Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13591360136113621363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar belki konu ile alakası olmayabilir ama bazı şeyleri aydınlatmak istiyorum. bu hafta çok ilginç bir hafta geçirdim.Konu pes 2018 oyun ile ilgili olmasa da burada forumu takip eden ve gizli olarak takip eden bazı arakadaşlar bunu okuyacaklar bunu da biliyorum. isimleri lazım değil ama platturk13 ve çetesi diyeceğim Geçen hafta ana hesabımdan böğle pisliklerin mesajlarını cevapladığım için 3 gün uzaklaştırma aldım ve ek hesabımla oyunu oynamaya çalıştım. Platturk13 denen arkadaş denk geldi ana hesabımda kendisi beni engellemiştir. bunu da söyledi zaten daha önce ana hesabımı engellediğini arkadaş bana yenilince yarım saat sonra arkadaşlık isteği gönderdi çünkü içinde bırakmaz midesine bir kere oturdu o mağlubiyet benim ikinci hesabım mı olduğunu sordu evet dedim top oynamayı çok mu seviyorsun dedi evet dedim gel benim toplarla oyan dedi bunun birde arkadaşı var mertmerdol diye oda aynı espiriyi yapmıştı bu aşağılamalardan sonra bu arkadaş beni grubuna davet etti ve onunla beraber 2 3 kişi vardı biri mertmerdol diğerini aklıma gelmiyor konuşulan konu bu arkadaşların forumlarda adlarının geçtiğini belirtip hile yapmadıklarını hakaret etmediklerini kimseyi tahrik etmediklerini belirtip bu foruma giren ve takılan bazı kişilerin yalancı iftiracı olduğundan bahsettiler. buradaki yazıları ve sayfaların içine her gün gömülmelerine karşın ne ironidir ki forumu takip etmediklerini kimseyi tanımadıklarını bahseden arkadaşlar benim bile unuttum yan profilini tanıyor ve yorum yapıyor ayrıca bu arkadaşın 2 tane yada 3 tane profilleri olup arkadaşlarıyla beraber döndürmeli kullanıyorlar. Bu arkadaşlar hile yaptıkları rezil oyun tarzlarından bellidir terbiyesiz ve kişiliği olmayan şahıslardır. yani karşınıza rakip olarak gelirse dalganıza bakın ciddiye almayın engeli basın gitsin sahte profil yan prfil inanılmaz derecede kapalı oda ergenidir herşey beklenir tahriklere kapılmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: erlikkoray09

Arkadaşlar belki konu ile alakası olmayabilir ama bazı şeyleri aydınlatmak istiyorum. bu hafta çok ilginç bir hafta geçirdim.Konu pes 2018 oyun ile ilgili olmasa da burada forumu takip eden ve gizli olarak takip eden bazı arakadaşlar bunu okuyacaklar bunu da biliyorum. isimleri lazım değil ama platturk13 ve çetesi diyeceğim Geçen hafta ana hesabımdan böğle pisliklerin mesajlarını cevapladığım için 3 gün uzaklaştırma aldım ve ek hesabımla oyunu oynamaya çalıştım. Platturk13 denen arkadaş denk geldi ana hesabımda kendisi beni engellemiştir. bunu da söyledi zaten daha önce ana hesabımı engellediğini arkadaş bana yenilince yarım saat sonra arkadaşlık isteği gönderdi çünkü içinde bırakmaz midesine bir kere oturdu o mağlubiyet benim ikinci hesabım mı olduğunu sordu evet dedim top oynamayı çok mu seviyorsun dedi evet dedim gel benim toplarla oyan dedi bunun birde arkadaşı var mertmerdol diye oda aynı espiriyi yapmıştı bu aşağılamalardan sonra bu arkadaş beni grubuna davet etti ve onunla beraber 2 3 kişi vardı biri mertmerdol diğerini aklıma gelmiyor konuşulan konu bu arkadaşların forumlarda adlarının geçtiğini belirtip hile yapmadıklarını hakaret etmediklerini kimseyi tahrik etmediklerini belirtip bu foruma giren ve takılan bazı kişilerin yalancı iftiracı olduğundan bahsettiler. buradaki yazıları ve sayfaların içine her gün gömülmelerine karşın ne ironidir ki forumu takip etmediklerini kimseyi tanımadıklarını bahseden arkadaşlar benim bile unuttum yan profilini tanıyor ve yorum yapıyor ayrıca bu arkadaşın 2 tane yada 3 tane profilleri olup arkadaşlarıyla beraber döndürmeli kullanıyorlar. Bu arkadaşlar hile yaptıkları rezil oyun tarzlarından bellidir terbiyesiz ve kişiliği olmayan şahıslardır. yani karşınıza rakip olarak gelirse dalganıza bakın ciddiye almayın engeli basın gitsin sahte profil yan prfil inanılmaz derecede kapalı oda ergenidir herşey beklenir tahriklere kapılmayın

