Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bağlantı seviyesi 4 de klasmanda maç yapta gör türkle oynuyorum full lag, 5 de ve karışık da sorun yok bir nebze

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunda sec alınca Ds4 yöntemi çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Bağlantı seviyesi 4 de klasmanda maç yapta gör türkle oynuyorum full lag, 5 de ve karışık da sorun yok bir nebze

Deneriz ikisini de 4 de deniyecem sonra sorun olursa rastgele yaparım

• Yok arkadas her hafta avrupa liglerindeki maclari izliyorum pesin top fizigi sut animasyonlari fifadan cok cok daha iyi bu sene, keske ikili mucadeleler de fifa gibi olsaydi presle top kapmak biraz daha kolay peste.

Ilk fifa alacagim dedim ama vazgectim bu hafta ici pesi alirim psnden sutlar paslar kisaca top fizigi beni benden aldi bu sene.

Ah bir de su yayin kamerasinda zoom ayari olsa ne vardi, gerzekler yillardir getirmiyor.

Alinca ilk isim trainingde skillere bakmak olacak ders gibi calismak lazim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 18 Eylül 2017; 1:1:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellturk

Arkadaslar online'a giremiyorum

Hata kodu veriyo

RKBC2

Bu kodun anlamini bilen var mi

Bende de aynı hatayı veriyor şu anda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Bu oyunda sec alınca Ds4 yöntemi çalışıyor mu?

Ds4 çalışmadı ama online maç attım az önce üyelikte plus yok anlamadım.

• Oyuna alışayım diye yapay zeka'ya karşı oynuyorum. En zor seviye de ölümüne zorluyor Sinirlendiriyor aslında ama bir taraftan da eğlenceli gelmeye başladı. Hep aynı kanattan gittiğim de o bölgeye önlem alıyor falan top oynatmıyor .) İnternet leş olduğu için pek online oynayamadım. 5dk rakip arıyor . 7 maç'ın 6'sında madrid geldi. GS ile oynuyordum.Yenilmedim ama karşıdakilerde pek bilmiyordu sanırım .. Myclub olayına girmeyi denedim ama internet sorun .. umarım bir çözüm bulurlar
  • Barca edition da maradona'yı nereden alıyoruz myclub kadrosunda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

Orijinalden alıntı: cellturk

Arkadaslar online'a giremiyorum

Hata kodu veriyo

RKBC2

Bu kodun anlamini bilen var mi

Bende de aynı hatayı veriyor şu anda.

Ps4 ü kapatıp açtım. Modem i resetledim, açıldı

• Arspaslari sırasında oyuncularin saçma sapan anlık duraksamaları hic geçmeyecek arapaslarinin bile geçmesi geçmekle kalmayıp yavaslaya yavaslaya rakip oyuncularin önüne bırakması beceriksiz kaleciler ,apagir oyuncular yüzünden pes 18 jubilemi yine yaptım.keyifte vermiyordu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 18 Eylül 2017; 1:41:53 >
  • Başka bir hesabınızda plus arsa ondan olabilir belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Arkadaşlar oyuna resmi kadro güncellemesi geldi mi? Geldiyse GS, BJK ve FB ratinglerini nasıl öğrenebiliriz acaba?

Teşekkürler.

http://www.pesmaster.com/other-european-teams/pes-2018/league/80/ Güncelleme 2,3 gün önce geldi. Buradan oyuncu ratinglerine bakabilirsiniz. Hatta kendinize orijinal forma bile yapabilirsiniz

• Yıllardır PES oynadım. FİFA 18 DEMO yu bi deneyim dedim. FİFA oynayınca nedense PES çok kötü geliyor:(

• Myclub modunda oyuncuyu antrenör yapma olayı nedir ? Antrenör yaptığım oyuncuyu kadroda kullanmaya devam edebiliyor muyum?

• Extx hocam ile maçımız var KeNji-xov- benim :)

Comeback 1-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 18 Eylül 2017; 2:38:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnanın bende fifa 11'le beraber 16'ya kadar fifa oynadım. 17 ile beraber gece maçlarında saha fifa 10 renklerini hatırlatınca Pes'e geçtim. Arada arkadaşımda oynarken iyi ki Pes'e dönmüşüm diyorum. Belki de bir yerden sonra aynı şeyi görmek insanı sıkıyor da olabilir. Belki de 1,2 sene fifa oynamalısınız. Şuan tam bir yılımı doldurdum. Fifa'nın hiçbir şeyini özlemedim desem yeridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 18 Eylül 2017; 2:39:14 >
  • Arkadaşlar cl de bir hata var.bu oyuncuyu bulan yaşadı,yaa komple herkese özür bonusu verecekler

Valencia cl de falan değil.bunun ne işi var acaba

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

• 1 VS 1 Mac yapacak varsa beklıyorum. Psn Adresınızı Yazabilirsiniz.
  • Bana simdi ilk defa oyun koparmak icin sordu pes l1 touchpad e basaraaniz oyun iptal olcak dedi guzel bisey

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani ?

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.