Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adam adama markaj değil. gelişmiş taktiklerdeki sıkı markajı açıp rakibin santraforuna ver yeter. 2 santrafor varsa 2 tane sıkı markaj açıp. 2 santrafora ayrı ayrı ver dostum.
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Tsklr hocam ben deniycem oos olursa messi 94 den 96 ya yükseliyomuş forumda okumustum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu listedeki oyunculari gelistirin hepsi 88 üstü oluyor son levelde 92 olan da var iclerinde. Ben formu iyi olanlari alıp geliştireceğim

http://pesdb.net/pes2018/?age=15-21

• quote:

Orijinalden alıntı: nıghtmares

Tsklr hocam ben deniycem oos olursa messi 94 den 96 ya yükseliyomuş forumda okumustum

yükselir oyun tarzı yaratıcı oyun kurucu zaten sğa dan dan daha da etkili olur kullanabilene ben GF oynatıyorum onda da iyi
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin as kadronun resmini cekermisiniz bi bakıyım taktik olarak ney oynuyorsunuz siz bu adamları nasıl kullanirdıniz geçen 10 maç yapmamıs adamdan 4 yedim savunmam berbat

• Oyun planında rakip forvete markaj olayı nereden ayarlanıyor bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

kesinlikle bellerin.

89 oluyor son olarak o beni cezbediyor ama fiziği ufak sanki ondan acaba diyorum Valencia bir adım önde midir ?

• quote:

Hocam sizin as kadronun resmini cekermisiniz bi bakıyım taktik olarak ney oynuyorsunuz siz bu adamları nasıl kullanirdıniz geçen 10 maç yapmamıs adamdan 4 yedim savunmam berbat

aksam atarım.4-2-2-2 simone oynuyorum defans benim de kötü bu hafta sokratis ve manolası oynatamıyorum formları E-D yunandan kime hayır gelmiş zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Bu listedeki oyunculari gelistirin hepsi 88 üstü oluyor son levelde 92 olan da var iclerinde. Ben formu iyi olanlari alıp geliştireceğim

su antreman olayını tam çözebilsek olur da yoksa zor dün carvahala antreman yaptırdım bi beyaz(200+) top bide gümüş(1000+) top sğb antrenör vardı. 11.000 deneyim puanı verdi. niye verdi bilmiyom gümüş sğb kimdi onu da htırlamıyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Bu listedeki oyunculari gelistirin hepsi 88 üstü oluyor son levelde 92 olan da var iclerinde. Ben formu iyi olanlari alıp geliştireceğim

su antreman olayını tam çözebilsek olur da yoksa zor dün carvahala antreman yaptırdım bi beyaz(200+) top bide gümüş(1000+) top sğb antrenör vardı. 11.000 deneyim puanı verdi. niye verdi bilmiyom gümüş sğb kimdi onu da htırlamıyom

Canlı güncellemede formu yüksek ise çok veriyor diyorlar , bende dün 12000 yakaladım geçen hafta canlı güncelleme yoktu en fazla 2000 görmüştüm , ne düşerse artık tek yaptığım pozisyona göre vermek gerisi şans birazda gelen topa bakıyor

• quote:

quote:

aksam atarım.4-2-2-2 simone oynuyorum defans benim de kötü bu hafta sokratis ve manolası oynatamıyorum formları E-D yunandan kime hayır gelmiş zaten :)

ben bu form durumuna hiç bakmadan oynatıyorum dezavantajı nedir çokmu etkiliyor oyunu
  • The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    dostum bu adamın hızı atikliği ve çevikliği sana çok ekmek yedirir. 18'de biliyorsun hız fizikten daha önemli bir konu. sonuçta bir stoper değil ki bu omuz omuza performans bekleyesin.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    gelişmiş ayarlarda sıkı markaj opsiyonu var. onu seç sonrasında da santraforu seç.
  • Kanatlara yada açık oynuyorsanız açığa A.Young ve Cuaeva yı koyun forumda A bu hafta çok iş yapıyorlar. Benden söylemesi.

Ayrıca wass diye bir oos var oda çok etkili.. Oos kullanmıyorsanız göbek mevkisindede çok etkili ofansif gücü yüksek defanstada çok top kesiyor. Kartlarıda gayet güzel.

Sim için Theodorycyk var forvet daha öncede yazmıştım çok etkili. Elinizde td olarak fischer varsa ofansif bek tikitaka yapıp otomatik oyuncu değişikliğini açıp takım ruhu 78 -88 arası iki yıldız bir takım yapın çok az mağlubiyet alırsınız .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesexpert -- 20 Ekim 2017; 12:36:55 >
  • quote:

quote:

Ben de şimdi buna kafa yormaya başladım ,belli katsayılar var mesela 240 puan sonra 576 olarak exp getiriyor .

2.4 kat => muhtemelen 2* 1.2 gibi, benzerlikler ( pozisyon , stil, lig, kıta vs.) belli oranda katsayı getiriyor

iyi getiren antrenörleri tekrar bulup tekrar yapmayı düşünüyorum , oyuncunun formda olması önemli, ayrıca sanırım yaşlı antrenör genç oyuncuya daha fazla Exp getiriyor ama emin değilim .

• quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

quote:

Ben de şimdi buna kafa yormaya başladım ,belli katsayılar var mesela 240 puan sonra 576 olarak exp getiriyor .

2.4 kat => muhtemelen 2* 1.2 gibi, benzerlikler ( pozisyon , stil, lig, kıta vs.) belli oranda katsayı getiriyor

iyi getiren antrenörleri tekrar bulup tekrar yapmayı düşünüyorum , oyuncunun formda olması önemli, ayrıca sanırım yaşlı antrenör genç oyuncuya daha fazla Exp getiriyor ama emin değilim .

çözersen bize de haber ver iyi deneyim puanı getiren oyuncuyu tekrar almak zor. müzayedeye mi girecen antrenör için :) girsen bile aldığın oyuncu level 1 olur aynı deneyim puanını vermez. aynı mevkide işe yaramaz oyuncuları antrenör olarak kullanırız tekrar bulmak zor iş

• quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

quote:

Hocam acaba çoklu pozisyonda oynayan oyuncu daha çok veriyor olabilirmi , mesela oyuncu sğa lsa gf pozisyonlarında oynuyor bunu antrenör yaptığında üç bölgede oynayabidiği için 3x deneyim puanı veriyor olabilirmi

• şu online turnuvaya bir çözüm getirmeleri lazım güç bela kazanıyoruz çıka çıka gri top geliyor

şunu %50 siyah %50 sarı yapsana konami

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe.77 -- 20 Ekim 2017; 13:33:15 >
  • 6.Hafta Kadrom...

Bu Hafta Kadroda köklü değişiklik yaptım. Fazla zamanım olmadıgı için sürekli Sım atıyorum .. Maşallah kaybetmek yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciseppe -- 20 Ekim 2017; 13:48:57 >
  • Scarfeys kullanıcısına yanıt
    Çok sağ ol

• 
Sayfa: önceki 523524525526527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.