Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nusibet

Liv efsanesi diye giriyoruz, Volkan Şen geliyo...

haha :D
  • Legend ne kadar zor ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Bu arkadas ne diyo bise anlamadım millet ucmus ya 2 tane attim basladı kendi kalesine atmaya

Ya boşver hocam ..o kişi dalgasına baksın ..maça başlamadan önce şey mi yazacaz "arkadaş nasıl oynamamı istersin " ona göre mi oynayacaz

• Beyler şu iki hocadan hangisi daha verimli olur acaba ? Sanki G.JOSPİN ile.orta sahada daha iyi hakimiyet kurup oyun kurarım gibime geliyor ..Vanhaezebrouck bende var ama şöyle sağlam 3 stp li hoca arıyorum..G.Jospin ile oynayan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi ..

• 2 saat uğraştık özgür hocamla sonunda aldık. Hele bir maçta öne geçtik bug oldu oyunda konami oyundan attı. İlk maç schalke gelirse ne ala ama leipzig fena cidden. Finalde de 15. Dk gol attık 75 dk top çevirdik. Oynayalım gol atalım diye uğraşmayın adamı duman ediyor bvb

• quote:

Orijinalden alıntı: CaporegimeUD34

Beyler şu iki hocadan hangisi daha verimli olur acaba ? Sanki G.JOSPİN ile.orta sahada daha iyi hakimiyet kurup oyun kurarım gibime geliyor ..Vanhaezebrouck bende var ama şöyle sağlam 3 stp li hoca arıyorum..G.Jospin ile oynayan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi ..

arkadaşlar güncellemeden önce 3 defans oynayanlar,şuan hala oynuyormusunuz?ben güncellemeden sonra 3 lü defans ile oynayamıyrum adam akıllı artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeXaS_GaL -- 17 Şubat 2018; 12:11:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

sonunda 1. klasmana cıktık (:

takım ve taktik ne ?
  • arkadaşlar benim biraz yardıma ihtiyacım var taktik konusunda pek anlamıyorum anlayan biri varsa bana mesaj atabilir mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnr

2 saat uğraştık özgür hocamla sonunda aldık. Hele bir maçta öne geçtik bug oldu oyunda konami oyundan attı. İlk maç schalke gelirse ne ala ama leipzig fena cidden. Finalde de 15. Dk gol attık 75 dk top çevirdik. Oynayalım gol atalım diye uğraşmayın adamı duman ediyor bvb

Hayırlı olsun. :)))

Toptan ne çıktı peki??

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenan Koper

quote:

Beyler şu iki hocadan hangisi daha verimli olur acaba ? Sanki G.JOSPİN ile.orta sahada daha iyi hakimiyet kurup oyun kurarım gibime geliyor ..Vanhaezebrouck bende var ama şöyle sağlam 3 stp li hoca arıyorum..G.Jospin ile oynayan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi ..

arkadaşlar güncellemeden önce 3 defans oynayanlar,şuan hala oynuyormusunuz?ben güncellemeden sonra 3 lü defans ile oynayamıyrum adam akıllı artık

Valla dostum ben de güncelleme den sonra 3 lü defans ile daha iyi kordinasyon yapılıyor gibi geldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFocus

quote:

Orijinalden alıntı: adnr

2 saat uğraştık özgür hocamla sonunda aldık. Hele bir maçta öne geçtik bug oldu oyunda konami oyundan attı. İlk maç schalke gelirse ne ala ama leipzig fena cidden. Finalde de 15. Dk gol attık 75 dk top çevirdik. Oynayalım gol atalım diye uğraşmayın adamı duman ediyor bvb

Hayırlı olsun. :)))

Toptan ne çıktı peki??

Gümüş SLK çıktı adını unuttum :) ya Sarı SF çıksa uğraşmam ama çıkmıyor namussuz :)

• Arkadaşlar Youtube da taktik ayarlarını anlatan ,bu oyunun inceliklerini anlatan türkce video yomu.Paylaşırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

sonunda 1. klasmana cıktık (:

takım ve taktik ne ?

