DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı
34.552
Cevap
140
Favori
831.273
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1 Not
      18 Ekim 2017 10:07:05

Tamam dostum sim olayı beni yoruyor ama ya yok ilk yarı bitince ona bas sonra tekrar bekle falan tv de hep müsait olmuyo ama anca öyle açılır sanırım simeoneyi istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Son-Goku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      18 Ekim 2017 10:17:12

Analig başlatırsak mı 50k gp veriyor nasıl oluyor o :O

|
      |
      erdinc154 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      160 Mesaj
      18 Ekim 2017 10:27:39

Analo ile oynuyorsan yadaki yon tuslarina yukari iki kere ustuste basarsan atağa,aşağı 2 kere basarsan defansa doner...

|
      |
      KronikHapsirik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      982 Mesaj
      18 Ekim 2017 10:45:00
      Bu bulut maçi takimini olusturdum hic gp getirmiyor bu bulut takimindan gp kasan var mi nasil oluyo bu olay arkadaşlar bilgisi olan varsa sevinirin .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Caylak Zpor
    • Yarbay
      2551 Mesaj
      18 Ekim 2017 10:51:53
      quote:

Orijinalden alıntı: kibris minarelikoy m.salih

Bu bulut maçi takimini olusturdum hic gp getirmiyor bu bulut takimindan gp kasan var mi nasil oluyo bu olay arkadaşlar bilgisi olan varsa sevinirin .

oluşturduğun bulut takımın diğer oyuncuların oynadığı sim ve bil karşı maçlarında oynuyor . toplam 10 maç tamamlandığında gp veriyor ama çok fazla değil. geçen tam hatırlamıyorum 8G 1B 1M te 2000 küsür gp gibi bişey verdi. bulut takımını 1 2 en fazla 3 yıldız yapmak lazım çünkü çoğu kimse 4 5 yıldız takımla sim oynamaz

• Teğmen
      119 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:24:43
      şansıma bak ya bugün top çevirdim siyahta durdu bi sevindim ama kante çıktı

göbekte kroos ve veratti vardı zaten yeteneklerine bakıyorum ikisinin de çok altında kalıyor ne yapayım ben bu adamı?
      |
      |

• Binbaşı
      1071 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:28:57
      Geçenlerde siyah topta durunca heyecanla bekledim, İcardi çıkınca hafiften hayal kırıklığına uğradım. Nitekim adam bu hafta 3 tane attı ve her maçı boş geçmiyor. Bu şekilde giderse formu hep A olur, baya işe yarar diğer forvetim de Aubameyang ztn. O da sağolsun genelde A veya B oluyor

• Binbaşı
      1725 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:34:27
      siyah top çıkmıyordu büyük bir özlem vardı çıka çıka pepe çıktı siyah çıkıpta üzülmekte varmış arkadaşlar david luiz defansta nasıldır oynatan var mı ölü yaprak vuruşunu alırsam david luiz çıkıyor...pepe ile nasıl bir ikili olurlar acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosquito -- 18 Ekim 2017; 11:35:6 >
      |
      |

• Binbaşı
      1509 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:36:41
      banada eriksen çıktı bügün ilk defa siyah top cıktı...

Orta sahada niaggolan ve asesio var..

Sizce keser mi bunlardan birini eriksen ne dersiniz??

• Yüzbaşı
      982 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:38:07
      Naingolan 88 ve bakayoko 81 oweral elimde var ikiside 30 lvl ustu inanirmisiniz myclub modu oynuyorum aralarinda hic bi fark yok yani okadar iyi bakayoko elinize gecerse mutlaka degerlendirin yine kroos 89 overal var hic bi ise yaramiyo top kapamiyo sut cekemiyo hikaye yani yedekte duruyo

|
      |

Caylak Zpor
    • Yarbay
      2551 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:39:40
      quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Geçenlerde siyah topta durunca heyecanla bekledim, İcardi çıkınca hafiften hayal kırıklığına uğradım. Nitekim adam bu hafta 3 tane attı ve her maçı boş geçmiyor. Bu şekilde giderse formu hep A olur, baya işe yarar diğer forvetim de Aubameyang ztn. O da sağolsun genelde A veya B oluyor

bu hafta baya bi oyuncunun formu c gelecek herhalde. d-e gelenlerde olacak benim kadro da formu iyi olan çıkmaz herhalde sokratis çıktı geçen gün. kırmızı kart görmüş . manolası aldım roma yenildi. psg de bile 2 golü de sğb atmış :) 6. siyah topu buldum rakitic çıktı çıka çıka

