Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14141415141614171418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu temsilciyi kapatmanin ozel.bir.sebebi varmi yoksa champion ligi temsilcisini kapatsan daha avantajli olmazmiydi efsane icinmi kapattin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mazdukic i poulsene basınca 150 bin xp veriyor arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EricCantonaTWT

quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Yaklaşık 1.5 aydır hiç Jorge jesus ile oynamamıştım ..tekrar değişiklik olsun diye oynamaya başladım..yahu ne kadar güzel top yapıyor takım..önde baskıyı hissettiriyor..sanki Gegenpress açık gibi rakibe baskı kuruyorlar .

Dostum bende bu aralar onunla oynuyorum hem pes ligde hemde klasmanda çok iyi maçlar çıkardım , özellikle kadroda A B formunda oyuncu fazla ise rakibi boğuyorsun adeta , arkadasla pes ligde denk geldik nefes aldırmadın bana dedi

Ben simoneden sıkıldım bu td ile oynamayı düşünüyorum ..gerçekten keyif veriyor .. adamlar esnek pozisyon olduğu için hiç olmadık yerlerde bi bakmışsın senin oyuncun var tabi defansif olarak eksik kaldığım zamanlarda oluyor ama oynaya oynaya alışır insan ..onada kendince bir yöntem bulur...@gazilitek arkadaşımın dediği gibi defansif taktiği ile oynadım... belki daha alışamadığım içindir ama bu seferde defans çok geride oluyor rakibi boğamıyorum..bakalım deneme yanılma yöntemi ile simoene alıştığım gibi bunada alışırım

Simioneyi bırakma kardeşim sıkıldım deme sonra sıkarlar seni :) Bir dönem dene ama simione elinde dursun sakın gönderme. Oyunun dinamiğine en uygun TD simionedir birde zidane ın 4132 si .

• dostum bendede suan 2 m,ilyona yakın gp var her gun 50 sefer ceviriyorum tek fantazim kim kime kaç xp vericek arada ucuk birsey olursa yazıyourm buraya gp leride simde ki bir acıktan yapıyorum bu arada nasıl yaptın diye sorma :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: WES5ELAM

dostum bendede suan 2 m,ilyona yakın gp var her gun 50 sefer ceviriyorum tek fantazim kim kime kaç xp vericek arada ucuk birsey olursa yazıyourm buraya gp leride simde ki bir acıktan yapıyorum bu arada nasıl yaptın diye sorma :)))

PC kullanıyorsun o zaman Pes oynamak için ?

• TURK_STORM isimli e insan evladı..sana maç boyunca ki mağlûp vaziyetteyim sana faul yapmamışım..4_1 öndesin tüm gol pozisyonlarına faul yada arkadan kayma normaL kayma çapraz kayma vs yapmamışım ..sana temiz bir maç oynatmışım..senin gol atmana faul yapmadan müsade etmişim ..tamam as kadromla oynamıyorum yedeklerimle sevdiğim gümüş sarı oyuncularla oynuyorum ..bu bir mazeret değil tabikide ama bi gerçek..76.dk da arkadan testere gibi kaymak nedir kardeşim ,ben sana gol pozisyonlarında kaydım mı faul bile yapmadım.ben de maç berabere iken patır kütür kaymasını bilirim ..ama mizacım böyle değil...senin yaptığın terbiyesizlik saygısızlık tır.BEN SANA TEMİZ BİR OYUNLA ADAMLIK YAPTIM,SEN BANA CİRKEF HAREKETİNLE MADAMLİK YAPTIN..

sana mesaj atıyorum değişik değişik cvp lar veriyorsun ..sabaha kadar oynasan beni yenemezsin falan yahu hepsi i sen yen ! o kadar önemli değil benim için ..ADAM gibi düzgünce oynayın .Adil olun adi değil..

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

https://youtu.be/WNwiUxkEQWc

• hocam matic te bu kadar özel olan birsey varmı boy dısında s.bustges daha iyi, deilmi ben matici busgese basmıstım ve sim de yada klasmanda oynarken okadar varlık gosteren bir oyuncu deildi yavaslığı ile
  • ps 4 platformunda oynuyourm
  • gazilitek kullanıcısına yanıt

Alışmaya çalışıcaz bakalım ...becerebilecekmiyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Yaklaşık 1.5 aydır hiç Jorge jesus ile oynamamıştım ..tekrar değişiklik olsun diye oynamaya başladım..yahu ne kadar güzel top yapıyor takım..önde baskıyı hissettiriyor..sanki Gegenpress açık gibi rakibe baskı kuruyorlar .

