Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam.online kupaya niye beyaz toplarla cıkiyorsunuzki takip ettigim kadariyla zaten ultraa kadronuz var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coop maçında rakibim 1.0 önde iken bAğlantısı kesildi oyun bana galibiyet verdi vee oyuncularımın sözleşmesi de eksilmedi...enteresan :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cngzhnka kullanıcısına yanıt
    Antrenör için en önemli kıstaslar aslında belirtildiği gibi memleket oynadığı lig ve oyuncu tarzları bu 3 ü aynı olanlar 20bin üzeri alıyor tabi antrenör yapılan oyuncunun gününe fe bağlı. Ancak birbiri ile alakasız adamların sadece mevkileri aynı olduğu halde 27bin xp verenini de gördüm, konamiye Mail de attım bu konu hakkında, bilgi vermeyeceklerini oyunun iç dinamiklerinden biri olduğunu söylediler. Ayrıca bir nokta daha var bi kaç arkadaşın antrenör yaptığı adamları aynı kişilere ben de yaptım ama aynı xp alamadım :) malesef şans işi bu antrenör yine de teşekkür ederim deneyimlerini paylaştığın için

• Tzuyu kullanıcısına yanıt
    Ben tövbe ettim lvl 1 -2 takımları ille online maçlara çıkmıyorum, bi kere çıkayım dedim lvl 5 film siyah ronaldo messili kadroyu verdi, tabi hallaç pamuğu gibi attı bi köşeye beni :) momentum felanda yemedi ayrıca, ondan sonra da yenilirsem de aslanlar ile yenilirim dedim taviz vermedim lvl5 den :))

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Ya dostum insan momentumu mağruz kalınca ne yaptığını şaşırıyor ben de yaptım o hatayı 1 kez ama 1 kez :) o yüzden anlıyorum arkadaşı ;)

• xostnazo X kullanıcısına yanıt
    Momentum benim yoldasım doatum bide gecikme olunca hic cekilmiyor

• İyi günler arkadaşlar, 300 bin gp niz olsaydı nasıl kullanırdınız? Top çevirme mi yoksa müzayede mi yol gösterecek arkadaşlar var mı.

• aykutcrbc A kullanıcısına yanıt
    Takımı yeni kuruyorsan top cevirmek mantıklı ama kadronu kurdun mevkine adam arıyosan muzayedeye gir

• Cngzhnka kullanıcısına yanıt
    Hocam antrenör puanları da toplar gibi rastgele çalışıyor. Geçen 1700'lük birini Gabri Jesus için kullandım tam 30000 verdi, o günden sonra oynadığı pozisyon harici bir şeye dikkat etmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLY_BY_ME

şimdi öyle boş boş konuşmakla olmaz
    özellikle forumdan biri çıkınca özen gösteriyorum
    attığın 2. gole bir bak çok kayıyormuşum ya net pozisyondu kaysam gol olmazdı bıraktım gol attın
    1-2 pozisyonda temiz kaymalar oldu faul verdi vermedi
    bazen elden bişey gelmez bugün ne yaparsan yap bu maçı zaten ben alırdım
    maç sonunda kaydet'e bastım ama 13 saniye kaydetmiş maçın tamamı olsa upload edecektim
    senden ricam varsa elinde video upload et herkes görsün
    maç sonu istatistiklere bakıncada herşey anlaşılır
    rica ediyorum yenildiğiniz zaman çirkefe bağlamayın ayıp oluyor
    bu forumda 1-2 terbiyesiz hariç herkese saygım var
    Bu maçta oyuncularım formdaydı zaten uzatmada 5-2 yendim biraz tebrike etmeyi bilelim
    Syg

