Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam hic kimse oyle icinden gecicez falan demedi. Sadece yoneticiler bizde gucluyuz kendimize guveniyoruz dedi. Bu da gayet normal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

oyunda kanatlardan sert alçak orta nasıl yapılıyor 2 defa ortaya basılıp yapılanı demiyorum sert muz ortayı diyorum benim yaptıklarım hep şişme oluyor.

sadece ortaya basarsan sert atar r2 ile basınca şişme gider , birde caza sahası köşesi hizasında ve gerisinden açman lazım çok sıfıra girince de saçma sapan gidiyor
  • Bu ara oyundan inanılmaz keyif alıyorum Allah bozmasın ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa323 -- 24 Şubat 2018; 0:40:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lefterin_sol_ayağı

valla şirinleri görebilme ihtimalin daha fazla, o kadar diyim sana

güzel espri

• Fifa fut draft saçmalıklarından bıkanlar ve çareyi myclub da bulan bi ben miyim ?
  • pes 13 ten beri düzgün yani beklenen oyunu yapamıyodu bu sene iyi toparlamışlar
  • Lisans yaması yaptıktan sonra oyun harika oluyor
  • Bence bu sene oyunun tutulma sebeplerinin başında,oyunda bug olmaması geliyor.sadece uzaktan aşırtma şutlarda sıkıntı var gibi,onuda yapan çok az kişi gördüm.oyunda lag,koparma,çirkef oyuncular vs.olmasa efsane olacak yapıya sahip

• Bir hileci daha.. gkhnalex 20.dk gol attı , 40dk da ben attım...ikinci yarı 55dkk sonra lag olmaya başladı ve maçın sonlarına doğru maçı kopardı ...ve maç hükümsüz sayıldı

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

https://youtu.be/S0ni_G8Fh-g

• [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

O efsane gelecek!

• Tzuyu kullanıcısına yanıt
    Hocam kadro şahane bu işin sırrı ney bu oyunu nasil oynamak gerekiyor sanırim en başından beri oynuyorsunuz

• Şimdiden hayırlı olsun Bende daha 70 'e yakın gümüş olduğu için bıraktım temsilciyi. İhtimal %1.4'e düştü
  • Grudgee G kullanıcısına yanıt
    Evet en başından beri oynuyorum ama herhangi bir sır yok tamamen şans işi Mesela 40.000 GP'lik açtığımda Pogba ve Bale çıkarmıştım ama Maradona için açtığımda 50 toptan fazla açtım anca geldi. Top çevirme ile kadronuzu kurun öncelikle. En son ihtiyacınız olan biri olursa mesela kaleciniz yoksa De Gea'yı vs. müzayede ile alırsınız. Kadro genişliğini yüksek tutun. Bir temsilciden çıkan oyuncular bir sonraki temsilcide de gelebilir. Takımı tamamen siyah yapmak gibi bir amacınız olmasın. Benim gözümde Matic, Busquets'ten daha iyi oynuyor misal. Mbappe, Werner, Renato Sanches gibi oyuncuları alıp geliştirirseniz çok iyi derece sahip oluyorlar ki illa 90 olmalarına gerek yok. 82 overall'a bile sahip R.Sanches oyunda farkını ortaya koyuyor. Ayrıca genç futbolcular daha hızlı gelişim gösteriyorlar. Oyuncuları geliştirmek için vatandaşlık, oyun tarzları ve kulübüne dikkat ederseniz 70k exp veren antrenörlere bile rastlayabilirsiniz.
  • Tzuyu kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Yuzde 11 e cikti hala cikmadi namissiz. Son topa kadar yilmak yok gp kasiyorum

• Geç olsun da güç olmasın hocam
  • mercansamet M kullanıcısına yanıt
    Ev sahibini bari BJK yapsaydın baştan falso 😉

• Hocam siz sınırları maximum zorlamışınız süper

Bende hayal kuruyorum 10 bin gp ye top acıyorum hemen güya cruyff gelcek diye 😁

• Yabancı forumlarda biri paylaşmış son seviye Cruyff.

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*
  • Konami oyunu yeni alip myclub oynamaya başlayanlara kiyak geciyor benim kanka da hemen suarezi buldu daha 2 maç yaptı 😁😁 sanırım şimdiden bizim gibilere ayar veriyor pes 19 u da alsınlar diye hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Grudgee

Hocam siz sınırları maximum zorlamışınız süper

Bende hayal kuruyorum 10 bin gp ye top acıyorum hemen güya cruyff gelcek diye 😁

Bi arkadaşıma tek toptan cruyff geldi, tamamen şans işi olsa da benim şansım messiden yana oldu, 6. top çevirmemde geldi bu temsilciden.[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Son 10 top kaldı, ortalama 100.000 gp.

Bütün topları açtıktan sonra, messiyi antrenör yapıp tekrar messiyi çekmeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.