Boyle adamları kaziga oturtacan.(okuduklarini bildigim icin acik acik yazdim)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Pas yardımı derken? Online oynarken herkeste aynı standart olmuyor mu?
  • erlikkoray09 E kullanıcısına yanıt
    Hocam mesaj alımını kapat kafan rahat etsin. Bu sene ben kapattım ne sinir var ne stres en temizi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pcde hala hileciler var myclubta mesela atıyorum 60lık veya 70lik bi oyuncu var adamlar pes trainer oyuncu geliştirmek için kulandıkları program var ve bunu myclubta kullanıyolar hala 60lık oyuncu nasıl ronaldodan fiziği daha iyi olur veya daha hızlı olur her oyuncusunu 99 yapıyolar ve maç kaybetme durumları düşüyor
  • quote:

Arkadaşlar belki konu ile alakası olmayabilir ama bazı şeyleri aydınlatmak istiyorum. bu hafta çok ilginç bir hafta geçirdim.Konu pes 2018 oyun ile ilgili olmasa da burada forumu takip eden ve gizli olarak takip eden bazı arakadaşlar bunu okuyacaklar bunu da biliyorum. isimleri lazım değil ama platturk13 ve çetesi diyeceğim Geçen hafta ana hesabımdan böğle pisliklerin mesajlarını cevapladığım için 3 gün uzaklaştırma aldım ve ek hesabımla oyunu oynamaya çalıştım. Platturk13 denen arkadaş denk geldi ana hesabımda kendisi beni engellemiştir. bunu da söyledi zaten daha önce ana hesabımı engellediğini arkadaş bana yenilince yarım saat sonra arkadaşlık isteği gönderdi çünkü içinde bırakmaz midesine bir kere oturdu o mağlubiyet benim ikinci hesabım mı olduğunu sordu evet dedim top oynamayı çok mu seviyorsun dedi evet dedim gel benim toplarla oyan dedi bunun birde arkadaşı var mertmerdol diye oda aynı espiriyi yapmıştı bu aşağılamalardan sonra bu arkadaş beni grubuna davet etti ve onunla beraber 2 3 kişi vardı biri mertmerdol diğerini aklıma gelmiyor konuşulan konu bu arkadaşların forumlarda adlarının geçtiğini belirtip hile yapmadıklarını hakaret etmediklerini kimseyi tahrik etmediklerini belirtip bu foruma giren ve takılan bazı kişilerin yalancı iftiracı olduğundan bahsettiler. buradaki yazıları ve sayfaların içine her gün gömülmelerine karşın ne ironidir ki forumu takip etmediklerini kimseyi tanımadıklarını bahseden arkadaşlar benim bile unuttum yan profilini tanıyor ve yorum yapıyor ayrıca bu arkadaşın 2 tane yada 3 tane profilleri olup arkadaşlarıyla beraber döndürmeli kullanıyorlar. Bu arkadaşlar hile yaptıkları rezil oyun tarzlarından bellidir terbiyesiz ve kişiliği olmayan şahıslardır. yani karşınıza rakip olarak gelirse dalganıza bakın ciddiye almayın engeli basın gitsin sahte profil yan prfil inanılmaz derecede kapalı oda ergenidir herşey beklenir tahriklere kapılmayın

Bu tarz adamlara çok rastladım kardeşim. Bunların bütün dünyası pes. Her sene oyunun bir açığını bulurlar. Oyunun tüm buştlukları üzerinde ihtisas yaparlar. Çokta dürüst görünürler.bu sene bug bulamayınca bu tarz şeylere başvuruyorlar karaktersizler

