Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=131413602

Bu msjda var gangastazzz adlı arkadaşimız bir trole tarafindan çıldırtıldıgı icin ceza aldı ileri sutla ilgili calısmasi bu eger ileri sut oynayacaksan internetin iyi olacak barı fulledigin icin gec vuruyor bide gecikme olursa defans yetisiyor bol.bol.antreman yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

My clupta 3 4 kisi lig yada turnuva ayarlanbiliyormu deneyen varmı

Myclub içinde sadece dostluk maçı yapabiliriz başka hicbirsey olmuyor

2vs2 Bunu da yapma şansımız yok myclub takımlarıyla

Çünkü davet atınca sadece senin takıma geliyor

Mesela ben 2 kişi daha davet etsem 3 kişi aynı takımda oluyoruz ama diğer 2 kişi veya 3 kişi rakip olarak seçme şansımız yok

Bu sadece normal dostluk lobisi varya onun altında takım oyunu lobisi var anca orda davet atma seçeneği var

Orda olabilir takım verisini kayıt edince myclub takımları ile olur tabi yine lig veya turnuva tarzı birşey yapamıyorsun

Eski serilerde vardı ama konami her zamanki gibi yeni birşey getirdiğinde önceki sene olan veya diğer sene de yaptıkları iyi şeyler gidiyor

Bu sene 2vs2 getirdiler

Online kupa vardı 5 dk olan o hergün vardı onu kaldırmışlar ne zararı varsa

Biz arkadaşla finale kadar geldik finalde iki arkadaş oynamıştık tabi ben kazandım o kupayı

Konami bu tür şeylerde çok kısır bırak işte ne kadar yenilik olursa o kadar iyi olur

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Ne bilim 16 kisi gosteriyo kontenjan turnuva isi olsa 4 kisi bi aksam.turnuva yapilir 3 kisi deplasmanlı lig yapılır yapılırda yapılır sacma sacma adamlarla oynuyacagına ne guzel olur

• Gecikme sorunu yasayan arkadaslar konami bizzat mudahale ediyor bilginiz olsun belirli sayida yenilgi aldiktan sonra ve dogal olarak derecenizi tabiri caizse katlettikten sonra kendi kendine duzeliyor karsinizdaki rakip sizdeki problemi farkedemedigi gibi o kadar rahat gol attigi icin size bile suphe ile yaklasabilir pas yapamayan adam bu kadar galibiyeti nasil almis gibisinden cunku onda oyun akiciliginda en ufak sikinti yok emin olabilirsiniz bunlari yasayip yendigim gibi yenildimde tecrube ile sabittir ben yaklasik 2 ay once yasadim hepiniz sira ile yasiyorsunuz her persembe belirledigi kitleye musallat oluyor konami maalesef durum bu bu yuzden herzaman yaziyorum konami arkanizda oldugu zaman size bu oyunu cok iyi oynadiginiz hissiyati verdiriyor rakibi ezerek yeniyorsunuz halbuki karsinizdaki konamiden darbeyi yemis durumda o an kimse dusunmuyor bu durumu o macta butun oyuncular gozunuzde efsane oluyor rakiplerin bazisi farkediyor mudahaleyi sellektor yapip uyariyor anliyorum pas yapamamasindan konaminin oyuna mudahale ettigini ve senaryo oynadigimi bir kere daha anlamis olmami sagliyor bu durum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    millet rahat gp kasıyordu o turnuvada, ondan kaldırdı uyanıklar

• [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Troller sebebi ile yakında forumda adam kalmayacak maalesef ertan Hocam, blackproleague diye bir arkadaş ve daha pek çok kişi acaip cezalar aldılar !

• Yakında sende bende gideriz hacim.hakkını helal et

• quote:

Yakında sende bende gideriz hacim.hakkını helal et

Hahahahahaha Vallahi doğru diyorsun kardeşim :)))

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeş, haklısın bu serverlerle zor gibi görünüyor.

