Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknik direktör yeni olunca takım kimyası yeni teknik adama uymuyorsa takım ruhu düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıghtmares

Bu kadronun derdi nedir neden takim ruhu bu kadar düşük futboldan pek anlamam ters olan nedir nerde hata var
    Hoca yeni aldım bu hocayla hiç maç yapılmadi

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

t.d yeni aldıysan aşinalığı düşüktür. onu yüzde 100 yapman lazım .(maç yaparak veya aşinalık desteği kullanarak. tdnin uyumu düşükse uzun sürer.) 2.olarak oyuncuların td ile aynı defansif ve ofansif taktiklri benimsememiş olabilir. aralarındaki bağları tam yapman lazım. bu da maç yaparak veya antreman yaptırarark olur. bu takım ruhu olayı her takım için aynıdır.
  • Peki hangi td önerirsiniz bunlari oynatabilcek o hocayı kovalayim 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: nıghtmares

Peki hangi td önerirsiniz bunlari oynatabilcek o hocayı kovalayim 😁

hocam hangi taktik sana uygunsa o tdyi seç bu uygunsa bu da olur ama takım ruhunu yükseltmen gerekir. o da yukarıda anlattığım sekilde olur. tdnin uyumu yüksekse aşinalığı yüksek baslar ve çabuk 100e ulaşır. yeni td de alsan tam bi çözüm olmaz oyuncuların profilinden bak hangi sisteme uygunlar. ama dedğim gibi onalra uygun diye senin oyun tarzına uymayan td almak mantıksız . sen takıma değil takım sana uysun ama o da zamnla olur oynadıkça antreman yaptırdıkça vs.
  • Chiellini yi göbeğe alırsan takım ruhu biraz daha artar.
    Bu td taktiği sana uyuyorsa bu takımla 3-5 maç yap takım ruhun artar.
    İllaki takımla tam uyumlu td olmasına gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

Mbappe'yi cok iyi yapmışlar. Siyah top oyunculari gibi.

Mbappe icin 150k gibi birsey harcadim daha 20 level bile olmadi ama fena oynuyor. Simdi bir de Dembele var aklimda. Bu tarz oyuncularla takim gucu 2-3 takilmak bile gayet zevkli.

• Pabloescobar_ank P kullanıcısına yanıt
    Fakirler ne alaka,böyle bir söylem olabilir mi sistemdeki saçmalığı sorgulamak yerine kurduğun cümleye bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Oyundaki momentum şu şekilde sağlanıyor:

1- Momentum varsa, hızlı olan oyuncunuz topu alıp koşmaya başladığında, hızı ondan daha yavaş olan defans oyuncusu turboyu çalıştırmış gibi onu yakalayabilir

2- Şutlarınız mutlaka 1-2 kere direkten döner

3- Özellikle kafa vuruşlarınızı 1-2 metreden zımba gibi yapsanız dahi, kalecinin bir tarafına çarpar ve girmez

Son macimda momentumu cok net hissettim. Adam ilk yari 2 sut 2 gol biri kendi kaleme. Ben abartisiz bos kaleye disari vurdu 7-8 net pozisyon gol olmadi. 2. yari lan kablosu bagli degil dedi baglanti koptu 3-0 yenik sayildim bide.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Mbappe icin 150k gibi birsey harcadim daha 20 level bile olmadi ama fena oynuyor. Simdi bir de Dembele var aklimda. Bu tarz oyuncularla takim gucu 2-3 takilmak bile gayet zevkli.

Dembeleyi hic beğenmiyorum sol bek jordi alba sol kanatta dembeleden daha iyi.Bence .

• Buda bir sonraki mactan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Oyundaki momentum şu şekilde sağlanıyor:

1- Momentum varsa, hızlı olan oyuncunuz topu alıp koşmaya başladığında, hızı ondan daha yavaş olan defans oyuncusu turboyu çalıştırmış gibi onu yakalayabilir

2- Şutlarınız mutlaka 1-2 kere direkten döner

3- Özellikle kafa vuruşlarınızı 1-2 metreden zımba gibi yapsanız dahi, kalecinin bir tarafına çarpar ve girmez

Son macimda momentumu cok net hissettim. Adam ilk yari 2 sut 2 gol biri kendi kaleme. Ben abartisiz bos kaleye disari vurdu 7-8 net pozisyon gol olmadi. 2. yari lan kablosu bagli degil dedi baglanti koptu 3-0 yenik sayildim bide.

