Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl aldın hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    medel gelişince nası oluyor dostum ben de aldım da kasıyorum. naingolan'ı yedeklicem onunla iş görür mü?
  • Ya mac boyunca durmadi hergele ya Allah aşkına neden yani neden...Ne zevk alıyor acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ser.ka kullanıcısına yanıt
    Hocam pc den işlem yap ...ama önce internet tarayıcısından tüm geçmişi sil ...işe yarayacağını düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gangsta_zzzUmutD34

Ya mac boyunca durmadi hergele ya Allah aşkına neden yani neden...Ne zevk alıyor acaba

hocam selektör yapıyorsa sen de durdurmaya bas selktör yapamaz o zaman
  • Scarfeys kullanıcısına yanıt
    Naingolan gibi asla olmuyor.
    Ama iyi bir yedeği olur
    Rakibin ara pas kullanıyorsa araya iyi giriyor tehlikeli atağı başlamadan kesiyor.
    Medelle savunma ii yaparsın dostum hucum olayında yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Sampiyonlar ligi ajanini bekliyorum elimde 30 a yakin forvet var gri ve saridan olusan onlarin cogunu gp kasip forvetlere basacagim lukaku ve mbabpeye birde werner olabilir.

Lukakunun tarzina alistim acikcasi 120 mac yapmisim ama firminonun gol kralligini devralamadi daha :) tabi firminonun yuksek mac sayisi var

Simdi sorun su elimde baya oyuncu var 120 tane bunlarin 50sii cl son 16sinda olmayan adamlar. Son 16 ayri ayrimi gelir yoksa ilk grup maclar ve ikinci grup maclar diye ayirirlar mi ?

birinci hafta maçları 2. hafta maçları diye gelir herhalde 140-150 oyuncu oluyo öyle olursa

Ya zaten cok istedigim adam yokta yine de 20 blok acmaliyim bos yer buna gore cunku hepsini cikaramam.

Zaten ilk hafta

Juve madrid psg var istedigim oyuncular ordan

Suan bana ronaldo neymar dybala cikarsam yeterli

Gerci lukakuda iyi cok alistim ama formu dusuk gelirse mandzukic oynatmak zorunda kaliyorum

Kanatlarimdada di maria ve carrasco var ama epey gelistirdim gercekten iyiler tavsiye ederim

Neymari carrasco yerine isterim dybalada her yerde yedekler

Stoperede ilerde manolasin yanina koulibaly istiyorum manolasi gelistiriyorum suanda ne yazikki 86 overall ama 88-89 yaparsam butun siyahlardan daha iyi olur bu adam

Birde mbampe var daha 83 yapabildim ama 30-40 forvet elimde mevcut artik basarim ozelliklerine gore ona

dybala hariç yazdığın oyuncuların hepsi ben de var ama gözümüz doymuyor mu ne :) şu da olsun su da olsun derken pes 2019 çıkcak

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Evet Öyle yapmak lazım...

• İnt hızım 100mb olmasına rağmen bazen lag oluyor tuşa basıyorum oyuncu 1 sn sonra tepki veriyor resmen. Genel mi bu lag problemi sürekli oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: western222

Nasıl aldın hocam?

özel ajan+yakalama birde favori taktiklerinden bir ajandı aklıma gelmiyor şuanda.

Unutmadan De Gea'nın 50% lik kombosuna girmiştim,bir oyuncu daha vardı o.marsilya'nın pelle diye kalecisi vardı yanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 17 Ocak 2018; 16:19:58 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sampiyonlar ligi ajanini bekliyorum elimde 30 a yakin forvet var gri ve saridan olusan onlarin cogunu gp kasip forvetlere basacagim lukaku ve mbabpeye birde werner olabilir.