• hile yapıp ne keyif alıyolar bu oyundan anlamıyorum kazanınca yenilgiyi kabullenemeyen arkadaşlar var ya geçen günü arkadaşla maçtaydım yendim 4-1 haklı galiibiyet arkadaş istek attı durduk yere küfürler etmeye başladı ana bacı düz gitti...
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Herkes istediğini seçiyor niye aynı olsun ama rakip aratırken istersen benzer pas yardımı seçip aratabilirsin

• berat6565 B kullanıcısına yanıt
    aynen bunu geçen sene steamda oynayan biri olarak biliyorum takım gücü seviyesi 4600 gördüm bu mümkün değil normal hepsi 50 level oyuncular için
  • Arkadaşlar coop yapan varmı bi deneyelim alabilcezmi ödülü

• Co op bitiremeyen arkadaş arayan varsa eklesin PSN= KeNji-xov-

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Mertmerdol ile oynamıştık oyun ahlakı olmayan, oyunu bir eğlence aracı değil bütün amacı olarak gören kazmatör.
  • Arkadaşlar bu ayarlar sizlerde nasıl en ideal ayar tipi nedir.
    Pas yardımı 2 seviyedeydi ve istemediğim adamlara cins paslar gidiyordu 1 seviyeye çektim inşallah düzelir.
    En ideal ayarlar içinde varsa öneriniz beklerim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • peaceout kullanıcı isimli şahıs hilecidir haberiniz olsun.lag yaptırıyor.
  • co op için yardım edecek arkadaş var mı?
    psn: nisanbir
  • quote:

BU Platürk pisliğn önde gideni. 2 kere oynadım birinde öne geçtiğinde yarım saat top çevirdi ikinci kez geldiğinde ben öndeyken maçı bağlantı kastırdı maç iptal etti ne biçim insanlar bunlar ya bende engelledim

• züccaciyeci kullanıcısına yanıt
    Ondan sonra kendi bilen biri zannediyor hicbirsey bildiği yok hile yapan kişi hiçbir zaman iyi oyuncu değildir

İyi oyuncu bu tür şeylere bulaşmayan kişilerdir

Hile yaparak herkes yapar o puanları önemli olan böyle şeylere bulaşmadan oynamak

Senden güçsüz rakipleri yen seni yenen kişinin maçını iptal et bu tam bir acizliktir

Yazık bu hile yapan insanlara

İşin kötü tarafı Türk oyuncuların daha fazla hile yapması

Oyun buna izin veriyor ondan yapıyoruz diyebilirler

Ama rakibin zamanını hakkını çalıyorsun

Bu oyun öyle birşey ki bir maç herşeyi etkiliyor

Tam seri yapıyorsun o hile yapan kişiyi de yensen takımin güveni daha da artacak ama böyle aciz zavallı kişiler buna izin vermiyor kendileride biliyor 1 yenilgi gelince takım düşüşe geçecek

Mağlubiyeti kendine yediremiyorlar

Adam o maçı senden iyi oynamış saygı duyacaksın

Öyle puan yapmak çocuk işi o puanı kendi çabanla yapmıyorsun ki kendi kendini kandırıyor

Benden tavsiye arkadaş harici mesajları kapat

Kafan çok rahat oluyor psikolojisi bozuk çok kişi var

Saçma sapan şeyler yazıp adamı sinir etmekten başka birşey yaptıkları yok

Ronaldo ya küfür ediyor adam

Daha neler neler var en sonunda kapattım her yenilen birşey yazıyor

Oyun bu yenecen de yenilecende

• Üstad musait misin yapalimmi

• CaporegimeUD34 kullanıcısına yanıt
    kanatlar ve forvetler atağa hızlı çıkar, top ister gibi geliyor. topu çabuk çıkartıp dikine oynarsan iş yapar gibi sanki.
    ama 3lü defans olayına biraz soğuk bakıyorum şahsen, hiç denemedim 3lü defans, alışamam gibime geliyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lefterin_sol_ayağı -- 17 Şubat 2018; 18:4:52 >
  • 
Sayfa: önceki 13591360136113621363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.