Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Şu oflline şampiyonlar liginde ,yapay zeka finalde ,genelde kazanıyor.Orta seviye mi ,en iyi oyuncu mu ,finaldeki chelsea hayvan gibi baskı yapıyor!!!!Luzumu yok,almıyorum kupayı da ,siyah topu da!!!Bildiğin hileli işliyor yapay zeka,nereye gitsem oraya ışınlanıyor.Pes 2017 deki presin daha beteri.

Ofline Şampiyonlar liginde kesin siyah vermiyor ki bana gri geldi o kadar ugrastim

Finalde Chelsea geldi param parça ettiler beni hiç birşey yapamadım

Bir daha oynadım Juventus geldi onlar da aynı şekil yendi

İnat ettim bir daha girdim bu sefer finalde a.Madrid geldi

Zorla yendim rakibe top fazla vermedim pas yaptım en sonunda fırsatı buldum gol attım

Neredeyse 3 saat filan ugrastim gri gelince deli oldum o kadar saat ugrastim bir top açmak için

Finalde gelen ve seni de zorlayan Chelsea nin önemli özelliği 3 6 1 taktiğiyle oynamaları.Bu taktikte ,sağlam stoperler ve orta saha ,kanat oyuncularıyla bu yıl göze hoş gelen baskılı bir futbol oynanabilir.Myclupte Conte gelirse alıp deneyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 17 Eylül 2017; 21:34:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xyro

sıkıntılarına aynen katılıyor altına imza atıyorum. Defans yapmak mümkün değil hatta işkence dün kolu kırmamak için kendimi zor tuttum. Eğer ilk güncelleme ile bu sorunlar düzeltilmezse kesinlikle bu yıl futbol oyunu oynamiyacağım.

2 gündür nerdeyse ağlayacağım ya, defans yapamıyorum, ama rakibin defansı kale gibi, 4 pas yapamıyorum. Adam pas yaparken benim adamlar hep uzakta, ben böyle karışıkken karşımdaki adamlar nasıl düzenli ve gelip 3-4 saklayabilir anlayamıyorum. Acemi çaylakda değiliz ama denemediğim varyasyon kalmadı, ben kıçımı yırtıp gol atarken adamlardan halı saha golleri yiyorum..

• Teknik direktmrün üzerine gel kareye bas çıkmadı lazım kare değikse diğer tuşları dene her destek 10 arttırıyor elinde yoksa arttıranazsın yönetim becerisi yüksek td de alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

Merhaba arkadaşlar. Ben geldim. :) Sonunda demo oynamayı bıraktım ve full sürüm aldım, oyunu oynuyorum.
    Eleştirmek istediğim birkaç nokta var.

Bunun en başında lag sorunu ve oyunu oynayan bizlerde lag olması geliyor. Şimdi ben online'da oynadım, offline'da oynuyorum. İki tane online maç yaptım, devre arasına kadar lag yok oyunda. Adam devre arasında oyunu durduruyor, napıyor bilmiyorum ama lag başlıyor. Allah allah. Top çeviremiyorum. E haliyle bu laglı ortamda değil gol atmak isabetli pas yapmak bile zor. Online leş olmuş, kimse kusura bakmasın, 2018 Demoda 300 maç yapmışımdır. Bu şekilde beklemiyordum.

İkinci ve en önemlisi olarak. Herhangi bir maçta, online veya offline, kesinlikle 20 tane gol olacak pozisyon mutlaka çıkıyor. Ama Konami, kendine futbol simülasyonu dedirttirebilmek için, ya çok net pozisyonlar dışarı gidiyor ya da kaleci inanılmaz toplar çıkarıyor. Ortasaha diye bir şey yok, top bir o kalede bir bu kalede. L1+üçgen maalesef online ve offline'da büyük sorun. Özellikle PSG alanlar yemin etmiş sanırım bu iki tuş kombinasyonuyla oynamaya. Neyse pas yapıcam, oyun bana pas yapma gel bak atak yap diyor resmen. Ortasaha bomboş, online klasman , offline farketmiyor. Belki maç başı 20-25 şutum, kaleyi çerçeveden gören, yayın oradan vurduğum kaleyi bulan 15 şutum oluyor. Fakat ne hikmetse, yayın oradan vurduklarımdan sadece şu zamana kadar 2 tane atabildim. Olay benim yön vermeme bakmıyor. Eskiden peste uzaktan goller de olurdu ama bu sene nedense olmuyor. Mesela FIFA'da ise durum çok farklı, onlar da eşeğin gözüne su kaçırmış gibi ortasahadan vursanız gol olacak. İkisinin dengeli olması gerekiyor. PES'te doğru düzgün girmiyor, FIFA'da yayın ordan ne zaman vursanız gol oluyor. Şutları vurduğum adamlar ya Mane, ya Salah, Ya Henderson, Ya Emrecan. Ben böyle bir şey görmedim. Oyun kendine bakın biz simülasyonuz dedirttirebilmek için 20 gol çıkacak maçtan kalecilerin efsane kurtarışlarıyla ( her maç böyle online offline farketmiyor ) maç az gollü bitiyor. Bırak anasını satayım madem o kadar pozisyon oluyor maçta, 20 gol de olsun 40 gol de olsun. Zevk alamıyomr insan bir noktadan sonra. Topa FIFA'daki gibi yön veremiyorum. Manuel yapıyorum topu Allah'a gönderiyoz, uzaydan topluyoz. Normal oynuyorum top yine sağa sola gidiyor, kaleci çıkarıyor.

