Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14671468146914701471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Bende oyle yapıyorum lukaku cavani tutulmuyor bide ikiside formda şuan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhalde 10.maçtı en sonunda galibiyet aldım10 mac boyunca adamlarım 90lık dede sanki 45+1 lerde 90+1 lerde yediğim maçın kaderini belirleyen gollerin haddi hesabi yoktudirekte patlayan şutlarım ..yahu bir de ileri seviye şut oynuyorum ..topun nereye nasıl gideceğini ezberlemişim artık ..yuh konami yuh a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pas seviyesini biraz detay li anlatabilecek arkadaş varmı ...tam olarak ne farkı var

• Bende de aynı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: aragorn34

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Yapıyor işte ezik herifler zavallı acıyorum bu kişilere

Modemi mi kapatıyorlar resetliyorlar yolu nedir

Ben nerden bileyim öyle şeylerle ilgilenmiyorum

Zavallı ezik aciz insanlarin işi

Beni yenen yensin hile ile puan yapacaksam ne anlami kalıyor oyun oynamanın kendimi test ediyorum nereye kadar olursa puan olur

Neden bunu soruyorsun onuda anlamadım

Hile yaparak 200 maç seri yapsan ne olur hiçbir anlamı yok çünkü o puani kendi bilegin ile yapmıyorsun rakip seni yendiyse saygı duyacaksın

Hocam hata konaminin böyle durumlarda direkt yenilgi verecen bitecek o kadar

• L2 ve R2 tuşunun kullanımını anlatabilecek var m?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn34 -- 5 Mart 2018; 9:16:0 >
  • 250.000 gp vardı.25 top çevirdim ilk gelen futbolcu bu arkadaş oldu kullanan var mı nasıl bir defans
    benim takımda pek etkili olamadı sanki acaba bağlar kuvvetlenince mi etkisini gösterir.
    [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedamed

Ongorulemeyen koşullar senin münasip yerine girsin konami.Bugun adam akıllı bir maç yapamadim,herkes hile yapıyor.bende bundan sonra nezaket derecesi düşük olanlara bilerek yenilip son dakikada bağlantıyı koparacagim.tatsinlar bakalım nasılmış,buradan mustafa28,breaking ve gngrmos a selam yolluyorum.

Al kardeşim bu mustafa28 ‘ in steam profili , ilginçtir ki forumda sürekli hilecilere sövüyor bu çocuk .

http://steamcommunity.com/profiles/76561198176482685

• quote:

Orijinalden alıntı: ortahopa86

250.000 gp vardı.25 top çevirdim ilk gelen futbolcu bu arkadaş oldu kullanan var mı nasıl bir defans
    benim takımda pek etkili olamadı sanki acaba bağlar kuvvetlenince mi etkisini gösterir.

Hocam bende kiraladım çıkmasın diye iyi ki de öyle yapmışım boş bir adam bana göre etkisiz geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theKing_90_03 -- 5 Mart 2018; 9:28:22 >

• o zaman etkisiz elemandır hocam.
    Desene 10.000 gp gitti.
    Caylak Zpor Suarezme çıkarmış olduğu videoyu izledim kafamda
    o videoya göre hesap yapıp topları ona göre çevirdim hocam.
    25 top çevirdim o kadar heyecan geldi ki gp olsa yine çeviririm.
    Konami verdikçe veriyor verdikçe veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortahopa86 -- 5 Mart 2018; 9:32:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn1982

Rakip bulmadan once ag ortami test ediliyor diyorsa dikkat et o maci kaybediyorsun orada ag ortamini test etmiyor senin takima mudahale ediyor ayari takimina yapiyor tekrar cikarsa eskiye donduruyor takimi peslig modunda cozdum bu detayi net belli oluyor o esnada momentum ayari verdigi konaminin ag baglanti kontrol ediliyor yazisi hikaye

Benim tahminim ağ ortamı test ediliyor kısmında rakip olarak seri galibiyet almış yada arkasına momentum rüzgarını almış rakipleri denk getirmeye çalışıyor.

