Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yigitmusti1907 bi selyektörçu gerizekali daha mesajlarida kapatmis a...khttps://youtu.be/PEBV0ZqMmNI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar yardımcı olurmusunuz email ne sıfırlama nede giriş yapamıyorum bu şekilde resim çıkıyor mudale edemiyorum

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangsta_zzzUmutD34

Yigitmusti1907 bi selyektörçu gerizekali daha mesajlarida kapatmis a...khttps://youtu.be/PEBV0ZqMmNI

0-0'lık maçta neyin selektörü bu? Nedeni neymiş buraya üyeyse filan anlatsın bilelim. Bu selektör olayı çok denk geliyor?
  • gangsta_zzzUmutD34 kullanıcısına yanıt
    Bunların hepsini topluycan sinyali vericen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musbab kullanıcısına yanıt
    5 senede çok şey değişti. 2018 bize göre güzel. Myclup pes in online oynanan managerlik tadında ayrı ve en rağbet gören bölümü.
    Satın almadan önce store dan pes 2018 my clup lite bölümünü ücretsiz alıp deneyebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yeni gün ne zaman başlıyor PES'te yani şu an çarşamba, gece kaçta geçiyor perşembe gününe oyun? Saat farkından dolayı soruyorum.
  • Arkadaslar kaleci olarak Edersonmu yoksa Donarrumami?

ikisinide alacak Scout var elimde. Ederson daha iyi gorunuyor ama Donarrumaya karsi her oynadigimda cok zor gol atiyorum, boyundan dolayi herhalde?
  • 1 haftadır td listesi çöp dolu kafama göre bir td bulsam 4 yıldız seviyesinde takımımla oynucam ama yok bulamıyorum.mevcut td 4 yıldızlı takımlara karşı etkili olamıyor mecbur 3 yıldızlı takımımla oynuyorum.

Muhtemelen hediye myclup coinsler yüzünden td listesi çöp çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

Arkadaslar kaleci olarak Edersonmu yoksa Donarrumami?

ikisinide alacak Scout var elimde. Ederson daha iyi gorunuyor ama Donarrumaya karsi her oynadigimda cok zor gol atiyorum, boyundan dolayi herhalde?

Donnaruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Btnkmn

Arkadaşlar yeni gün ne zaman başlıyor PES'te yani şu an çarşamba, gece kaçta geçiyor perşembe gününe oyun? Saat farkından dolayı soruyorum.

Gece 3'de başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Sampiyonlar ligi ajanini bekliyorum elimde 30 a yakin forvet var gri ve saridan olusan onlarin cogunu gp kasip forvetlere basacagim lukaku ve mbabpeye birde werner olabilir.

Lukakunun tarzina alistim acikcasi 120 mac yapmisim ama firminonun gol kralligini devralamadi daha :) tabi firminonun yuksek mac sayisi var

Simdi sorun su elimde baya oyuncu var 120 tane bunlarin 50sii cl son 16sinda olmayan adamlar. Son 16 ayri ayrimi gelir yoksa ilk grup maclar ve ikinci grup maclar diye ayirirlar mi ?

birinci hafta maçları 2. hafta maçları diye gelir herhalde 140-150 oyuncu oluyo öyle olursa

Ya zaten cok istedigim adam yokta yine de 20 blok acmaliyim bos yer buna gore cunku hepsini cikaramam.

Zaten ilk hafta

Juve madrid psg var istedigim oyuncular ordan

Suan bana ronaldo neymar dybala cikarsam yeterli

Gerci lukakuda iyi cok alistim ama formu dusuk gelirse mandzukic oynatmak zorunda kaliyorum

Kanatlarimdada di maria ve carrasco var ama epey gelistirdim gercekten iyiler tavsiye ederim

Neymari carrasco yerine isterim dybalada her yerde yedekler

Stoperede ilerde manolasin yanina koulibaly istiyorum manolasi gelistiriyorum suanda ne yazikki 86 overall ama 88-89 yaparsam butun siyahlardan daha iyi olur bu adam

Birde mbampe var daha 83 yapabildim ama 30-40 forvet elimde mevcut artik basarim ozelliklerine gore ona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mevcut ajanlarla mikel alonso yu alabiliyorum.

3 lü savunma taktikleri içinde SLK olarak mı iş yapar?

4-4-2 SLK da iş yapar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

quote:

Orijinalden alıntı: Btnkmn

Arkadaşlar yeni gün ne zaman başlıyor PES'te yani şu an çarşamba, gece kaçta geçiyor perşembe gününe oyun? Saat farkından dolayı soruyorum.

Gece 3'de başlar.

teşekkür ederim
  • Valla sırf şu yediğim kafa gollerinden dolayı ben de Koulibaly alacam. Adamın vurduğu gol oluyor. Nasıl iş anlamadım.
  • cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Bende kafacı Pepe çok sağlam defans dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: eses_DK

1 haftadır td listesi çöp dolu kafama göre bir td bulsam 4 yıldız seviyesinde takımımla oynucam ama yok bulamıyorum.mevcut td 4 yıldızlı takımlara karşı etkili olamıyor mecbur 3 yıldızlı takımımla oynuyorum.

Muhtemelen hediye myclup coinsler yüzünden td listesi çöp çıkıyor.

İki gün önce vardı bitane 4–2-2-2 oynatıyor ama diziliş 4-4-2 gibi. Denemek için aldım gayet iyi defansı da ileri çok çıkmıyor orta saha rakip kaleye yeterli şekilde yaklaşıyor şimdilik memnunum. Ayrıca çöp deyip geçme listede dizilişi fena olmayan td ler geliyor. Tek Sıkıntı yönetim becerileri düşük olması malesef..

• Serencebey34 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

ama yönetim becerileri düşük olunca kıymeti olmuyor malesef
  • mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabın için bir indirip deneyeyim dediğini
  • evs4evs kullanıcısına yanıt
    Bende degea donuruma morales var donurumayı tercih et altın top olarak siyah icinde degeayı oneririm

• En ucuz siyah oyuncular ortalama kaca aliniyor

• 
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.