Bir diğeri de; ya abi şu ortada kalan toplara müdahale eden oyuncuyu nasıl ayarlamışlarsa, ortada kalan toplara müdahale eden yok. First touch veya nasıl söylesem ilk etkileşimde bulunamıyor. Alın bakın, videoyu ben yükledim. Alberto Moreno'nun kendi kalesine attığı pozisyona kadar izleyin lütfen. Tuşa abanmışım, kontrol etmeden direkt vursun diye, adam topla içeri girdi ya la. Kaleye girdi adam, topu ayağına almadan topu dikmek diye bir kavram yok gibi bir şey. Yine bu da ortada kalan top olarak nitelendirilebilir. Sonuçta karambol oldu, benim oyuncumun ayağından çıkmadı top, yani pas atmadım Moreno'ya. Lütfen o kendi kalesine topu götürürken, tuş barına bakmayı unutmayın. Tuş barını fulledim.

İzleyin arkadaşlar. Ben böyle etkileşimsiz oyun görmedim, FIFA'yı da pek beğenmedim. Bu sene sanırım futboldan uzak bir yıl olacak benim için

Maçınızı izledim, offline'da olsa muzdarip olduğum bir hatayı sizde de gördüm. Rakibe #+X ile fake atarken birinde auta çıktınız topla, ikisinde de rakibe hediye etmek durumunda kaldınız. Yahu bunu 10-12 yıldır yaparım ilk kez bu sene topu ayağından çok çok fazla açıp dağılıyor adam. Ağzımı bozmama ramak kaldı Konami, seni o kadar ovduk, bizi üzme, düzelt şunları..!

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

o yüzden çaylak kalktığı için gp kasmak yalan oldu. bilgisayara karşı çöplerle oynamanız lazım. o da sıkıcı ve yorucu. çaylakta ne güzel golü atıp veriyoduk kaleciye bekliyoduk.

şimdi benim yeni sistemim sim mode. online maçtan sonra as kadromu dinlendirmek için 2. bir kadroyla sim mode oynatıyorum. otur dinlen o oynasın. ama kazanması için de iyi kadro kuruyorum. kazanmazsa zarar. sim mode'da da önem vermek lazım bu sene

bende sim ile GP kasıyorum
    yenilince 650 puan veriyor , yenince 1600-1800 arası

bende simde yenince 2850gp veriyor. 5. klasmandayım takım gücü 3

Hocam sim kadronu atarmisin ben sim olayını beceremiyorum hep yeniliyor. Nasıl bir taktik yapmalıyız

• Oyuncuların pozisyon alma sorunu var.pas atıyorum mesela,tam x bastığım anda.oyıncu yerinde uzuklaşıyor gidiyor..bunu sizde zaman zaman yaşamışınızdır eminim.bir hata bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeXaS_GaL -- 17 Eylül 2017; 22:40:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakressatto

quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

Merhaba arkadaşlar. Ben geldim. :) Sonunda demo oynamayı bıraktım ve full sürüm aldım, oyunu oynuyorum.
    Eleştirmek istediğim birkaç nokta var.

