Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam x basip otomatik adamın ayağından top alabiliyorsan.
    L1 üçgene basip kaleci ile forvetini karşı karşıya bırakabiliyorasan
    Tüm ortalarında hedefine gidebiliyorsa pes de arkadaşlarına neden yeniliyorsun
    Bunları yapan adam yenmesi lazım normalde.
    Fifada demekti bunların üstünde Tsubasa ve Taro Misakinin birlikte ölümcül ortak vuruşunu yapabiliyorsun.

• nxplay kullanıcısına yanıt
    hayır profiline girdim baktım maçtan sonra, benim yan toptan attığım gol %16,
    kendisinin ara pasıyla atıığı gol %34, şaka gibi.
  • lefterin_sol_ayağı L kullanıcısına yanıt
    hayır maç boyu tekme attı, dolayısıyla çok faul kullandım. ben kornerlerde ve kaleye yakın serbest vuruşlarda, kontrolü uzun boylu forvetime vererek kullanırım. kimsenin de nasıl oynadığına karışmam. maçtan sonra bir de fırça yedik paşadan, hile yapmakmış bu.
    gol beğendiremedik adama.
  • ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    fifada savunmayi elinle yaparsin tusa bas otomatik yapsin diye bir sey yok. pes oynarken zaten x e basmadan savunma yaptim rakip x e basip otomatik aldigi icin sinirim bozuldu. ayrica fifada l1 ucgen pek kullanisli degil gercek hayatta oldugu gibi o yuzden aliskin degilim ama rakibim surekli l1 ucgenle pozisyon bulmaya calisti. yani mbappeyle sol ayak 40metre l1 ucgen pas atiliyorsa bir oyunda benim yapabilecek pek bir seyim olmuyor farkedersen ki. ayrica yedigim tum goller orta kafa goldu. fifa da orta kafa gol pek kullanisli degil pas oyunuyla oynaman lazim. ben orta kafa gol yapmadim rakibim yapti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lefterin_sol_ayağı

hayır maç boyu tekme attı, dolayısıyla çok faul kullandım. ben kornerlerde ve kaleye yakın serbest vuruşlarda, kontrolü uzun boylu forvetime vererek kullanırım. kimsenin de nasıl oynadığına karışmam. maçtan sonra bir de fırça yedik paşadan, hile yapmakmış bu.
    gol beğendiremedik adama.

Sana tavsiyem arkadaş harici gelen mesajları kapat

Her yenilen saçma sapan mesajlar atıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

gecen pes oynayim dedim yillar sonra. gercekten fifanin yaninda cocuk oyunu gibi kaliyor. x e basiyorsun otomatik adamin ayagindan top aliyor. l1 ucgenlerin hepsi karsi karsiya birakiyor. tum ortalar hedefine gidiyor. cekilecek cile degil. pesde beni yenip artistlik yapan arkadaslarimi fifaya cagirip gercek futbol nasil oynaniyormus bi guzel ogretiyorum. fifa candir. man blue ile iyi eglenceler.

O misket büyüklüğünde ki topunuzla mı öğretiyorsunuz? Pes oynayan birisini 18 yıldır oynamak zorunda bırakıldığınız şampiyonlar ligi topuyla oynamaya nasıl ikna ettiğinizden çok, karanlık sahada birbirinin aynısı karıncaların fantastik dansının futbol olduğunu nasıl kabul ettirdiniz ben önce onu merak ediyorum.

Bir de Man blue demişsiniz. Onun orjinal formalı Manchester City haline gelmesi bundan önce ki yıllar da olduğu gibi 1 dakikamızı aldı. Ve yine Mayıs ayında 18-19 yeni sezon formasını eklememiz bundan önce de olduğu gibi sadece 1 dakikamızı alacak. Fakat, sizler bu formaları bundan önce olduğu gibi (sadece formaların değişeceği) yeni fifanız da oynamak için 120 gün daha bekleyeceksiniz.

