Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15491550155115521553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam aradığım adam o zaman, eyvallah dostum.
  • Simeone Benin listenin en başına gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    şanslısın :)) bana da sabah sabah nuri geldi iyi mi :)) turnuvaya girip bi maç oynıyım dedim, girmez olaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lefterin_sol_ayağı

benim önceki hesabımda vardı simeone, dediğin gibi düşük puanlı rakiplerde sıkıntı yaratıyor. o yüzden yedek taktiklerde mutlaka ofansif bi td bulundurmak lazım. bir de iç saha maçlarında gegenpress ve kontra hedefle başlayarak büyük ölçüde çözüyordum. hatta ilk yarıdan 3-4 fark yakaladığım maç sayısı oldukça fazladır.
    aslında simeone'nin en cazip gelen tarafı klasik 442 oynatması ve yönetim becerisinin yüksek olması. 442 dizilişle defans-ofans yönünden dengeli bir td olsa yönetim becerisi ona muadil olabilecek, simeone çok fazla tercih edilmez diye düşünüyorum. ama el mecbur bu hesaba da gelsin de alalım diye hacı bekler gibi bekliyoruz :))

Yeni bir TD buldum 4222 çok dengeli oyunu var,kisslinger olması lazım,top çevirme,merkez ve önde baskı ayrıca defans hattı ve yoğunluk çok ideal duruyor,tek kötü yanı yönetim becerisi düşük.jorge jesus dan daha iyi geldi bana.

• sağolasın hocam, denk gelirse alırım.
  • Arkadaşlar tüm yenilikler burda yine:https://www.youtube.com/watch?v=wpXYKTPBO1U&feature=youtu.be

Bu arada Löw hakkında yorum bekliyorum. Saygılar...
  • Teşekkürler hocam elinize sağlık.
  • Her hafta ayni terane sar basa tekrar sun sar basa tekrar biktim.

• Bu hafta kaleci problem olacak oblak da donoruma da d gelmis

• Bu antremen işinde bir mantık yok Heinrich SLK ALMAN 50 lwl, Sane SLK ALMAN verdiği xp 8 bin küsür, Dichel ALMAN, Hedef adam 50 lwl ama Mbappé 19 bin küsür xp verdi. Bu işten bir şey anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortahopa86

Konaminin kafasına taş düşmedi ise 75 imkansız.
    En az 125 oyuncu olur hocam.

Dostum gecen sabah senle karsilastik. Tebrik ederim mbampe icimizden gecti :) mac sonlara dogru gerildi gerci lukakuyu indirince faul calmadi hakem sonra sinirlendim kusura bakma :) eline saglik tebrik ederim guzel macti

• Simeone benim listede de en başta görünüyo ama ben onu zaten ilk geldiği zaman almıştım kaç ay önce. Genelde yardımcı antrenörlerimi kullanıyorum ben maç esnasında. Simeone sadece Club ID için tutuyorum.
  • Gelecek sene bu puanlama sistemi ile form sistemine akla uygun bir ayar yapmaları lazım. Resmen saçmalıyorlar. Bunu yazalım beyler belki bunu düzeltirler.

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok zevkli bir oyundu.
    Son saniyeye kadar zevkli idi maç.
    Böyle maçlar yapalım yenmek yenilmek inan bir önemi kalmıyor.
    Senin gibi güçlü bir rakibi yenmek onur verici hocam.
    Seninde eline yüreğine sağlık.
    Mbappe böyle bir özelliği var. Zaten seni mbappe sayesinde yendim yoksa
    sabaha kadar oynasak seni yenemem hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyosan

Teşekkürler hocam elinize sağlık.

rica ederim hocam

LÖW hakkında yorum bekliyorum arkadaşlar. defansif yönü iyi midir? Almaya değer mi?
  • quote:

şanslısın :)) bana da sabah sabah nuri geldi iyi mi :)) turnuvaya girip bi maç oynıyım dedim, girmez olaydım

İlk gün hilekarlar gelir hep ztn o kupada. Ben de kaşındım şimdi deneyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kılass

quote:

Orijinalden alıntı: kyosan

Teşekkürler hocam elinize sağlık.

rica ederim hocam

LÖW hakkında yorum bekliyorum arkadaşlar. defansif yönü iyi midir? Almaya değer mi?

Dostum öncelikle emeğine sağlık. Löwden uzak dur hiçbir numarası yok tam bi çöp o gp ye iki top çevir gümüş top al antrenör yap pişman olma:)))

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

İlk gün hilekarlar gelir hep ztn o kupada. Ben de kaşındım şimdi deneyeyim

Yapma :))

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    nasipte varsa gelip buluyolar zaten hocam ne diyelim alıştık artık:)
    bol şans sana
  • Bu çinlilerin bağlantısı normal değil ve bunu bile bile karşımıza atması hiç normal değil üstüne momentumu dayadı resmen adam istediği tüm hareketleri yapabildi ben rahat söylüyorum 2 saniye geç gördüm oyuncular birbirine çarptı garip seyler oldu bıktırdı artık bu oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blomblam -- 22 Mart 2018; 14:33:40 >
  • 
Sayfa: önceki 15491550155115521553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.