Bunun en başında lag sorunu ve oyunu oynayan bizlerde lag olması geliyor. Şimdi ben online'da oynadım, offline'da oynuyorum. İki tane online maç yaptım, devre arasına kadar lag yok oyunda. Adam devre arasında oyunu durduruyor, napıyor bilmiyorum ama lag başlıyor. Allah allah. Top çeviremiyorum. E haliyle bu laglı ortamda değil gol atmak isabetli pas yapmak bile zor. Online leş olmuş, kimse kusura bakmasın, 2018 Demoda 300 maç yapmışımdır. Bu şekilde beklemiyordum.

İkinci ve en önemlisi olarak. Herhangi bir maçta, online veya offline, kesinlikle 20 tane gol olacak pozisyon mutlaka çıkıyor. Ama Konami, kendine futbol simülasyonu dedirttirebilmek için, ya çok net pozisyonlar dışarı gidiyor ya da kaleci inanılmaz toplar çıkarıyor. Ortasaha diye bir şey yok, top bir o kalede bir bu kalede. L1+üçgen maalesef online ve offline'da büyük sorun. Özellikle PSG alanlar yemin etmiş sanırım bu iki tuş kombinasyonuyla oynamaya. Neyse pas yapıcam, oyun bana pas yapma gel bak atak yap diyor resmen. Ortasaha bomboş, online klasman , offline farketmiyor. Belki maç başı 20-25 şutum, kaleyi çerçeveden gören, yayın oradan vurduğum kaleyi bulan 15 şutum oluyor. Fakat ne hikmetse, yayın oradan vurduklarımdan sadece şu zamana kadar 2 tane atabildim. Olay benim yön vermeme bakmıyor. Eskiden peste uzaktan goller de olurdu ama bu sene nedense olmuyor. Mesela FIFA'da ise durum çok farklı, onlar da eşeğin gözüne su kaçırmış gibi ortasahadan vursanız gol olacak. İkisinin dengeli olması gerekiyor. PES'te doğru düzgün girmiyor, FIFA'da yayın ordan ne zaman vursanız gol oluyor. Şutları vurduğum adamlar ya Mane, ya Salah, Ya Henderson, Ya Emrecan. Ben böyle bir şey görmedim. Oyun kendine bakın biz simülasyonuz dedirttirebilmek için 20 gol çıkacak maçtan kalecilerin efsane kurtarışlarıyla ( her maç böyle online offline farketmiyor ) maç az gollü bitiyor. Bırak anasını satayım madem o kadar pozisyon oluyor maçta, 20 gol de olsun 40 gol de olsun. Zevk alamıyomr insan bir noktadan sonra. Topa FIFA'daki gibi yön veremiyorum. Manuel yapıyorum topu Allah'a gönderiyoz, uzaydan topluyoz. Normal oynuyorum top yine sağa sola gidiyor, kaleci çıkarıyor.

Bir diğeri de; ya abi şu ortada kalan toplara müdahale eden oyuncuyu nasıl ayarlamışlarsa, ortada kalan toplara müdahale eden yok. First touch veya nasıl söylesem ilk etkileşimde bulunamıyor. Alın bakın, videoyu ben yükledim. Alberto Moreno'nun kendi kalesine attığı pozisyona kadar izleyin lütfen. Tuşa abanmışım, kontrol etmeden direkt vursun diye, adam topla içeri girdi ya la. Kaleye girdi adam, topu ayağına almadan topu dikmek diye bir kavram yok gibi bir şey. Yine bu da ortada kalan top olarak nitelendirilebilir. Sonuçta karambol oldu, benim oyuncumun ayağından çıkmadı top, yani pas atmadım Moreno'ya. Lütfen o kendi kalesine topu götürürken, tuş barına bakmayı unutmayın. Tuş barını fulledim.

İzleyin arkadaşlar. Ben böyle etkileşimsiz oyun görmedim, FIFA'yı da pek beğenmedim. Bu sene sanırım futboldan uzak bir yıl olacak benim için

Maçınızı izledim, offline'da olsa muzdarip olduğum bir hatayı sizde de gördüm. Rakibe #+X ile fake atarken birinde auta çıktınız topla, ikisinde de rakibe hediye etmek durumunda kaldınız. Yahu bunu 10-12 yıldır yaparım ilk kez bu sene topu ayağından çok çok fazla açıp dağılıyor adam. Ağzımı bozmama ramak kaldı Konami, seni o kadar ovduk, bizi üzme, düzelt şunları..!

Hocam onu ben normal karşılıyorum ya. Ama şöyle bir şey var, fake atarken ayağından topu açan oyuncu Salah falan oluyor çünkü genelde onunla fake atıyorum. Hadi uzun boylu yeteneksiz defans oyuncusu vs. yaparken açılsın da, ya bu olay messi'de bile oluyor. Bu arada online da ilk galibiyetimi sonunda aldım. Rakip RM almıştı. Baya baya ezerek kazandım.