Çok uzatmadan şu topunuzu buradan alın ve gidin lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 21 Şubat 2018; 14:44:28 >

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın sonuna kadar katılıyorum.
    Benim Mbappe 75 levelde eskiden 40 metreden ara pas atıyordum adam affetmiyordu.
    Şimdi orta sahada alıp affetmiyor.
    Mbappe formu A olduğu zaman zaten başlamadan kazanmış oluyorum.
    Fifada böyle şeyler olmaz.
    Sen arabada da Mercedes-Benz seversin. Lastikler yolu iyi kavrasın sağlam olsun ağır olsun etkili olsun.
    Bende Hennessey Venom GT (434.5 kms) severim.
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    hocam mail adresimi hatırlamıyorum, o yüzden de hesaba müdahele edemiyorum. başlarda online oynamaya niyetim yoktu 2013 te bırakmıştım bu hile hurda olaylarından dolayı. psn plus'un bu 2 günlük deneme sürümlerini kullanmak için belki 10 tane hesap açmışızdır kardeşimle beraber.sonra 2 günlük deneme olayını bitirdiler, 14 günlük denemeyi kullanalım dedik, o da kredi kartı bilgileri istiyordu. hepiniz yaşamışsınızdır, kredi kartı tanıtmak zordur psn'e. biz de bu hesaba hasbelkader kredi kartını tanıtınca(hala nasıl yaptığımızı hatırlamıyorum) mecbur bu hesapla devam ettik işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnr

Bende aldım fakat oynayamadım bununla bir türlü benim oyun tarzıma ters geldi. Tam defans ile oynayamıyorum. Önde basıp hızlı çıkmam gerek. Bu sebeple pekermana geçtim. Top çevirme oynayanlar için biçilmiş kaftan bu td. Lakin top kaptırınca kanatlardan açık verebilirsinizz. Oynadığım maçlar da hep böyle kaybettim.

defansif taktiği de iyi hocam kontra atak oynatıyo ben ikisi arasında geçis yapıyorum kanat oyuncularına rakibin kanadına markaj veriyorum bek gibi geri geliyolar zaten tam defans olduğundan
  • gazilitek kullanıcısına yanıt
    tamam hocam yaparız insaallah
  • Beklediğim indirim geldi sonunda uzun bi aradan sonra tekrar dönüş yapalım bakalım efsaneye.
  • quote:

hocam mail adresimi hatırlamıyorum, o yüzden de hesaba müdahele edemiyorum. başlarda online oynamaya niyetim yoktu 2013 te bırakmıştım bu hile hurda olaylarından dolayı. psn plus'un bu 2 günlük deneme sürümlerini kullanmak için belki 10 tane hesap açmışızdır kardeşimle beraber.sonra 2 günlük deneme olayını bitirdiler, 14 günlük denemeyi kullanalım dedik, o da kredi kartı bilgileri istiyordu. hepiniz yaşamışsınızdır, kredi kartı tanıtmak zordur psn'e. biz de bu hesaba hasbelkader kredi kartını tanıtınca(hala nasıl yaptığımızı hatırlamıyorum) mecbur bu hesapla devam ettik işte.

O zaman cevap yazma bunlara

• quote:

Orijinalden alıntı: ortahopa86

Hocam haklısın sonuna kadar katılıyorum.
    Benim Mbappe 75 levelde eskiden 40 metreden ara pas atıyordum adam affetmiyordu.
    Şimdi orta sahada alıp affetmiyor.
    Mbappe formu A olduğu zaman zaten başlamadan kazanmış oluyorum.
    Fifada böyle şeyler olmaz.
    Sen arabada da Mercedes-Benz seversin. Lastikler yolu iyi kavrasın sağlam olsun ağır olsun etkili olsun.
    Bende Hennessey Venom GT (434.5 kms) severim.

Hocam sen hız tutkunusun galiba mbappe olayı da oradan geliyor sanırım :) inşallah şu gecikme sorunum giderse bi maç yapalım onu tutabilecek miyim merak ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frknn26 -- 21 Şubat 2018; 15:41:30 >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    valla yazmamaya çalışıyorum ama bazısı çileden çıkarıyor. bu vatandaşla da daha önceden karşılaşmışız ben hatırlamıyorum.
    kurmuş bana kendini, önce tahrik etti bana küfür ettirdi, sonra da banlatıcam seni sony'e bunu bekliyodum benzeri bişeyler yazdı.
    yani bir yarası var benimle ilgili belli.
    aslında aynı cihazda tek hesapta plus olsa yetiyormuş, bilsem başka bir hesapla girerdim myclub'a ama öğrenene kadar takım aldı yürüdü, iş işten geçti yani.
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Fifa da bencede küçük ama peste de top fazla büyük gülle gibi..ikisinin ortası olmalı her iki oyunda da..bu videoda belli oluyor.

https://youtu.be/s51_iYOC1qk

Peste top balon gibi havadan inmek bilmiyor ortalar falan bildiğin adamının önüne düşürmek için 40 farklı top fizikine giriyor.

