Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen seneki pes lisans yaması gayet başarılı idi

Yani demem o ki bu yama profesyonel bir gurubun çalışması olduğunu düşünüyorum

Bir iki amatör kişinin yapabileceği şey değil,,

Umarım bu lisans yamaları virüs barındırmıyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

Kanıma girmeyin beyler 8 senelik fifacı olarak kendimi zor tutuyorum oyunu satın almamak için yoksa tutmamalımıyım

Fifaya devam :)

• quote:

Kanıma girmeyin beyler 8 senelik fifacı olarak kendimi zor tutuyorum oyunu satın almamak için yoksa tutmamalımıyım

Sanırım geçen yıl benle birkaç maç yapıp Fifa ya geri döndün. Yine aynısı olabilir

• quote:

Pes kolay oyun abi çocuk oyunu sana gelmez
  • Online kapalımı.

• Dün gece iki myclub maçı yaptım çöplerle seviye 5 de hemen rakipleri buldu lag vs yoktu bu sene defansı iyi yapabilen faha başarılı olur kare x e abanmayla top alınmıyo istediğim gibi oyuncuyu değiştiremiyorum,maçlarda usain bolt etkili oluyor:) kafa falanda vuruyo orta kafa nın beta ve demoya göre daha etkili yasa myclıb de bu bu şekilde.

• Beyler online açıldı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Sanırım geçen yıl benle birkaç maç yapıp Fifa ya geri döndün. Yine aynısı olabilir

Seni hatırlayamadım dostum sorry .d

Evet ilk kez pes oynayan adama o kadar gol atarsan oyundan soğutursun tabi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 14 Eylül 2017; 11:7:57 >
  • laptopal99 L kullanıcısına yanıt
    Boş yapma ve uza sayfadan

• Bu gerizekalı konami hediyeleri bazılarına tam bazı kişilere ise eksik verdi anlaşılan . Bende coins Maradona usain bolt yok

• quote:

Orijinalden alıntı: laptopal99

Beyler peste real madridin adı ney bulamadımda

Annene bir sor bakayim !!!

• Beyler her sene hem fifa hem pes alıyorum ama pesin hangi sürümünü almamı tavsiye edersiniz 209 TL lik daha iyi sanki ama ucl temsilcisi vermiyor yada başka yerde mi yazıyor

• FIFA sever arkadaşlar sizlerden rica ediyorum. Konuya balta vurmayın kirletmeyin bu oyunu alanlar lisans olayını bilerek aldı. Zaten yarın Patch ler ile de bu sorun tamamen ortadan kalkacak biz bunu hiç dert etmiyoruz. Siz fifa yi daha çok seviyorsunuz kimse bişeyde demiyor açın oynayın oyununuzu neden gelip buraya anlamı olmayan cümleler kuruyorsunuz? Size göre kötü oyundur bizim için iyi oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fifacıları anlamıyorum işiniz mi yok lan sayfaya gelip oyuna b.k adıp gidiyorsunuz
  • Benim bu konuya yazmamı istemiyorsanız sizde gelip fifa konusuna yazmıcaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

Myclub bile zevk verdiyse Online seasons ı düşünemiyorum. Her zaman Online seasons oynanışı daha oturklı ve güzel olur. Öğlenden sonra seasons da tadına bakayım

3 maç myclub 1 maç da online ulaşmazlarsa oynadim sanki hicbir fark yok arada hepsi cok iyiydi...

forumda senin gibi arızalar olmasa insanlar nasıl eğlenir komik şey seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizmele -- 14 Eylül 2017; 11:13:58 >
  • Fifaya konusuna burdan birinin yazdığını görürsem bende gelir buraya iki katını yazarım

• Karşılıklı anlaşalım siz fifaya yazmayın bende pese

Oğlum bak git:))

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.