• Online Klasmanlarda ilk yarıyı mağlup kapatırsanız yandiniz demektir kaç oldu denk geldi adam kalecisinle pas yapıyor Kendi sahasında pas yapıyor ne yapsan topu alamiyorsun dk 46 da bu yapılmaz pis küfür edicem PSN Ban yicek. Sizede oldumu bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Becoma a Legend ne güzel öyle Eski serilerdeki gibi yapay zeka saçmalamaları yok oturaklı ataklar olgun harikulade keyif. Tek merak ettiğim otomatikman sahada dolaşıp pozisyon alma tuşu var mı? L3 basılı tuttum ama bilmiyorum o mu acaba. Bilen var mı?
  • Öyle yapanlara karşı,gegenpress'i aç ve x kare ile de bas.ozaman oynar adam akıllı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeXaS_GaL -- 17 Eylül 2017; 22:55:12 >
  • Aynen oldu,oyunun en büyük problemlerinden biri ve oyunun Fifalaştığının en büyük göstergesi bu!!!Klan maçında 2 angut geldi ,adi adamlar ,dk 50 de bekliyor ,tam yanlarına gidince paslaşıyorlardı.Kesin sorunlu 2 ergendir.Bu şekilde psikolojik sorunlarını aştıklarını zannediyorlardır!!Oyuna acilen güncelleme gelmeli.

• District7 kullanıcısına yanıt
    Ardvarda cevirme baskan her mac sonu 1 veya 2 max.taktik bu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediKovalayanPsikopatFare

My clup eğitimi nedir toty 2016 veriyormus nasil yapicaz

Bu nerede yazıyor ?

• Ben bağlantının problemli olduğunu düşünüyorum.upload hızı biraz bile düşse mili saniye gecikme oluyor.paslasmalar aksıyor.zaman zaman bende yaşıyorum.

Bu arada mycluptan sonra online klasman çölde vaha gibi.

Deneyin.

• 2 vs 2 yada 3 vs 3 te oyun akarken myclubta iki kişi karşılıklı oynarken bu kadar ağır olması çok saçma değilmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Peskolik61

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

o yüzden çaylak kalktığı için gp kasmak yalan oldu. bilgisayara karşı çöplerle oynamanız lazım. o da sıkıcı ve yorucu. çaylakta ne güzel golü atıp veriyoduk kaleciye bekliyoduk.

şimdi benim yeni sistemim sim mode. online maçtan sonra as kadromu dinlendirmek için 2. bir kadroyla sim mode oynatıyorum. otur dinlen o oynasın. ama kazanması için de iyi kadro kuruyorum. kazanmazsa zarar. sim mode'da da önem vermek lazım bu sene

bende sim ile GP kasıyorum
    yenilince 650 puan veriyor , yenince 1600-1800 arası

bende simde yenince 2850gp veriyor. 5. klasmandayım takım gücü 3

Hocam sim kadronu atarmisin ben sim olayını beceremiyorum hep yeniliyor. Nasıl bir taktik yapmalıyız

online kadrom bu

sim kadrom bu

ikisinde de aramburuyla oynuyorum. allegriyi'de denedim, mourinho'yu da denedim hiçbiri aramburu kadar iyi değil. aramburuya yönetim becerisi yükselttim. iyi bir hoca zidane falan gelene kadar böyle idare ediyorum. bir maç online bir maç sim atıyorum. hücum hattı ve göbekler zayıf kaldı ama gelmiyo oyuncu. habire stoper ve kaleci geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxplay -- 17 Eylül 2017; 23:26:29 >

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam liste de Chelsea t.d conte var

3 defans bu oyunda çok riskli olabilir yine de denenir belki iyi olur denemeden bilemeyiz tabi

• nxplay kullanıcısına yanıt
    Aramburu yok hocam 4 - 3 -1-2 menejeri almıştım oyunun basında

• Arkadaşlar oyuna resmi kadro güncellemesi geldi mi? Geldiyse GS, BJK ve FB ratinglerini nasıl öğrenebiliriz acaba?

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar müzayede giren var mı nasıl durumlar

200bin gp hangi oyuncuyu alabilirim derecesi 84-87 arası

Takip eden var mı

Yada top mu açayım karar veremedim

• 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.