne yapayım bağlantım bu.Şİmdi bu lag yapanlarında internetleri kötüyse ben nerden bileceğim adamın hile yapıp yapmadığını.Gerçi hile yapan maç esnasında çok bariz belli oluyorda bazı maçlarda tıpki bende olduğu gibi bağlantıdan kaynaklı olabiliyormuş.Maçın genelinde bağlantı işareti varsa anladımki bağlantı kötü karşı tarafın kasıtlı yaptığı bir şey yok.
  • Şu td lerden hangisi alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

quote:

quote:

quote:

Donadoni’yi aldım. Memnunum şimdilik. Boluda’ya göre galibiyet yüzdem baya arttı.

geçen sene donadoni ile,oyunun başından mayıs ayına kadar oynamıştım.önde baskı olmasına rağmen,tüm tam defans td.'lerine on basardı.o kadar iyidi defans hattı donadoni ile.Gelsin listeye hemen kapacağım :)

• TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    Özellikle İtalyan ve bazı İspanyol rakiplerin maçlarında ,lag ,gecikme eksik olmuyor.Sorun Konami serverlarında !!Mortal Kombat XL de online karşılaşmalarda ,rakiple eşleştiğinizde ,rakibin pingi ,yeşil,sarı gibi renklerle gösteriliyor.Gelen rakibin ping seviyesi yeşilse onu kabul ediyorsunuz ama kırmızı yani kötüyse rakibi,kabul etmiyorsunuz.Peste de bu seçenek olmalı,maç başlamadan rakibin ping düzeyini görebilmelisiniz.Peste ise sürpriz yumurta gibi,maç başlamadan ne olacağını bilemiyorsunuz.Hem belki ,rakip 1500 puanlı hileci veya 24 saat bu oyunu oynayarak bu puana gelmiş bir psikopat!!Benim puan diyelim ki 600...Eşleştirme kısıtlaması yoku da seçmemişim ama oyundaki sistem,puştluk olsun diye böyle bir rakiple eşleştiriyor.Pingini veya puan seviyesini beğenmiyorsam rakibi reddedebilmeliyim..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

geçen sene donadoni ile,oyunun başından mayıs ayına kadar oynamıştım.önde baskı olmasına rağmen,tüm tam defans td.'lerine on basardı.o kadar iyidi defans hattı donadoni ile.Gelsin listeye hemen kapacağım :)

Benim listede var şu anda 🤔 bazı td ler değişiyor sanırım kişiden kişiye. Şöyle anlatayım dün 620 puana kdr düştüm Boluda yüzünden, Donadoni’yi aldım.şimdi 750 puanım var.

5 klasman maçı üst üste kazanınca da 600 gp veriyormuş 🙈 Konami zor yapılan şeyler için az gp veriyor, çok ilginç.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim listede var şu anda 🤔 bazı td ler değişiyor sanırım kişiden kişiye. Şöyle anlatayım dün 620 puana kdr düştüm Boluda yüzünden, Donadoni’yi aldım.şimdi 750 puanım var.

5 klasman maçı üst üste kazanınca da 600 gp veriyormuş 🙈 Konami zor yapılan şeyler için az gp veriyor, çok ilginç.

küfür eder gibi 600 gp nedir,hiç vermesin daha iyi[8\|
    Ayrıca misal ronaldo gibi adamı satsan sana 1 topluk gp bile vermiyor.Böyle ayarsız plansız bir firma konami işte

neo23@ güzelmiş dediğin yeşil kırmızı olayı,ama peste olmaz çünkü rakip güçlü olduğunu görürler kaçarlar hemen :)puanını saklayıp yaparlarsa anca o şekilde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 22 Ekim 2017; 12:56:9 >

• Konami oyunun her yerine pislik bulaşırmış kendi kafasında ne varsa size onu dayatıyor bu rakip bulamama ya da geç bulmada aynı pislikten kaynaklanıyor bastığın anda rakip gelir ama Konami kendi istediği tarz rakibi size vermek istiyor

• Oyunda büyük sıkıntılar var! Defans topun rakibe geçmesini öküzün trene baktığı gibi seyredip sonra rakibe yüzünü dönüyor! Burada büyük sıkıntı var.

Fifa benzeri bir defans sistemi bu oyuna henüz oturmamış.dibinden geçen topa müdahale etmiyorlar..

Kasım'daki update'de buna el atmalari şart.

Ayrıca cursor sorunu! Hem defans ta hem ofansta oyuncunuzu yakamadığınız öyle anlar oluyor ki saç baş yoluyosunuz..

Şu tekrarlarada bi ayar çekilmesi olmassa olmazlardan!

Hızlı geçiyor ve geçerken de options tuşuna basarken resmen gözü yoruyor..

