Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.069.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10081009101010111012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blomblam

Dostum benide ekle psn : blomblam dh: blomblam takım adı : Galatasaray

ekledim beyler :)

@kantt

eyvallah hocam
  • kışkırtma tarzı oynayan kurnazlık kartı olan bi kaç oyuncu var zico onlardan biri, ama ona ulaşmak zor olabilir. Onun yerine J.Rodriguez ve eriksen tercih edebilirsiniz ama ben İbrahimoviç kadar verimli oos görmedim :) oos de biraz ağır kalıyor İbra ama dediğim gibi geriden top taşıma noktasında bir numaradır ön libero gibi oynuyordu ben de şimdi rodriguez ve Zico’yu form durumuna göre oynatıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iste konami bu isten para kazaniyor asla td yi istedigin gbi duzenletmez....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ・Festive Season Campaign 3. Bölüm

■Temsilci Seçeneği Kampanyası
    Aşağıdaki dönem boyunca Temsilci Seçeneği olarak alabileceğiniz olası öğelerden biri olarak Özel Antrenörler eklenecek!

・Dönem
    04/01/2018 08:00 (UTC) - 11/01/2018 04:00 (UTC)
    *Özel Antrenörler, Temsilci Seçeneklerinden alma şansınızın bulunduğu birkaç öğeden biridir.

------
    temsilci seçeneğinde özel antrenör olan var mı? ekstra bir yer mi var, bilen yazabilir mi ltf
  • rembur kullanıcısına yanıt
    Myclup ana sayfada gelen kutusunda oluyor

• Dayanamadım özel temsilciden 12 top çektim hep çöp verdi ama 19000xp antrenör verdi bi kaç hediye ile birlikte bence güzel olmuş bu boşa atmıyorsun güzel hediyeler veriyorlar haydi rastgele

• ademis kullanıcısına yanıt
    gelen kutusunda mı, ama duyuruda sanki gp veya coinsle alınacak gibi anladım temsilci seçeneği diyince
  • [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Kadromun son hali budur. Varsa tavsiyesi olan alabilirim. Mbappe, filipe ve pogba dışında çok beğendiğim oyuncu yok.

Biraz gp biriktirip haftaya kampanya için siyah çıkarmaya çalışayım.

Bu arada lacazatte biraz değişik forvet. Hiç siyah topçu havası yok ama iyi gol atıyor arada :)
  • rembur kullanıcısına yanıt
    Burda bahsettiği özel antrenör az önce benim dediğim gibi top çevirmede çıkan oyuncuya göre 4000 2000 1000 xp değerinde antrenörler veriyor sarı gelince 4000 verdi siyah gelse bi 8000 veriri heralde

• Ekle hocam beni de listeye.
    TWT DEBRE GENÇLİK SK
    Psn : cmanager84
  • xostnazo X kullanıcısına yanıt
    aslında demin yazdığını gördüğümde şüphe etmedim değil ama, çeviride mi sorun var diye ingilizce duyuruya baktım aynı anlamı çıkardım
    eklenecek ve alabileceksiniz demesi kafamı karıştırdı tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Kadromun son hali budur. Varsa tavsiyesi olan alabilirim. Mbappe, filipe ve pogba dışında çok beğendiğim oyuncu yok.

Bu arada lacazatte biraz değişik forvet. Hiç siyah topçu havası yok ama iyi gol atıyor arada :)

Hocam benden sana tavsiye,şu kadronun kıymetini bil, sarı oyuncularını geliştir keyfine bak

bol siyah topçu çöplüğüne dönüştürme kadronu.asıl keyifi sarı ağırlıklı olan kadrolar veriyor insana.

@cmanager

aramıza hoş geldin ekledim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 5 Ocak 2018; 23:46:4 >

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam, lvllarını geliştiriyorum, gümüşleri antrenör falan yapıyorum gp kalmadı zaten :)

zor kısım olansa adamda ronaldo ve agüero var çok basit çalımlar atıyor, stoperlere güvenemiyorum malesef 3 adam geçip yol atıyolar.

birde kaleci mevzusu. De gea varsa yandım. hiç bi şekilde gol yemiyor o da atamıyor ama maç 0-0 bitiyor 20 kaleye şut olarak..
  • Merhaba bugün yeni aldım oyunu pek bilgim yok myclub hakkında yavaş yavaş öğreneceğiz.
  • quote:

Bende sğk da candreva yı oynatıyorum...Acaba suso daha mı etkili olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dün arkadaşlarımla offline turnuva yaptık. İcardi ile ezdim geçtim. Myclubda nasıl oynuyor. oynayan var mı ?
  • Puskaspool ' buralardaysan iyi bi internet öneririm sana.. maçın son saniyeleri lag arttı işaret çıktı oyun takıldı süphelenmedim değil

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Pes 2018 DH dostluk kupası katılım listesi 

1:@chacha0688  

2:@gangsta_zzz  

3:@xostanzo  

4:@blomblam  

5:@murat_lindeman  

6:@ottomans1453  

7:@cagcag06  

8:@uceelik  

9:@cozrail  

10:@Rabellion  

11:@bjk20101903  

12:@zorbey_td  

13:@Caylak Zpor  

14:@walkeys83 

15:@mevdut 

16:@kepler05 

17:@ blackprague

18:@ armageddon2023 

19:@ suÇ

20:@ umut83gs

21:@ cizmele

22@ultrailker

23@essiz88

24@kacanga

25@aragorn34

26@planetcrk

27@pesci09

28@Scarfeys

Adını yazmayı unuttugum arkadas hatırlatsın bana

10+4 kisi daha ekliyecegim

Son 3 kisi kaldı sonra yedek alacam , isi cıkıp oynayamayan yerine lutfen gormedigim kacırdıgım arkadasım varsa yazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazilitek -- 6 Ocak 2018; 1:15:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gangsta_zzz

quote:

Bende sğk da candreva yı oynatıyorum...Acaba suso daha mı etkili olur

suso bana temsilciden geldi tesadüfen. deneyeyim dedim bırakamadım. formu kolay kolay düşmüyor ve çalım-ara pası-hızı çok iyi. istersen 81'lik gf, istersen sağ açık, istersen OOS oynuyor. Çok yönlü oyuncu. En azından yedek bulundurmak lazım.

• Suso iyi adam pasları cok iyi onceden cok oynatıyordum kadro genisleyince yedekte kaldı

• 
Sayfa: önceki 10081009101010111012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.