Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1718. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17161717171817191720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim.kızda aynısını yapiyor bayıliyolar ds4un ısigına direk obur kolu acıp ps tusuna basiyor macın ortasında :))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gazilitek kullanıcısına yanıt
    Konaminin momentumu bir yandan çocuklar bir yandan oyun aşkına bu ne ciledir yarab :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    Seninki de iyiymiş ben bazen kalecilerle hattrick yapıyorum o da güzel oluyor

• Hakem maçı tam bitirdi puan ekranında sunucuyla bağlantı kesildi dedi.Umarım galibiyet ödülümü alıyorumdur.Hala giriş yapamıyorum.Bugünde çarşamba bakım yok.Neden kesilmiş olabilir bu sunucu
  • Arkadaşlar adam oyunu bırakmış senin galibiyet kesin ise atmayın gol 4 tane tamam yeterli ne kadar gol o kadar zaman gidiyor 10 dk bitecek oyun 30 dk oluyor.

Ha 50 sıfır yendi ha 1 sıfır fark eden birşey yok.

• ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    Hocam ayni strtejiyi uyguluyorum ama suna aciklik getireyim.gecen hafta 3 kat deneyim puani kampanyasi olugundan ve tam kadro ile ciktigim icin oyunculri gelistirmek amaciyla 19 golu atmistim.o zaman nedenini aciklayamamistim sana simdi tam denk geldi.hatirlamissindir umarım.tekrardan kusura bakma

• Ceed06 C kullanıcısına yanıt
    Şuanda tekrar karsilastik hocam :)

Eyvallah hocam.
    Sende acaip sans var benle oynamak %100 galibiyet demek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortahopa86 -- 25 Nisan 2018; 7:37:35 >
    Hocam 400u gecmemek icin cogumuz zaten maglup oliyoruz genele .maclarin yarisini bos birakiyoruz.bende gunun ilk maci yeneyimde gp biriksin :)

Birimsin hocam aynen bende bu perşembe guzel bir kampanya gelirse bütün topları açmak istiyorum.

Bakalım perşembe ne gelecek

600 k yaptim parayi halen biriktirmeye calisiyorum.cok iyi bir kmpanya gelirse acacagim .malum bizim gibi garibanlarin maradonasi yok :)

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Ben sene basi aldim. 80.000GP falan tutmustu. Lvl1'den 89 ortalamaya geldi. Artik Messi var ama yerine 2. yari aliyorum kesin. Siyah top oldugu icin seneye takima katmak zor olur.

• erd980 kullanıcısına yanıt
    hocam eskişehirlimisin o nasıl bir skordur öyle :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: erd980

Bu mesaj silindi.
    adam sanki maçı koparmış .adam oyundan çıkmış kazanmışsınn. ne var bunda. gelmiş burda tatatva yapıyon adam hakaret ediyon. oynamayan adama 26 atmışsın kaleciye hat trick yaptırıyomussun bravo büyük oyuncusun . o adamlar gelip burda şerefsiz dese ne dersin acaba
  • Arkadaşlar bu Novice Challange'da puan düşmek veya GP kasmak amacıyla oynamayan, kolu bırakan kişilere neden ısrarla 10 tane gol atmaya çalışırlar anlamıyorum. Hırsını almak için 3-4 tane atarsın veya Triple XP kampanyası vardır oyuncuyu geliştirmek için o oyuncu ile 6 gol atarsın onu anlarım ama karşıda rakip yokken sürekli gol atmaya çalışmak nedir?

Benim karşıma kolu bırakmış olan bir rakip geldiğinde 1-2 gol atıp bırakıyorum, maç hızlı bir şekilde bitiyor zaten. Ben kolu bıraktığımda daha maçın başında bana 4-5 gol attıktan sonra ısrarla gol atmaya çalışan adamları görünce dayanamayıp kolu elime alıyorum ve ben de gol atmaya başlıyorum. Yemişim puanını deyip 4-0 dan 4-5'e getirdiğim çok maç oldu.