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    ÇOK MANTIKLI SĞA VE SLA OYUNCULAR ÇOK ÖNEMLİ ZATEN BU TAKTİKTE

• Reap3r R kullanıcısına yanıt
    gp kazanamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Özellikle İtalyan ve bazı İspanyol rakiplerin maçlarında ,lag ,gecikme eksik olmuyor.Sorun Konami serverlarında !!Mortal Kombat XL de online karşılaşmalarda ,rakiple eşleştiğinizde ,rakibin pingi ,yeşil,sarı gibi renklerle gösteriliyor.Gelen rakibin ping seviyesi yeşilse onu kabul ediyorsunuz ama kırmızı yani kötüyse rakibi,kabul etmiyorsunuz.Peste de bu seçenek olmalı,maç başlamadan rakibin ping düzeyini görebilmelisiniz.Peste ise sürpriz yumurta gibi,maç başlamadan ne olacağını bilemiyorsunuz.Hem belki ,rakip 1500 puanlı hileci veya 24 saat bu oyunu oynayarak bu puana gelmiş bir psikopat!!Benim puan diyelim ki 600...Eşleştirme kısıtlaması yoku da seçmemişim ama oyundaki sistem,puştluk olsun diye böyle bir rakiple eşleştiriyor.Pingini veya puan seviyesini beğenmiyorsam rakibi reddedebilmeliyim..

Dostum demin maç yaptım adamın 2. Maçı 69 takım ruhu var birkaç oyuncu dışında defuld kadro takım leveli 1 oyun rakibe gol attırmak için tüm buştşulu yaptı olmadı en son laf girdi son 30 dakka yağ gibi akan maça lag girdi o takıma karşı yenilememek için full defans yaptım ya oyun bu kadar gahpe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesexpert -- 22 Ekim 2017; 13:56:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

Konami oyunun her yerine pislik bulaşırmış kendi kafasında ne varsa size onu dayatıyor bu rakip bulamama ya da geç bulmada aynı pislikten kaynaklanıyor bastığın anda rakip gelir ama Konami kendi istediği tarz rakibi size vermek istiyor

İmzamı atarım

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Fifa da var ama bu özellik gecikmeyi gösteriyor beğenmezsen oynamıyorsun ama rakibin puanını ve takımını göremiyorsun arada denk geliyor oyun resmen komedi ama nasıl dayanıyorlar fifa yi oynamayı öyle şeyler oluyor ki görmen lazım

• fifa 98den sonra ilk defa fifa 18 oynadım yılların pescisi olarak. ilk olarak menu acayip hızlı pesteki gibi ölüm degil takır takır giriyosun cıkıyosun. ve cok cesitlilik var istatiklerden digerlerine dolu dolu ve cok hızlı harbiden cok sasırdım. pes resmen olu essekmiş. ikinci olarak ilk dikkatimi ceken maca girdigimde sahanın cok kucuk oldugu:D:D cok sacma amaq bana oyle geldi iki adımda orta sahayı gecip ceza sahasına geliyosun.bide tel koymuslar kale arkasına bildigin halısaha:D. ve mac icide cok hızlı tekrarlar taclar kornerler oyuncu degisimi vs. peste 10dklık mac 15 dakka suruyosa bunda tas catlasın 11dk suruyodur. ucuncu olarak en cok dikkatimi ceken topun futbolculardan bagımsız haraket etmesi yani mactaki 23. adam gibi kafasına gore takılıyo cogu zaman balon gibi:D toplamda 3 mac yaptım kontrola alısamadım tabi ama fizikleri begenmedim hic. son yorumum oyun ici dinamikleri pes gerisi yalan ama oyun dısı oynanabilirlik fifa enfes. fifayla konami birleşse bi oyun cıkarsa oyun ici sadece pes olsa manyak olur. tabi bu yastan sonra ben kalkıp kontrola falan alısıp fifaya baslayamam pese talim...

• quote:

Orijinalden alıntı: mevdut

fifa 98den sonra ilk defa fifa 18 oynadım yılların pescisi olarak. ilk olarak menu acayip hızlı pesteki gibi ölüm degil takır takır giriyosun cıkıyosun. ve cok cesitlilik var istatiklerden digerlerine dolu dolu ve cok hızlı harbiden cok sasırdım. pes resmen olu essekmiş. ikinci olarak ilk dikkatimi ceken maca girdigimde sahanın cok kucuk oldugu:D:D cok sacma amaq bana oyle geldi iki adımda orta sahayı gecip ceza sahasına geliyosun.bide tel koymuslar kale arkasına bildigin halısaha:D. ve mac icide cok hızlı tekrarlar taclar kornerler oyuncu degisimi vs. peste 10dklık mac 15 dakka suruyosa bunda tas catlasın 11dk suruyodur. ucuncu olarak en cok dikkatimi ceken topun futbolculardan bagımsız haraket etmesi yani mactaki 23. adam gibi kafasına gore takılıyo cogu zaman balon gibi:D toplamda 3 mac yaptım kontrola alısamadım tabi ama fizikleri begenmedim hic. son yorumum oyun ici dinamikleri pes gerisi yalan ama oyun dısı oynanabilirlik fifa enfes. fifayla konami birleşse bi oyun cıkarsa oyun ici sadece pes olsa manyak olur. tabi bu yastan sonra ben kalkıp kontrola falan alısıp fifaya baslayamam pese talim...

Çok güzel noktalara deginmişsiniz hocam.

Pes"in menüleri hakkaten işkence! Her tıkladığınızda bi kahve molası verilir yani o derece:-D

Böyle bir sorun karşısında hiç mi geri bildirim almıyo bu firma! Yıllardır aynı....

• 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.