• quote:

valla yazmamaya çalışıyorum ama bazısı çileden çıkarıyor. bu vatandaşla da daha önceden karşılaşmışız ben hatırlamıyorum.
    kurmuş bana kendini, önce tahrik etti bana küfür ettirdi, sonra da banlatıcam seni sony'e bunu bekliyodum benzeri bişeyler yazdı.
    yani bir yarası var benimle ilgili belli.
    aslında aynı cihazda tek hesapta plus olsa yetiyormuş, bilsem başka bir hesapla girerdim myclub'a ama öğrenene kadar takım aldı yürüdü, iş işten geçti yani.

Zaten adam senden bunu yapmanı bekliyor sinir edip küfür etmeni sağlıyor aklınca böyle intikam alıyor

Ben kapattım mesajları kafam rahat

• 43 lewel agueroyu kean a antrenor yaptim 89 bin xp verdi arkadaslar

• frknn26 F kullanıcısına yanıt
    Hocam inşallah yaparız. Hızı çok severim.
    Evlenmeden önce yarış motorsikletim vardı.
    Hanım bana bir şey olur diye sattırdı.
    Ey gidi eskiden eller gaza basıyordu şimdi lojistik yön tuşlarına basıyor.
    Diyorum ya pes oynamaya bu sene başladım.
    Motorsiklet gitti Mbappe geldi :)
    Gecenlerde online maç oynuyorum Mbappe dinlendireyim dedim maç başlamadan yedeklere aldım.
    Rakip ilk yarı sağdan soldan geliyor ama görecen usta karşımdakinin hiç acıması yok
    2-0 öne geçti. Sonra 45 dakikada kalecisi Davıd De Gea bas verdi. Kaleci ile hareket çekti.
    Çok koydu bu hareket ikinci yarı Mbappe oyuna aldım maçıda 4-3 kazandım 4 golude Mbappe attı.
    Sonrada arkadaşa mesaj çektim rakibini küçümseme diye.
    Arkadaşta haklısın dedi belki forumdadır. :)
  • Teşekkür ederim, online müsabaka oynuyorum. Siyah top ödüllü olanı. Sonrasında ekstra 500gp veriyor diye burada takılıyorum 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: ortahopa86

Hocam inşallah yaparız. Hızı çok severim.
    Evlenmeden önce yarış motorsikletim vardı.
    Hanım bana bir şey olur diye sattırdı.
    Ey gidi eskiden eller gaza basıyordu şimdi lojistik yön tuşlarına basıyor.
    Diyorum ya pes oynamaya bu sene başladım.
    Motorsiklet gitti Mbappe geldi :)
    Gecenlerde online maç oynuyorum Mbappe dinlendireyim dedim maç başlamadan yedeklere aldım.
    Rakip ilk yarı sağdan soldan geliyor ama görecen usta karşımdakinin hiç acıması yok
    2-0 öne geçti. Sonra 45 dakikada kalecisi Davıd De Gea bas verdi. Kaleci ile hareket çekti.
    Çok koydu bu hareket ikinci yarı Mbappe oyuna aldım maçıda 4-3 kazandım 4 golude Mbappe attı.
    Sonrada arkadaşa mesaj çektim rakibini küçümseme diye.
    Arkadaşta haklısın dedi belki forumdadır. :)

:) sağlığın için motosikleti satman iyi olmuş hocam ben de o nedenle almıyorum ,mbappe ile devam et kimseye zararı yok onun :) rakibin centilmenmiş benim yendiğim iyi oyuncular hiç hazmedemiyor saçma sapan şeyler yazıyorlar

• 
Sayfa: önceki 13891390139113921393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.