Sim Kadro Genelde BEYAZ ve BRONZ mevkilerinin en iyilerinden seçtim. Elimde olan göndermeye kıyamadığım GÜMÜŞ oyuncularda yedek oldular

E.BERISHA : Sim Modunda en önemli Mevki bence kaleci o yüzden GÜMÜŞ seçtim ayrıca Form durumu 6 olduğundan genelde iyi formda çıkıyor.
    KENEDY : Sim Takımının değişmezi oyunun en çok gelişen Sol Beki.. Bronz demezsiniz. Tam bir Joker Forvete kadar sol kanat komple onun otobanı. Forvete uzun top atar süpriz pozisyonlar yaratır.
    M.WÖBER : Sol Ayaklı olduğundan sol bek içinde bir alternatif gelişmeye açık ..
    T.ALLEMAND : Stoper için fazlasıyla hızlı Rüzgarın oğlu (:
    J.KENNY : Hucümcu Bek - Mücadele Ruhu - Erken Orta
    S.BERGE : 190 boyunda bir tank top geçer adam geçmez ön libero
    MATHEUS PEREIRA : Bu kardeşimiz normalde OOS Savunması yok ancak top sürme vb özellikleri iyi oyunu geriden kurma konusunda başarılı. Bazen GÖ olarak oynatıyorum bazen önde OOS
    J.SANCHO : City alt yapısından Dortmund'a 5M Euroya transfer oldu gelişimini tamamlayabilirse HIZ 95 Patlama Gücü 95 Olacak
    R.NELSON : Üstteki Fırtına kardeşimizin Sağ kanat verisyonu mecbur kalınırsa OOSde oynar. Roket!
    M. ØDEGAARD : Topla ilişkisi mükemmel Tam bir Wonderkid severiz kendisini.
    M.KEAN : Forvet gibi Forvet! Link buraya yazayım profili konussun ben bişey anlatmıyorum (:http://pesdb.net/pes2018/?id=114624

Yedekler
    [KL] : Dandik ajanlardan gelen dandik kalecileri yedek yapıyorum Simde.
    J.FOYTH : 179 olduğundan yedek kaldı yoksa as takımda da oynar sadece stoper için bana biraz kısa geldi.
    ZHANG LINPENG : KENNY torpilli olmasa bu çinli kardeşimiz 11deydi. 186 boyunda çinli mi olur ya (:
    S.SAMBIA : Genelde MATHEUS'un yerine DOS oynatıyorum bazende BERGE'nin yerinde. YOK EDICI kartı var. Form '7'
    JOAO CARVALHO : Sağ Sol Orta Hücümün her yerinde oynar yedekten bi tık fazlası. Top Kontrolü süper.
    ALAN : O aslında bir forvet ama SLA yapmıslar Fırsatçı golcü kartı var, Uzun, Hızlı, Form '7' Yedek değil KURTARICI
    R.MARTINEZ : Gelişimini tamamladığında ABUMEYANG olcak (: Süper yedek kartı var.
    -------
    ELKESON : Bu kardeşimizde bir oyuncu kartları var yaz yaz bitmez Komple Forvet
    ACUNA : Form 7 Fırtına sol kanat mecbur kalırsak bek te oynar ama uyumsuzluk huysuzluk yapmaz.
    H. NORDTVEIT : Hem Stoperde Hem DOS olarak çok iyi özellikleri var. Sim kadrosuna fazla AS Kadroya az geliyor.
    C.PAVON : Çok hızlı çift kanatta oynuyor.

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Ben ikinci denemede aldım 2 kişi oynadık kesinlikle 3 kişi oynamayın.
    3 yikdiz takimla aldım.
    Dediğin gibi her iki maçta da gol attıktan sonra basmadık top çevirdik.
    Gol atınca BIL çok fena bastırıyor kesin gol atıyor o yüzden top çevirmek en mantıklısı. Bil e karşı çok maç yaptığım için Bil harektlerini tahmin edebiliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

3 lu oynama bek olmadigi icin rakip kanattan cok rahat geliyor

• Biraz once toplamda 100-110k gibi bir GP'ye Modric'i takima ekleyerek muzayede defterini kapattim. Bundan sonra 10.000 GP biriktikce top ceviririm ise yarar birsey gelirse takimda tutar yoksa antrenor yaparim. Cogu oyuncum level 30 bile degil ama en azindan istedigim oyunculari aldim.

• Legend almaya yardım edecek güzel bi insan varmi

• Hayırlı olsun modric hangi ajanlarla aldın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Biraz once toplamda 100-110k gibi bir GP'ye Modric'i takima ekleyerek muzayede defterini kapattim. Bundan sonra 10.000 GP biriktikce top ceviririm ise yarar birsey gelirse takimda tutar yoksa antrenor yaparim. Cogu oyuncum level 30 bile degil ama en azindan istedigim oyunculari aldim.

Hayırlı olsun dostum hangi kombinasyonla aldın peki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFocus

Legend almaya yardım edecek güzel bi insan varmi

Hocam oynayalım ben oda arıyorum

• 
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.