Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Helal82

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

''Fifa'da maçı göremezsek bile alacağız, bilmiyorum ama yine gidip alacağım!'' diyen ve 10 tane beğeni atan arkadaşlara hitaben. Durumun vahameti açısndan tekrardan paylaşıyorum. Daha yaratıcı olabilirdi ama sağlık olsun. İnşallah başka sefere.

• Online açıldı ve dalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Online açıldı ve dalın

Aga psstore'da 179 tl'lik versiyon satışa neden kapalı. sen de bari.
  • Ps4e yama lisan yama nasıl yapılıyor arkadaşlar. Pes bir güncelleme mi sunuyor.yoksa usbden mi?

Online sistemin güzel olmasına sevindim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Kanıma girmeyin beyler 8 senelik fifacı olarak kendimi zor tutuyorum oyunu satın almamak için yoksa tutmamalımıyım

Sanırım geçen yıl benle birkaç maç yapıp Fifa ya geri döndün. Yine aynısı olabilir

Seni hatırlayamadım dostum sorry .d

Evet ilk kez pes oynayan adama o kadar gol atarsan oyundan soğutursun tabi :D

Dakika 1:28 den itibaren izlersen beni hatırlarsın, senin maçını buldum

https://youtu.be/uH71xHRHN9M

• quote:

Online açıldı ve dalın

Var mı yenilik?

• Canlı güncelleme var lan 😱😱

• quote:

Online açıldı ve dalın

hadi bakalim giriyorum

bonustan kimler gelecek gorecegiz :)
  • Beyler oyunu satın alacağım pri bende olacak şekilde sec hakkı isteyen varsa ortak alabiliriz
  • arkadaşlar bilgi bekliyoruz neler gelmiş ekran görüntüleri koyulsa çok makbule geçer ;)
  • Evet canlı güncelleme geldi. Myclub için de special agent

• Kadro güncellemeleri var sanırım

• Kaleciler içinde bir yama çıkıyor mu yoksa hep böyle mi? Çok etkisizler arkadaşlar full surumde nasıl. Orta kafa gol yine çok fazla fullde de durum aynı sanırım çok şikayet eden var yorumlarda.

• ylönen kullanıcısına yanıt
    209 TL'lik versiyonu mu alacaksın kardeş. diğeri kapalı da. neden kapalı bilgin var mı?
  • Benim bir sorum olacak. Şimdi ben pes 2018 alicam ama bunu 2 pc de oynayabilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kılass

Arkadaş birkaç şeye göz atayım millet nasıl düşünüyor diye bakayım dedim son 3 sayfada komple fifa konuşulmuş. Bu nasıl bi iş? Allah rızası için şurda fifa seviciliği yapanlara cevap vermeyin havlasın gitsinler.

Şimdi bu bakım bitti mi ona göre ps4ü açıcam?

hocam yanlış anlama ama böyle havlasın falan yazarak insanları daha da kışkırtıyorsunuz. hem cevap vermeyin demişsin hem bu kelimeleri kullanmışsın. anlıyorum seni kızıyorsun ama böyle yazılar yazıldıkça bu işler dallanıp budaklanıyor. pesc bi çok arkadaş da fifa sayfasında benzer şeyler yapıyor yapmıyor değil. bloklayın geçin görmeyin istemediğiniz kişilerin mesajlarını. gereksiz yere bir sürü mesaj, o mesajları yazan ve okuyonlar için zaman kaybı. oyun çıkmış keyfini çıkarmak için foruma geliyoruz milletim birbirine laf sokmasını okuyoruz.

• Çingene cengiz. Bu nasıl tip lan. Kadrolar güncellendi. Fenerbahçe ye m. Ekici eklendi 74 gücü

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarfeys

209 TL'lik versiyonu mu alacaksın kardeş. diğeri kapalı da. neden kapalı bilgin var mı?

Daha ucuz versiyonu olduğunu bilmiyordum aratınca direk bu 209 TL'lik olan çıktı.

Daha ucuzu varsa buna gerek yok barcelona edition çokta gerekli değil neymar da gitti zaten :D
  • Oh be. Td aldım 🙏🏻 Boluda'yı...

• ylönen kullanıcısına yanıt
    aynen. o da şimdi satışa açıldı zaten. bikaç tane temsilci artı 1000 myclub parası için ekstra 30 TL veriyosun.
  • 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.