Forumda bir çok arkadaşla karşılaştık ve sağolsunlar hepsi de bir iki gol attıktan sonra maçı bırakıyordu yada ben atarsam ben bırakıyordum. İnsanlar maçı sana vermiş zaten GP kazanmaya çalışıyor, karşında rakip yok. Biraz anlayışlı olun lütfen, bu ne hırstır?

• erd980 kullanıcısına yanıt
    Hocam maçı kazanmışsın zaten. Adam bağlantıyı kopartıp maçı hükümsüz saydırmamış, senin emeğini çalmamış. Belki çıkmak zorunda kaldı, interneti kesildi. Neden hemen adamı karalıyorsun. Aynı şey bizimde başımıza gelebilir. Ayrıca maçı bırakan rakibe 26 gol atmak nedir Allah aşkına? Triple-Double XP kampanyası mı vardı? 26 gol atana extra 2600 GP kampanyası mı vardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PesMaster_27

Arkadaşlar bu Novice Challange'da puan düşmek veya GP kasmak amacıyla oynamayan, kolu bırakan kişilere neden ısrarla 10 tane gol atmaya çalışırlar anlamıyorum. Hırsını almak için 3-4 tane atarsın veya Triple XP kampanyası vardır oyuncuyu geliştirmek için o oyuncu ile 6 gol atarsın onu anlarım ama karşıda rakip yokken sürekli gol atmaya çalışmak nedir?

Benim karşıma kolu bırakmış olan bir rakip geldiğinde 1-2 gol atıp bırakıyorum, maç hızlı bir şekilde bitiyor zaten. Ben kolu bıraktığımda daha maçın başında bana 4-5 gol attıktan sonra ısrarla gol atmaya çalışan adamları görünce dayanamayıp kolu elime alıyorum ve ben de gol atmaya başlıyorum. Yemişim puanını deyip 4-0 dan 4-5'e getirdiğim çok maç oldu.

Forumda bir çok arkadaşla karşılaştık ve sağolsunlar hepsi de bir iki gol attıktan sonra maçı bırakıyordu yada ben atarsam ben bırakıyordum. İnsanlar maçı sana vermiş zaten GP kazanmaya çalışıyor, karşında rakip yok. Biraz anlayışlı olun lütfen, bu ne hırstır?
    Al bendende okadar. burdaki maksat zaten antrenör puanı almak. yada gp istiyorsan 1-0 yeter zaten. damın biri izledim sabırla 15 gol attı. bende maç bitmeden durdurdum oyunu beklesin şerefsiz dedim. 1 tane at ben zaten gp istemiyorsam oynamam bırak maç çabucak bitsin.

• İşte pes 2018 en büyük hilecisi KONAMİ
    İspat videoda rakip oyunu bırakmış ama konami birakır mı hiç :)
    Rakip ceza sahası içine girdim bekliyorum konaminin hile yapmasını

selam arkadaşım

kesinlikle yanlış anlamışsın ,, benim o tarz işlerle alakam olmaz ,, zaten anlamam
    bağlantı yavaşlamasından kaynaklı bir kopma oldu zannedersem ,,, yoksa emeğe saygı bizde her zaman vardır.
    umarım bir daha karşılaşabiliriz , telafi ederiz ...
  • cozrail kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış kullanıcıya yazıyorsun. erd980 senin için emeğimi çaldı dedi.
    Emek falanda çalındığı yok bağlantı kopmuş hükmen 3-0 galibiyet ve gp ve antrenör puanını almış.
    Herhande kalecisine gol şov yaptırmaya çalısıyordu şovu yarıda kalınca sinirlenmiştir. :):):)

Cozrail sende acaip adamsın bana rakip gelince ölümüne oyna millete maç ver.
    Sana şimdi hırs yaptım. :)
  • 
Sayfa: önceki 17161717171817191720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.