• Binbaşı
      1171 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:39:44
      quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

Bence eriksen asensiodan daha iyi. Asensio cok hantal

Nainggolan zaten efsane. Vidal ile ikisi adam yiyor orta sahada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 18 Ekim 2017; 11:41:2 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      982 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:39:57

Deneyip test etmeni öneririm eriksen iyi olmasi lazim asensio yerine alirdim ben olsam

|
      |
      deathrider13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Caylak Zpor
    • Binbaşı
      1509 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:41:23
      3-4 tane özel mesaj geldi.. Simden kasma durumumu paylaşayım.. Çünkü evde tv yi çevirip her zaman maca devam edemiyoruz dizi izleniyorken..

evdeki bilgisayarı uzaktna bağlantı ile ps4 ye bağladım.. dizi izlerken pc önümde entera basıyorum sadece.. kedni ekdnien kasıyor.. evde değilsem ise pciye teamviewer ile cep telefounda yönetiyorum.. sim maçları yapılıyor ama üçgen ve kare tuşunun çalsımasına izin vermiyor .. işteyken yada evden uzaktayken sim kasıyorum gp çin :D

Gp kasma olayım bitmiştir.. Menejerlik tadında oldu.. ama istediğim kadroyu kurdum..
      |
      |

• Teğmen
      122 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:42:09

Hayir analig e gir kolay i sec maclari hizli gec transfere oyuncu gelisdirmeye kupa almana fln ayri ayri gp veriyor yarim saat de fln bi sezonu bitirib gp leri alirsin youtub da videosuda vardi sanirsam

|
      |
      blackprague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1509 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:43:01

Eriksene şans vereyim.. ama gönlüm hep vidal istiyor.. 2016 da vardı.. o zaman niaggolan esamesi okunmuyordu.. ah bi vidalim osla.. nasıl vidal çıkartmak zor mu?? müzayededen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathrider13 -- 18 Ekim 2017; 11:43:59 >
      |
      |
      Bahsedilenler: cagcag06 , kibris minarelikoy m.salih

• Yarbay
      2551 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:43:04
      quote:

naingolanı kesecek hali yok ama asesiotu keser oos ikisi de .naingolan gö ikisinden çok farklı özellikleri olan bi adam her türlü oynar. bana rakitic geldi keşke naingolan olmadı kante gelseydi
      |
      |

• Yüzbaşı
      668 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:44:10
      Kalede sorun yaşıyordum 2 gün önce totalde 9 top çevirme hakkım vardır (4 level1 ve 5 gp ile) 9 toptan 5 tane kaleci çıktı :D haliyle çıldırdım sinirden
      içlerinde 1 tane sarı top kaleci geldi diğerleri gri
      Sarı toptan çıkan kaleci Man. City'in kalecisi EDERSON MORAES
      Ben bu kaleciyi çok beğendim. Neuer tarzı degaj kullanan kalecileri her zaman çok sevmişimdir hızlı atağa çıkmada çok önemli faktörler
      PESDB sitesinden baktığımda EDERSON MORAES lvl 52'ye ulaştığında şut gücü 93 oluyor forvete koyarım artık :D
      neyse bilgi amaçlı paylaştım çıkan olursa denesin derim ;)
      |
      |

• Binbaşı
      1171 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:46:46
      quote:

Eriksene şans vereyim.. ama gönlüm hep vidal istiyor.. 2016 da vardı.. o zaman niaggolan esamesi okunmuyordu.. ah bi vidalim osla.. nasıl vidal çıkartmak zor mu?? müzayededen

Ben muzayede ile aldim vidal'i. Yanlis hatırlamıyorsam 220.000 gp filandi galiba.

• Yüzbaşı
      982 Mesaj
      18 Ekim 2017 11:49:25
      Oyun cikali ilk gunden belli oynuyorum oyuncu kalitesi konusunda edindigim deneyim oyuncu kalitesi siyah sari gumuş olarak ölçulemiyo cogu siyahtan daha iyi sarilar ve gumuşler mevcut oyunda tabiyki en gözde siyahlar hariç elimde ne oyuncular vardi siyah cikarinca antronor yaptim cok pişman oldum.

Caylak Zpor

Reklamlar
modasor
Yeni Abonelik d-smart
Erkek yüzük modelleri
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,192
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.