Dostum bende bu aralar onunla oynuyorum hem pes ligde hemde klasmanda çok iyi maçlar çıkardım , özellikle kadroda A B formunda oyuncu fazla ise rakibi boğuyorsun adeta , arkadasla pes ligde denk geldik nefes aldırmadın bana dedi

Ben simoneden sıkıldım bu td ile oynamayı düşünüyorum ..gerçekten keyif veriyor .. adamlar esnek pozisyon olduğu için hiç olmadık yerlerde bi bakmışsın senin oyuncun var tabi defansif olarak eksik kaldığım zamanlarda oluyor ama oynaya oynaya alışır insan ..onada kendince bir yöntem bulur...@gazilitek arkadaşımın dediği gibi defansif taktiği ile oynadım... belki daha alışamadığım içindir ama bu seferde defans çok geride oluyor rakibi boğamıyorum..bakalım deneme yanılma yöntemi ile simoene alıştığım gibi bunada alışırım

Simioneyi bırakma kardeşim sıkıldım deme sonra sıkarlar seni :) Bir dönem dene ama simione elinde dursun sakın gönderme. Oyunun dinamiğine en uygun TD simionedir birde zidane ın 4132 si .

Sonra sıkarlar seni lafina güldüm harbidenyok.kardeşim göndermem kesinlikle de ..deniyorum bakalım

Sevgili dostum sevindim ;) çok da güzel olmuş suarez, ben pes ettim gp felan kasmıyorum artık arada oynuyorum, bu ajandanda aynı yöntemle ilk topta siyah buldum ama gele gele Basquet geldi lvl 1 hala messi suarez yok ikinci sınıf adamlarla doluyor bakalım takım

• quote:

Orijinalden alıntı: WES5ELAM

dostum bendede suan 2 m,ilyona yakın gp var her gun 50 sefer ceviriyorum tek fantazim kim kime kaç xp vericek arada ucuk birsey olursa yazıyourm buraya gp leride simde ki bir acıktan yapıyorum bu arada nasıl yaptın diye sorma :)))

O zaman sana hayatta başarılar , bayrampaşalılar..diyorum

• Merhaba arkadaşlar.

2 gündür maç esnasın da sunucuyla bağlantınız koptu diyor. Bu benim netimden mi kaynaklı konaminin sunucularından mı. İlk defa oluyor ne oldugunu anlayamadım...

• Seneye Fifa alacağım Pesin krali olmak beni kesmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: NuriKing61

Seneye Fifa alacağım Pesin krali olmak beni kesmedi

Aman al aman git neyin kralı olursan ol aman aman yeter ki git buradan !

• cok mesaj geldi kısacası çöp adamlar 5 yıldızlı kadro ile sime giriyoruz maç başladığı anda kullanıcı değiştiriyoruz diğeri acık kalırken diğer kullanıcıya geciyoruz ve modemden deil ag baglantılarından internet kutucuğunu işaretliyoruz sonra sizi 3/0 hukmen yenik sayıyor .yani 10 saniyede bir 1350 gb kasıyorusnuz baska bir deyişle 10 mac sonundakileride satarsan 2000 gp de ordan geliyor 10 dakikada 15 bin gp kasıyorusuz saatte 100 bini buluyor ben gunde 3 saat falan oynuyabiliyourm suan butun beyaz toplarım +90 lewelde siyag gri yok kadromda hepsi antrenor cruyf gerard bile bastım ..özel mesaj atmayın oraya bakamıyourm buraya yazın birsey olursa iyi forumlar kıyagımıda unutmayın kullanıcı adı Al Ahways
  • bu akşam bana da denk geldi o vatandaş. maçtan sonra abuk sabuk şeyler yazdı ama ben uymayınca konu uzamadı.

biraz sorunlu bi tip.

• hocam eksik olma valla yaptığın büyük kıyak ama bu işin sonu banlanmaya kadar gidebilir, uygulayacak arkadaşlar bunu da göz öünde bulundursun bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lefterin_sol_ayağı -- 24 Şubat 2018; 22:44:11 >
  • xostnazo X kullanıcısına yanıt
    Yok dostum suarez gelmedi ya pique geldi gele gele suraz istiyodum baktim vermiyecek vazgectim

• 
Sayfa: önceki 14141415141614171418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.