Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15451546154715481549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Psn adın nedir merak ettim sizinle karşılaştık mi buna benzer bir taktikle rakip gelmişti çok iyi kapaniyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Benim seviye takımı bu haftaya gore form durumuna gore degisir ben yedekli tercih ederim arkadas etmemis bunda hile hurda yokki

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    hile yaptın diyen yok zaten üstad, kaşarlık yapıyor ondan rahatsız forumdaki arkadaşlar belli ki.
  • Bi arkadas kullanici adimi sormustu mertcylnnn

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • planetcrk kullanıcısına yanıt
    Yeni bir kullanıcı oluşturuyorsun önce, diğer kolu açınca o kullanıcıyla giriş yapıyorsun. Co-op clan macından oyuncu ekle menüsünden konuk oyuncu seçiyorsun ve ikinci koldan option bastığında tamamdır. Biz bazen kardeşimle oynuyoruz, bence oyunun en zevkli modu ama tek oyuncu gelince sinir bozucu oluyor bile karşı oynamak.
  • Dostum pesdbden sol bek bakarken Alex Grimaldo'yu gördüm, alınır mı? Alba ile oynuyorum onun özelliklerine benziyor, tam onu almayı düşünürken senin yazdığını gördüm İş yapar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Elma 2023

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Elma 2023

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Beyler seviye 3'de oynuyorum mütevazı bir kadrom var rakibim dün seviye 3'de karşıma bu kadro ile cıktı Ronaldo'su full, Aubameyang 89, dos Beckham bunu nasıl seviye 3 yapabilmiş bunun bir hilesi mi var bizim bilmediğimiz ?

bu kadronun 3* olması imkansız yedekler dahil takım gücü fazlasıyla aşıyor.

aynı yıldız takımla eşleştirmeyi kapatmış olabilir misin? 4* dır bu kadro.

Yok dostum her zaman seviye 3 oynarim sadece turnuva ödül ve peslig zamani ana kadromu kullanırım ilk kez böyle biri denk geldi ilk yarı 3-2 ondeydi maçı terk ettim klasmanda olan kısımdan tertemiz oynadı günahını almayayım ama bu takımı nasıl seviye 3 yapabilmiş hala şaşkınım mrtcyln di ismi yanılmıyorsam !

Senin tkm 1898 gücü varsa bir maç önce oyuncuyun birisinin leveli yükselmiş olabilir sen farkına varmamış olabilirsin .

• En ufak bir şeyden bile sıkıntı çıkarmayı ne cok seviyorsunuz beceriyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bejamin Britten

Dostum pesdbden sol bek bakarken Alex Grimaldo'yu gördüm, alınır mı? Alba ile oynuyorum onun özelliklerine benziyor, tam onu almayı düşünürken senin yazdığını gördüm İş yapar mı?

Defansif yönü biraz zayıf hava toplarıda hücumu çok iyi ortaları vucut kontrolu çok iyi levelini geliştirirsen işine yarar formu genelde B geliyor

• Pazar gunu acamadim oyunu, zaten son 2 haftadir doğru duzgun açmıyorum artik. Ama pazar gunu günlük giristen ne verdi onu merak ettim?

• Hocam ben sizi çok iyi anlıyorum bu arkadaş 5 levele gitse elek olur oda bunun farkinda zaten

• walkeys83 W kullanıcısına yanıt
    adam olsa zaten böyle kurnazlık peşinde koşmaz, sobelendi enayi, gelip burda demagoji yapıyor aklınca.
    yerse hesabı
  • Arkadaşlar Borusia Dortmund efsanelerini ne yapıyorsunuz

• Oyuna ve foruma bayadir girmedim iyi de yapmisim sanirim.

Su yildiz meselelerine takilmayin konaminin uyguladigi sinirlar icerisinde herkes kadro kurabilir. Adam yedeklere 55lik oyuncular koymus. Bu demektir ki oyuncu degisikligi hakkı yok gibi bisey. O da bir dezavantaj sayilir. Bunu kabullenerek oynamasi gayet doğal.

• Takmayın böyle şeylere level 2 takım yapıp oynasın 5 defans oynasın kayarak oynasın

Hile yapmasın rakibin puanını çalmasın razıyım

Baktınız oyun tarzını beğenmediniz engelleyin gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn34

Arkadaşlar Borusia Dortmund efsanelerini ne yapıyorsunuz

Antrenör yapıyorum ben

Ricken geldi antrenör yaptım boateng 10bin Xp verdi 27 level oldu

• Rahatlıkla alabilirsin. Hızlı ve atik defansif yönü top kapması zayıf olsada hızı ile yer tutması kapatıyor.
    Ayrıca slb defansif yönü yüksek oyuncu bakar isen Rumen radu var. Savunmacı bek üstüne italya ligi slb savunma becerisi ile %50 ihtimal ile geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mert benimde arkadasimdir kardesim ister 3 yildiz oynar ister 5 yildiz sende yap sende.oyna.elinden alanmi var ben oyunun başından beri 5 yildiz.oynamayi tercih ediorum ama.momentum yuzunden sinir sistemim bozuldu 3850 kadrom var ama 3180 e dusurup oynamak zorunda kaliorum daha az momentum yemek icin...

Buradaki lafim lefteerin sol bilmem neyi nickli arkadaşa sanaa insanlara bu uslupla.hitap etme.hakkini kim veriyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn34

Arkadaşlar Borusia Dortmund efsanelerini ne yapıyorsunuz

Antrenör yapıyorum ben

Ricken geldi antrenör yaptım boateng 10bin Xp verdi 27 level oldu

Ben de bugun Zorc'u Boateng'e antrenor yaptim 2bin kusur verdi. Mustafi'yi yaptigimda 6bin kusur vermisti. Hic yuksek xp denk gelmedi sansima Boateng ile.

• SEVKETVARAN S kullanıcısına yanıt
    Bazi insanlara laf anlatmak deveye hendek atlatmak gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15451546154715481549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.