Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün iki siyah geldi Bale ve İnsigne haftalık kotam dolmuşmudur sizce top çevirmesemmi bu hafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Bu gün iki siyah geldi Bale ve İnsigne haftalık kotam dolmuşmudur sizce top çevirmesemmi bu hafta

Bir hakkın daha olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Bu haftaki td lerden 4-2-2-2 oynatıp, hücum bölgesi orta olan ve kontratak oynatan var mı?

şaka gibi ama bendeki tüm liste,neredeyse hücum bölgesi geniş....zidane aldım pişmanım

neo23@ haklısın

Aynen öyle. Bu hafta da td almayıp, Boluda ile bol gollü maçlar geçireceğim anlaşıldı

Ben boluda yi seviyorum 9-4 bitti son macim :) geri dusersen tehlikleli boluda ama zevkli oynatiyor..

Hep tetikte olmalisin :)

Mesela 2-1 one gectim 2-3 yapti rakip bir anda sonra ilk yari biterken 4-3 yaptim. Ikinci yari dagildi sov oldu ama cocukta iyi oynuyordu. Bir golu de iptal etmek isterken kalesine atti ama engelledim sure yetmedi otekileri atamadi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Napoli t.d düşünen varsa kesinlikle almasın

Tam defans oynatıyor geride kalıyor takım ileri çıkmada zorlanıyor

Tam defans hocalar çok etkili değil bence bu sene yoğunluk ve ortadan atak tarzı çok etkili oluyor gözlemlerime göre , bugün City ile oynadım online klasmanda 4-3-3 taktiği savunmada ve hucumda çok etkiliydi takım , geldiğinde alıp deneyeceğim guardiolayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Bu gün iki siyah geldi Bale ve İnsigne haftalık kotam dolmuşmudur sizce top çevirmesemmi bu hafta

Bir hakkın daha olabilir

Gecen hafta sıfır çektim bir günde fazla geldi bünyeye
  • Oyuna ara verme kararı aldım bu sene adilsizşil var kadrom baya baya iyi puanım 800 den 730 lara düştü bir haftada, çok saçma işler oldu bu oyunda dengesizlik var önceden bu kadar belli olmuyodu yine iyi oynuyosan bi şekilde yeniyordun ama artık savunman bozuluyo eskiden gol kaçardı direk veya kalecide takılırdı simdi artık çok daha saçmalamış pes..

• quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

azpili'yi ben sğb oynatmaya başladım dani alvesden kat kat iyi. zaten önceki oyunlarda bek değil miydi bu adam?

Bekti hocam, 2 yıldır Conte'yle 3lü savunma oynayınca oyunda da STP yapmışlar , hatta bu sene de ortasahada ve sağ kanatta oynatıyor bazen , zaten ofansif bek oyun stili var , Fizik ve defansif açıdan Alvesden iyi .

Joker gibi adam ben de nerede formu düşük adam varsa orada oynatıyorum, bu hafta kendi kalesine attı formsuz arada olur o kadar .

• Sağ bek için Valencia'mı Bellerin mi ?

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Evet bende çift taraflı sanıyordum.Eminmisiniz tek tarafa geldiğine.Geçen sene özel maçta hükümsüz yapan vardı salak herif yenilsende antrenör alacaktık diyordum demek tek tarafmış.İlginç.
  • TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    dün bana oldu hocam forumdan arkadasla oynuyoruz 3-3 bitti maç arkadaç antrönör vermedi dedi. ben de o özel maçta dedim .zaten özel maç dedi bana özel maç değildi . antrenörü en son veriyo ya o vemeyecek sanmış ama vermiş en son. yani çift taraflı geldiği de oluyodur belki ama tek taraflı gelebildiği kesin
  • Nihayet siyah top vaktim gelmiş.Dün kupa hediyesinden gelen level 1 topları çevirdim tabi gene bana sarı SĞA verdi.Neyse gece tam kapatacam elimde 9300 gp var.Dur dedim agentleri satalım.10 bini bulunca çevirdim gitti gümüşte durdu,beklemeden tuşa bastım tabi lanet olsun diyerek bi baktım Aguero.Demek gümüşte durup siyaha zıplamış.Bonkör Konami nihayet 80 civarı top sonrası beni görebildi acıdı herhalde.Sevmediğim forvet ama Falcao exclusive duymaktan sıkılmıştım siyah top iyidir.Agueroyu kullanan varmı nasıl mennun musunuz.
  • Oyunda Arap rakip geldi 2-0 öndeydim o kadar gıcık ederek oynadı ki 6-2 yenildim :)

• Beyler allah rızası için SIM den anlayan birileri taktik versin kafayı yicem 6. klasmana kadar cıktım konami cokmu gördü naptı artık hiç yenemiom degiştirdigim bişeyde yok 10. klasmana geri düştüm şaka gibi ya
  • 4 2 3 1 taktiginde neymar ve messi sizce oynarmı nasıl verim alabilirmiyim

• berkerseker B kullanıcısına yanıt
    aramburu'yu al. tikitakayı aç. rakip santrafora sıkı markaj ver. uzun santraforun varsa hedefleri ortalamayı aç. arkana yaslan izle.
  • The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    kesinlikle bellerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıghtmares

4 2 3 1 taktiginde neymar ve messi sizce oynarmı nasıl verim alabilirmiyim

neymar ve messinin oynamayacağı diziliş yoktur herhalde .neymar slk messi oos bu taktikte oynar da önemli olan sen oynayabilir misin?
  • Hocam ben 4 2 3 1 taktigini seviyorum iyi savunma yapabiliyom yanlız bildigim kadar ile bu sistemde oos diye bir pozisyon yok keske löw geldiginde alaydım öneriniz varmı hoca olarak pek anlamıyom bu işlerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaywalker06 -- 20 Ekim 2017; 10:18:52 >
  • Scarfeys kullanıcısına yanıt
    Eyvallah saol eve gidince bi deniyim markajı stoperlemi veriyim ?
  • -------Sf—----
    Slk ---Oos—----sğk

—--Dos—--Dos—--

Sğb—-stp—-stp—-slb

(doslar gö olabilir oos de gö olabilir )yani sonuçta Oos var. Ooslmadan olmaz bu taktikte zaten defansif birtaktik oos gö olursa iyice defansif olur. oynayabiliyorsan dene messi neymar oynar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 20 Ekim 2017; 10:38:50 >
  • 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.