Betayı hatırlarsan orda saniyesinde rakip buluyordu. 10 günlük betayı ben ilk günden son güne kadar oynadım orada kullanıcı sayısı o kadar az olmasına rağmen rakibi tak diye buluyordu çünkü herhangi bir puan sıralaması yoktu kriter yoktu kime denk gelirse ayıktınmı mevzuyu dostum. Yani ağ test ediliyor kısmında senin takıma ayar vermiyor yapay zekası çok iyi seviyede ( momentum) rakip bulmaya çalışıyor.

Senin dediğin şekilde olsa ağ test ediliyor yazısında çıkar gene arattırsın olur biter yada cihazı kapatıp açarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

Rakip bulmadan once ag ortami test ediliyor diyorsa dikkat et o maci kaybediyorsun orada ag ortamini test etmiyor senin takima mudahale ediyor ayari takimina yapiyor tekrar cikarsa eskiye donduruyor takimi peslig modunda cozdum bu detayi net belli oluyor o esnada momentum ayari verdigi konaminin ag baglanti kontrol ediliyor yazisi hikaye

Benim tahminim ağ ortamı test ediliyor kısmında rakip olarak seri galibiyet almış yada arkasına momentum rüzgarını almış rakipleri denk getirmeye çalışıyor.

Betayı hatırlarsan orda saniyesinde rakip buluyordu. 10 günlük betayı ben ilk günden son güne kadar oynadım orada kullanıcı sayısı o kadar az olmasına rağmen rakibi tak diye buluyordu çünkü herhangi bir puan sıralaması yoktu kriter yoktu kime denk gelirse ayıktınmı mevzuyu dostum. Yani ağ test ediliyor kısmında senin takıma ayar vermiyor yapay zekası çok iyi seviyede ( momentum) rakip bulmaya çalışıyor.

Senin dediğin şekilde olsa ağ test ediliyor yazısında çıkar gene arattırsın olur biter yada cihazı kapatıp açarsın

iyide her maç öncesi ağ ortamı test ediliyor diyor zaten. yani bende öyle en azından sadece pazarı pazartesi bağlayan gecelerde yani artık milletin yogunlaşmadığı zamanlarda direk tak diye rakip arama ekranı geliyor onun dışında 30 40 saniye ağ ortamı test ediliyor ekranı hep geliyor.

• ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    En azından bir daha çıkmayacak 🙂

• Aynen hocam hedefim bu 3 günde gp kasmak şuan elde sıfır gp var.3 günde 150.000 gp yaparsam
    15 tanede top açacam hedef milan efsaneleri.Bu hafta Konami amca bana bunları verdi.
    [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Son olarak bu video :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortahopa86 -- 5 Mart 2018; 9:58:24 >

Kaç topta geld bunlar bana bir aydır ot çöp sürekli bıraktım açmayı gp kasıyorum paso

• 250.000 gp hocam. Vallah gpler tükendi hocam artık bende bu 3 günde gp kasacağım
    150.000 gp yapabilirsem 15 toptan ben 3 tane siyah yakalarım.
    Şuan takımın son şekli böyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Lesh

quote:

quote:

iyide her maç öncesi ağ ortamı test ediliyor diyor zaten. yani bende öyle en azından sadece pazarı pazartesi bağlayan gecelerde yani artık milletin yogunlaşmadığı zamanlarda direk tak diye rakip arama ekranı geliyor onun dışında 30 40 saniye ağ ortamı test ediliyor ekranı hep geliyor.

Yok arkadaş mevzuyu oraya bağlamış ben rakip ararken ki bekleme süresinden bahsediyorum kardeşim. Ağ test etme mevzusu da o süreyi uzatıyor sadece.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Johny Lesh

quote:

quote:

Yok arkadaş mevzuyu oraya bağlamış ben rakip ararken ki bekleme süresinden bahsediyorum kardeşim. Ağ test etme mevzusu da o süreyi uzatıyor sadece.

anladım hocam ne yapsak boş konami ne yazdıysa kaderimize onu oynuyoruz :) ama dediğiniz olaya çok dikkat etmedim rakip bulma süresi bazen çok uzuyor acaba o süre uzayınca iptal edip tekrar mı rakip eşleştirme menüsüne girsek.

Hocam cok büyük bir sır yada kesinlikle konuşmaman yasagı yoksa ben imde şu anda 240 bin gp var ve persembeki temsilciden açcam nasil bir taktik yapmalıyım

• 
Sayfa: önceki 14671468146914701471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.