• bağlantı sorunu yaşayan arkadaşlar aynı olay bana da oldu. 2 hafta önce 4,5 günde 150 puan kaybettim. inanılmaz tuş gecikmeli maçlar oynadım. sonra kendiliğinden geçti. normale döndü. ama bir hafta sonra yine geri geldi. sonra yine geçti. bu hep böyle. geliyor gidiyor. bu bizim türk internet sağlayıcıları yüzündenmi yoksa konami server'larından mı bilmiyorum. yurtdışından oynayanlardan bu sıkıntıları pek duymadım. çok kötü bir durum. 1 hafta normal oynuyorsunuz. sonra bir perşembe bir kalkıyorsunuz inanılmaz ağır ve tuş gecikmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: lefterin sol ayağı

millet rahat gp kasıyordu o turnuvada, ondan kaldırdı uyanıklar

Sanırım yanlış turnuvadan bahsediyoruz

Myclub dışında olan kupalar dan bahsediyorum normal takımların olduğu 5dk lik maçların olduğu turnuvalar

Bunu bu sene kaldırdılar

Myclub da cumartesi günleri oluyor aslında onu daha çok arttırmayı tercih etseler daha iyi olurdu

Orda herkesin katıldığı turnuva 5 level li takımda geliyor 3 levelli takımda geliyor

İşte bunları genisletebilirler yani sadece 3 levelli takımların katıldığı kupa

Birde 5 levelli takımların olduğu kupa levelı yüksek olana fazla gp verecek level 3 e göre

Bunun gibi çeşitlilik olabilir

Ama bunlar hep kısıtlama içindeler

2vs2 var myclub da filan bunun seneye geleceğin bir garantisi yok

Neden kaldırıyorlar anlam veremiyorum

• frknn26 F kullanıcısına yanıt
    Belkide bolgeler yada net firmalari uyusmuyodur.bilemiyorum hocam

• Bu legendlerde Co op oynayan var mı?

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=131413602

Bu msjda var gangastazzz adlı arkadaşimız bir trole tarafindan çıldırtıldıgı icin ceza aldı ileri sutla ilgili calısmasi bu eger ileri sut oynayacaksan internetin iyi olacak barı fulledigin icin gec vuruyor bide gecikme olursa defans yetisiyor bol.bol.antreman yap

İleri seviye şut alıştın mı çok iyi ...bende bu forumdan inceleyip uyguladım..

• lefterin sol ayağı L kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam daha iyileri sizin olsun ;) ama orta sahada nainngolan Vidal casemiro zico saul olduğu için tiagoya sevinemedim ama bağları fulleyince saul ün yerini aldı hayta pasları daha iyi beğendim

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun dostum aslında ama benim savunma anlayışım alan üzerine olduğu için o an pozisyona göre geri getiriyorum

• nxplay kullanıcısına yanıt
    Tuş gecikmesi tamamen konamiden bence, neden her perşembe güncellemeden sonra oluyor diğer günlerde hiç denk gelmedim ben 2 kez yaşadım bu olayı. Sizlerde hep perşembe günü hissediyorsanız yüksek ihtimal konami

• quote:

Orijinalden alıntı: xostnazo

Tuş gecikmesi tamamen konamiden bence, neden her perşembe güncellemeden sonra oluyor diğer günlerde hiç denk gelmedim ben 2 kez yaşadım bu olayı. Sizlerde hep perşembe günü hissediyorsanız yüksek ihtimal konami

illa perşembe yaşamıyorum. başka bir gün de başlıyor. ne olduğunu çözemedim. konami'nin hesabına verdiği bir şey mi bu yoksa türk internetleriyle mi alakalı. bazen 1 ay yok. bazen 1 ayda 2,3 kere geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nxplay -- 21 Şubat 2018; 3:9:42 >
  • Tus gecikmesi bendede var bos kale vuruyorum okadar gec algiliyoki stoper 10m kosarak gelip kapatiyor komedi..

• 59 tl şuan psn de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13851386138713881389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.