Lukakunun tarzina alistim acikcasi 120 mac yapmisim ama firminonun gol kralligini devralamadi daha :) tabi firminonun yuksek mac sayisi var

Simdi sorun su elimde baya oyuncu var 120 tane bunlarin 50sii cl son 16sinda olmayan adamlar. Son 16 ayri ayrimi gelir yoksa ilk grup maclar ve ikinci grup maclar diye ayirirlar mi ?

birinci hafta maçları 2. hafta maçları diye gelir herhalde 140-150 oyuncu oluyo öyle olursa

Ya zaten cok istedigim adam yokta yine de 20 blok acmaliyim bos yer buna gore cunku hepsini cikaramam.

Zaten ilk hafta

Juve madrid psg var istedigim oyuncular ordan

Suan bana ronaldo neymar dybala cikarsam yeterli

Gerci lukakuda iyi cok alistim ama formu dusuk gelirse mandzukic oynatmak zorunda kaliyorum

Kanatlarimdada di maria ve carrasco var ama epey gelistirdim gercekten iyiler tavsiye ederim

Neymari carrasco yerine isterim dybalada her yerde yedekler

Stoperede ilerde manolasin yanina koulibaly istiyorum manolasi gelistiriyorum suanda ne yazikki 86 overall ama 88-89 yaparsam butun siyahlardan daha iyi olur bu adam

Birde mbampe var daha 83 yapabildim ama 30-40 forvet elimde mevcut artik basarim ozelliklerine gore ona

dybala hariç yazdığın oyuncuların hepsi ben de var ama gözümüz doymuyor mu ne :) şu da olsun su da olsun derken pes 2019 çıkcak

Aslinda suanki oyuncularim oyunuma adepte oldu adamlrida cozdum yani neymar olmamis ronaldo olmamis cok takmiyorum

Ama kondisyon ve form durumundan neymar falan iyi olur yani :) birde bazen ronaldo ozellikle maci tek basina koparabiliyor buyuk ihtimal gelselerde takimimda yedek baslarlar lukaku bile forma giymek icin uzunca sure bekledi:) cunku ilk 99 uyum bile olsa adami kullanamiyorum eger oyunumda iyilesme olursa formayi kapar

• quote:

Orijinalden alıntı: Blomblam

Bunların hepsini topluycan sinyali vericen

Yabancı biride yapıyordu sordum bi sebep söylemedi.
    Milletin dikkatini dagıtmak için yapıyor olabilir.
    Böyle ucuz hesaplar peşinde olanları direk engelliycen aslında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gangsta_zzzUmutD34 kullanıcısına yanıt
    Tdk sagol kardesım

• Yok böyle penalti atişlari defalarca kalecilerden direklerden dönen toplar deyim yerindeyse pes yani 😀

https://youtu.be/IlV3WELLvoE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIBRISLI83 -- 17 Ocak 2018; 16:57:21 >
  • Yok böyle penalti atişlari defalarca kalecilerden direklerden dönen toplar deyim yerindeyse pes yani 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIBRISLI83 -- 17 Ocak 2018; 16:58:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caylak Zpor

Yok böyle penalti atişlari defalarca kalecilerden direklerden dönen toplar deyim yerindeyse pes yani 😀

geçen 4 tane direkten dönen topların vardı,unuttum şimdi soaryım onutakım ruhu kaçtı hocam o gun??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 17 Ocak 2018; 16:59:47 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Bana resim atmistiniz ozamandan sizin sayeniz de oyuncu baglari olayini da ogrenmistim simdi takim oturdu oyuncularimin tum baglari olusmus full takim ruhumda 99 hocam 😀

• Kol bozuk arkadaş pas tuşu içe kaçıyor bu yuzden online maçlarda çok zorlanıyorum
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    En mühim ajan aklına gelmemiş dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Caylak Zpor

Bana resim atmistiniz ozamandan sizin sayeniz de oyuncu baglari olayini da ogrenmistim simdi takim oturdu oyuncularimin tum baglari olusmus full takim ruhumda 99 hocam 😀

evet hatırladım hocam

o zaman sen o gun momentumun hasına denk gelmişsin hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 17 Ocak 2018; 17:29:2 >
  • 
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.