Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu müzayede hangi günler daha ucuz oluyor

Haftalık güncellemenin geldiği ilk gün filan mı ?

Kart kalmadı pazarda
  • 3 lü turnuvayı kazandık ödül 3 tane gümüş çöp şaşırdıkmı ? Tabiki Hayır

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Busra86 hile yapıyor arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanttt

Busra86 hile yapıyor arkadaşlar.

Ula ne şanslı adamsın Büşra86 diye hatunla maç yapmışsın bir de kalkmış hile yapiyor diyor üzülüyorsun bize Kazma86 hile yapıyor biz ne yapalım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jim hatter

toplamda 500 maç yapınca mı bu kiltler açılıyor şimdi?klopp açılsın bana yeterli

şuan 500 maçı tamamladım!Ama maalesef açılmadı klopp siemone falan.demekki 550 de açılıyor.dün bir arkadaş yazmıştı yanılmıyorsam,doğru demiş
  • Koca bi maçı 2-3 isabetli şut ile kazanabilenler bugün hep karşımdaydı nası bi oyun bu nası bi yönlendirme rakipleri?

• quote:

Orijinalden alıntı: mosquito

Arkadaşlar simden 5 yıldız çıkaran var mı şuana kadar 5 yıldız hiç çıkaramadım yüksek klasmanlarda mı çıkıyor acaba

sim den değil hiç bir yerden çıkmıyor bu sene 5 yıldızlı ajanlar.ilerki zamanlarda,geçen hafta olduğu gibi bir kampanya yapıp,millete yine uyduruk bir 5 yıldızlı ajan verirler yine kesin.Benim tahminim haftalık turnuvalara bile ilerde ödül niyetine koyabilirler gibime geliyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

toplamda 500 maç yapınca mı bu kiltler açılıyor şimdi?klopp açılsın bana yeterli

şuan 500 maçı tamamladım!Ama maalesef açılmadı klopp siemone falan.demekki 550 de açılıyor.dün bir arkadaş yazmıştı yanılmıyorsam,doğru demiş

Ben yazdım sayısını unuttum

575 mac ile 600 maç arası açılıyor geçen sene bizzat baktım buna kontrol ettim

575 mac civarı hepsi açılmıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Ben yazdım sayısını unuttum

575 mac ile 600 maç arası açılıyor geçen sene bizzat baktım buna kontrol ettim

575 mac civarı hepsi açılmıştı

geçen seneler çaylak vardı,anlarım ama bu sene orayı kaldırıyrsan,bunun limitini aşağıya çekeceksin500 yaptım bıraktım.siemone yalan oldu şimdilik. en azından 87 lik td.ler açıldı.yarın iyi bir liste gelir umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: cizmele

Konami bu sene coin aldırmak için ne varsa kullanıyo bu sene çaylak yok,myclub müsabakaları geçen sene çarşamba,cumartesi,pazar iki saat aralıklarla olurdu ki bence gp kasmanın en iyi yolu buydu bu sene cumartesi günleri gece ye koymuşlar oda iki turnuva, top açılımları zaten fiyasko oldu benim için olanla idare edeceğiz artık.

evet para ile coins olayını hiç sevmem ,parasında değilim ama emeğimle kurdugum takımla oynamak isterim ..fakat gp kazanmak çok zor ,td için iki kez coins aldım ,toplardan hiç bişey vermiyor ve sıkıcı olmaya basladı bu ,her topta gri veriyor ,rakipler uzaya çıkmış eşit sartlarda oynayamıyoruz ,kadrolar arası uçurum var ..az önce isarailli rakip geldi benim yere göğe sıgdıramadıgım lacazette'i yedekte tutuyor çünkü ful yapmış kadroyu ,ibrahimoviçi tutamadık yenildik ,nefret ediyorum bu adamda ya ,ne zaman rakip olarak gelse maçı alıyor tek basına

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın zaten taktik yapamıyoruz birde t.d kilit koyuyor bırak isteyen gp ile alsin

Neyse yapacak birşey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: erdinc154

Iyi oyunculari satmiycam tabiki ama su an 150 topcu var el clasicoda cikabilcek 20 onlar i birakiyorum saden 100 futbolcu fln satmak isdiyorum satarsam 120 kgp gipi birsey gelicek yada antrenor yabicam

Türkçe yi biraz düzgün kullanmayi dener misiniz ?

