Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13871388138913901391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu kadroya kapat zaten :) kendileri oynar hepsi ama Moskova hocası yerine pekerman aldım. Çok keyifli bir hoca. Bir aydır gelmesini bekliyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 beyazla bile 4 e düşmüyor hocam.İlk 18 de üç tane sarı var onlar bile 86 civarında siyah sayılır artık.siyahlarda 90 ve üzeri bir iki tanesi 88-89 dur.Canlı güncellemeye girmeyenlerde var formları düşük gelirse onlarıda değiştirmem için yedekleride iyi tutuyorum.
  • mehmetps2016 kullanıcısına yanıt
    Hocam.banada 4 yildiz takim gelsin istemiyorum geldiginde cok dikkatli oynamaya calısıyorum dun 200.puanlı adamı yenemedim

Ben de 2800 takım gücü olan neymarlı ronaldolu vs kadtoyla oynuyodum oyuncular mala bağladı 3 4 maç kazanamadım 4 yıldız kadroya geçtim 5 maç üst üste kazandım sonra 2 maç kadrosu kötü puanı düşük rakip geldi oyuncular yine mala bağladı ikisine de yenildim

Sarılarla takviye edeceksin full siyah düşmez. Haftalık formuna göre siyahlardan 3-4 tane 90 üstü bir ya da iki tane dereceye göre alıp kuracaksın 2299. Ben öyle oynuyorum. 5 yıldız ancak sinir stres ediyor

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Cska Moskova olmasın o td Goncharenko 3 4 3 oynatııo ben onla oynuyom da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 21 Şubat 2018; 11:58:12 >
  • Arkadaslar TD listemde Pekerman var. Almami tavsiye edermisiniz? Bikac kisi bahsetmisti sanki. Viqueira gibi bi tane daha vardi ama o hic denk gelmedi.

• 3 SF ile verkaçlarka gitmek istiyorsan çok iyi bir hoca. El becerin oyuncu kontrolün iyiyse rakip hangi SF’yi tutacağını şaşırıyor. Başka denk gelmedi 4 ki defans kullanan böyle bir hoca bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnr

3 SF ile verkaçlarka gitmek istiyorsan çok iyi bir hoca. El becerin oyuncu kontrolün iyiyse rakip hangi SF’yi tutacağını şaşırıyor. Başka denk gelmedi 4 ki defans kullanan böyle bir hoca bana.

Bi alip deneyeyim o zaman. Bir suredir Alvares ile oynuyorum ama yonetim becerisi dusuk kalmaya basladi.

Td Moskovanın hocası harika herkese tavsiye ederim banada tepeliceli tavsiye etti çok tesekkur ederim ona

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Hahahaha valla.olabilir 3de sf oluyor birbirine yakin oynuyor ama spartak diye hatirliyorum bakayim bi

Çok teşekkürler kardeşim tavsiyen için efsane td

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    Hocam 75 oyuncu kapasitesi cok zor böyle bir temsilci olmaz gene pes selection diye dandik adamlari doldururlar

İlk basta suç hocama tavsiye etmiştim o arıyodu böyle bi td benim de aklımda spartak kalmış ona spartak demiştim sms cska Moskova

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

• ser.ka kullanıcısına yanıt
    Rica ederim eyvallah kardesim

• walkeys83 W kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam ben ümidimi söyledim çoğunlukla 175 futbolcu oluyor :)
    Cruyff ama bu perşembe kesin var :)
  • walkeys83 W kullanıcısına yanıt
    Neden olmasın daha önce bikaçkere oldu 75 oyunculu en son godin suarez dybala olan gelmişti

Bu td hocam benimde aklimda ertan hicamdan kalmisti ondan aldim denedim cokta memnunum

Dolayli olarak tavsiyeyi senden almıs oldum saolasin hocam

Bende aldım fakat oynayamadım bununla bir türlü benim oyun tarzıma ters geldi. Tam defans ile oynayamıyorum. Önde basıp hızlı çıkmam gerek. Bu sebeple pekermana geçtim. Top çevirme oynayanlar için biçilmiş kaftan bu td. Lakin top kaptırınca kanatlardan açık verebilirsinizz. Oynadığım maçlar da hep böyle kaybettim.

Bi ara mac yapilim hocam hem sen nasi oynatiyorsun gormus olurum

• 
Sayfa: önceki 13871388138913901391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.