Hocam simdiye kadar hicbir maci kaydetmedim onemi yok benim icin 100lerce kez yenilmisim zaten nasil kaybettigimin de onemi yok. Ama forumdan birini gorunce durust guzel mac olacak diye beklerken kayarak oynaman uzdu beni. 2.gole giderken zaten arkadan kaydin ama yetisemedin. Dger 3 -4 kez de faulle kayarak durdurdun zaten. Nyse iyi oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Takımı yeni kuruyorsan top cevirmek mantıklı ama kadronu kurdun mevkine adam arıyosan muzayedeye gir

kadrom: oblak - alves - varane - t. Silva - alba - mikhtaryan - kroos - fabinho - mane - perisic - higuain, orta saha ve sol açık lazım, müyazeye de nasıl bir yol izlemeliyim en pratik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutcrbc -- 6 Mart 2018; 9:44:48 >
  • 10.000 GP varsa ne yapılır.
    Ulen Konami o Maldini gelecek dua et gp kasacak zamanım yok.
    Neyse en kötü siyah yinede siyahtır. Oynamasada kadroda dursun :)

• İlk defa müzayededen 5 yıldız oyuncu alacağım çok gp biriktiremiyorum. Sla veya slk lazım o bölgede eksiğim var . Sizce 120.000 gp civarına alexis sanchez o bölgede iş görür mü ya da tavsiye edebileceğiniz başka bir oyuncu var mı?

• ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    Hocam siyahlar gelmeye devam ediyor. Benim anlamadigım en kötü siyah derken yani. Oblak kötü mü

Birde hocam benim gp ler uçtü gitti pogba ve oblak geldi siyah verenden de buffon gelmişti zaten iyi oyuncu olmadigim için gullitide pek kullanamıyom sizce yeni hesap acıyimmi

• Tuncayxx T kullanıcısına yanıt
    Hocam Oblak pes2018 en iyi 3 kalecisi.
    Ben siyah top görünce maldini geldi diye seviniyorum.
    Şimdi senin soruna gelelim sakın yeni hesap açma daha ne istiyorsun.
    Kalen emin ellerde form durumuna göre değiştirerek oynatırsın.
    Pogba orta sahayı toplar.Sen pes oynadıkça takım oturur.
    Takımın temeli güzel olmuş bence.
    Bende pes oynamaya bu sene başladım. İki pas yapamıyordum şimdi
    burdaki ustalar kadar olmasada bir şeyler yapabiliyoruz. Sende bu sene
    benim gibisin bu sene oyunun ilmini çöz seneye usta modunda oynarsın.

• Ya beyler bu 10.000 gp lik müsabaka lagdan oynanmıyor lag olunca momentumlada baş edemiyorum daha da girmem bu moda. Puanımı zikti bıraktı ya.

• KONAMI, bu haftaki kampanyada Siyah Top gelme oranını yine çok düşük tutmuş anlaşılan. Youtube'dan izlediğim top açma videolarında sadece W.SAMUEL'i gördüm. Janetti, Maldini, Gullit vermemiş. Madem kimseye vermeyeceksin niye gösteriyorsun. Ben de çok top çevirdim ama çöp gri toplar ve sarı toplar geldi. Sizde durum nasıl? Yaklaşık kaç top çevirdiniz kaç tanesi efsane geldi?

• mustafa323 kullanıcısına yanıt
    Ben ilk maça girdim top ödülünü aldım. daha da girmedim girmem. hilecisi lagcısı hepsi orda.

• Elinde belli oyuncular olanlar için bence bu temsilci iyi bir oranda ..AC milan temsilcisi nde siyah oranım %6 oldu ...burda bi arkadaş demişti kiralık oyuncu listesinden ,temsilcide olanlar çıkıyor bazen ...onları alıyorum 270k gp birikti siyah hariç 60 tane oyuncu kaldı ..bu günde kasabildigim kadar gp kasıcam ya bu gece yada yarın gece açıcam artık maldiniyide versin artık bu konami ..yapabilen boyle yapsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykutcrbc A kullanıcısına yanıt
    Muzayede ile 5* barselona 5* Sga al messi %100 senin dostum ama 300 yetmeye bilir bira daha gp kas tmmdr 😀

• 
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.