• Dün gece yatmadan bu temsilciden bikaç top açıyım dedim siyah gelmesede bi kaç sarı var istediğim onlar gelir mi diye nerde gelmedi bişey sonra bi top daha top daha siyahı bulana kadar açıyım dedim buldum da ama çıka çıka pianic çıktı. İyice kızdım hep gö veriyor bari naingolan verseydi sonra devam ettim siyah yine geldi bi baktım kaleci 3. Siyah kalecim handanoviç bu ldu. Bişey vermeyecek ama kızgınlıkla açmaya bi biriktirdiğim tüm tüm gpleri eritmeye devam ettim 40a yakın top açtım gplerr 0 landı çokaz sarı geldi onlarda kötü ama 2 siyah daha geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Dün gece yatmadan bu temsilciden bikaç top açıyım dedim siyah gelmesede bi kaç sarı var istediğim onlar gelir mi diye nerde gelmedi bişey sonra bi top daha top daha siyahı bulana kadar açıyım dedim buldum da ama çıka çıka pianic çıktı. İyice kızdım hep gö veriyor bari naingolan verseydi sonra devam ettim siyah yine geldi bi baktım kaleci 3. Siyah kalecim handanoviç bu ldu. Bişey vermeyecek ama kızgınlıkla açmaya bi biriktirdiğim tüm tüm gpleri eritmeye devam ettim 40a yakın top açtım gplerr 0 landı çokaz sarı geldi onlarda kötü ama 2 siyah daha geldi

Neymar'ı çok istiyorum ben bi ton top çevirdim gelmiyor

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Oyunun en iyi 5 oyuncusundan 2 tanesi gelmiş Zaten 40 top 400 bin gp eder. Bulursam 1 ini bile alamazsın müzayededen , üstelik level 1 de değil.

Daha önce de dediğim gibi, eğer çok sevdiğiniz bir oyuncu varsa müzayede kovalayın, bunun haricinde bu sene müzayede tam bir saçmalık

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Oyunun en iyi 5 oyuncusundan 2 tanesi gelmiş Zaten 40 top 400 bin gp eder. Bulursam 1 ini bile alamazsın müzayededen , üstelik level 1 de değil.

Daha önce de dediğim gibi, eğer çok sevdiğiniz bir oyuncu varsa müzayede kovalayın, bunun haricinde bu sene müzayede tam bir saçmalık

aynen hocam 400e 4 siyah almış oldum. messi neymar olması ayrı bi güzel oldu. nasıl geldi listenin en üstündeki 2 oyuncu normalde 4 siyah gelmesi bile şaşırtıcı. öfkeyle kalkan zararla oturur derler ama ben kar ettim :)
  • DarbeLeeMatkap kullanıcısına yanıt
    Hayir denemem

20 yildir hollandada yasiyorum ben yerimde olsan simdi bu forum a bile girmesdin

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Dün gece yatmadan bu temsilciden bikaç top açıyım dedim siyah gelmesede bi kaç sarı var istediğim onlar gelir mi diye nerde gelmedi bişey sonra bi top daha top daha siyahı bulana kadar açıyım dedim buldum da ama çıka çıka pianic çıktı. İyice kızdım hep gö veriyor bari naingolan verseydi sonra devam ettim siyah yine geldi bi baktım kaleci 3. Siyah kalecim handanoviç bu ldu. Bişey vermeyecek ama kızgınlıkla açmaya bi biriktirdiğim tüm tüm gpleri eritmeye devam ettim 40a yakın top açtım gplerr 0 landı çokaz sarı geldi onlarda kötü ama 2 siyah daha geldi

Neymar'ı çok istiyorum ben bi ton top çevirdim gelmiyor

Müzayede'den 400k gp harcasan bu iki adamı alamazdın iyi denk gelmiş
    Benim PSN tarafından engellenen hesabımda vardı messi ve neymar
    Bu oyunu messi ve neymar ile oynamak çok büyük keyf ;)
    Tebrikler

• Geçen haftaki temsilci iyiydi. Bugün koyulacak olan temsilciyi vasat bekliyorum. Asıl beklediğim %150 gp takım bonuslu online müsabaka kupası

• 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.