O lan kablosu bağlantısı yok olayı 2-3 defa bana da oldu. Net söylüyorum olması kesinlikle imkansız bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: pesci09

quote:

quote:

Dembeleyi hic beğenmiyorum sol bek jordi alba sol kanatta dembeleden daha iyi.Bence .

Ben alabilirsem ki mac sonu temsilcisi denk gelirse sağda golge forvet oynatirim. Sol acik icin uygun degil bencede.

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Hocam anlık temassızlık olabilir her kabloda. Oyunla alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü direkt makina lan gitti diyor oyun da lan gitti diye kopuyor direkt. Saçma bir olay saniyelik bişey maç yakıyor ben sırf bu yüzden wifi ile oynuyorum

• Co-op oynamak isteyen gelsin

Oda no 89893

• kacanga kullanıcısına yanıt
    İmleç hatası için birde test mi yapıyorlar geçen senenin aynısını yap olay bitsin bazı durumlarda oyuncu işaretini yapamıyorum geçen sene oyuncu değiştirme de hiç bir problem yoktu 17 deki İmleç yap olsun bitsin

• Akinfeev mi Diego Lopez mi ?

• Speed Stars'dan dün 4 top çevirdim Aubameyang, Bruma ve R.Martinez geldi hiç beklemezdim. Müzayede sağolsun Fabinho'yu aldık leveli düşük, Sokratis ve Azpilicueta için sadece maç sonu STP ve Avrupa Ligi ajanlarını bekliyorum. Rakibin kadro gücünden değil de sistemin hedef almasından çekiniyorum. Onun dışında keyif almaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn1905 -- 3 Ekim 2017; 17:4:9 >
  • Arkadaşlar herkese iyi froumlar çok genel bir konuda fikir verirseniz sevinirim.

Konamini futbol oyunlarını ISS den beri oynuyorum wining eleven serisi tüm pes serisi pes 14'e kadar oynadım son satın aldığım oyun pes 14 sonrasında para da vermedım baska turlu de yapmadım.

Pesin en güzel olduğu yıllar üniversite zamanıma denk geldi sabahlara kadar severek oynadık pes 11-13 arası dediğim gibi 14 son oldu benım ıcın fifaya da gecmedım bir türlü sevemedim fifa 17 pc için aldım ama gördüm ki konsoldaki tadı yok zaten pc serverları boş gibi herkes konsolda oynuyor pc de hile hurda olayları da cok oldugundan pc de online futbol oynama taraftarı değilim.

hemen her güncel oyunu oynadığım bir pc ye sahibim ama yukarıda belirttiğim gibi hem serverların konsola göre daha bos olamsın hem hile olaylarından pes 18i sadece demosunu indirdim ve yukarıda belirttiğim gibi belki 16-17 yıldır bu oyunu oynayan biri olarak pes 11 ve 13 favorimdir uzun aradan sonra 18den keyif alabildim şuan halen demo pc de yuklu ama foruma da yazayım dedım konsolda oynayan arkadaslar cevaplarsa sevınırım;

serverlerın durumu nasıl oyuncu bulma vs. oynanıyor mu oyun avrupada fifa yogunlukta bılıyorsunuz.

dedıgım gıbı sadece demo oynadım ben begendım oyunu alan ya keske almasaydım bu da olmamıs dıyen arkadaslar var mıdır?

şuan ps4 yok duruma gore almayı dusunuyorum agırlıklı pes ıcın alıcam alırsam dedıgım gıbı pc var zaten pc'de oynayan arakadaslar online'da sorun yasıyor mu? hem oyuncu kitlesi hem de serverlerin durumu bakımından ping vs. ne durumdadır? teşekkürler.
  • Şu patlama koşusu çok saçma , iyi puanlı oyuncularla oynadım dün hepsi bu kosuyu ezberlemiş sıfıra inip boş kaleye 4 tane attı biri , 4-3 yenildim , baska oyun tarzı yok kanada pas patlama koşu ile defansın etrafından geçip ceza sahasına pas cıkardı . 2x yapıyosun defans hamle yapana kadar oyuncu geçiyor
  • PS4 Pes Avrupa sunucusunda "rakip bulamamak" gibi bir sorun yok ve hiç olmadı. Sadece Myclub değil tüm modlarında rakip bulunuyor. Hatta şöyle söyleyeyim, geçen hafta 2-3 saat pes 17 oynadım en fazla 5-10 saniyede rakip buluyordu. Ps4 almak için bütçeniz var ise ve oyun oynamayı seviyorsanız düşünmeden alın derim. Oyunları da kutulu almak yerine kardeşlik ile alırsanız çok daha uyguna gelir.
  • 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.