Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Pes2017 online oynayalım Facebook grup kurdum. Güçlerimize bakalım Myclub takımlarımızı karşılaştıralım

https://www.facebook.com/groups/1954943918076238/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ps4 ten oyunu açıyorum kardeşimle oynuyoruz yalnız oyuncuların formu ev sahibi deplasman takım formunu seçemiyoruz. Makine orayı karartmıs, oyuncuların her biri kafasına göre form tutturmuş gidiyor. Foruma da yazdım bulamadım. Çözümü nedir bilen var mı? Bu arada oyuna gösteri maçından giriyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecelik90

Arkadaşlar ps4 ten oyunu açıyorum kardeşimle oynuyoruz yalnız oyuncuların formu ev sahibi deplasman takım formunu seçemiyoruz. Makine orayı karartmıs, oyuncuların her biri kafasına göre form tutturmuş gidiyor. Foruma da yazdım bulamadım. Çözümü nedir bilen var mı? Bu arada oyuna gösteri maçından giriyoruz.

R3 basıp csnlı güncelleme kapatılması lazım

• Uzun zamandır yoktum birileri demiş öldü.. Şimdi de duysunlar KRAL geri döndü

Rövaşata nedir? Nasıl atılır? Bknz;

Neden Ronaldo(lar)? + Sıfırdan gol + Skor çevirme + Güncel Kadro. Bknz;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn1905 -- 30 Temmuz 2017; 3:9:41 >

• Elimde 3 4 tane 5 yıldızlı yetenek avcısı var bunları nasıl satabilirim veya bunları birleştirip açma şansım varmı

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Satarsan bişey vermez az bi gp verir müzayede ile satmaktan bahsediyorsan öyle bişey yok. Pesdb.net ten bak kombinasyonlara belki biley çıkar ben de 15 den fazla 5 yıldız ajan vardı elimde dün hepsini tek tek açtım bakayım siyah gelcek mi dşye 2 sarı bi siyahtan müller geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Satarsan bişey vermez az bi gp verir müzayede ile satmaktan bahsediyorsan öyle bişey yok. Pesdb.net ten bak kombinasyonlara belki biley çıkar ben de 15 den fazla 5 yıldız ajan vardı elimde dün hepsini tek tek açtım bakayım siyah gelcek mi dşye 2 sarı bi siyahtan müller geldi

Tamamdır hocam saol

• Arkadaşlar bugün bir elemanla karşılaştım myclub'da. Adamın Pique'si resmen hormonluydu. Boyu posu zürafa gibiydi. Telefonla kameraya kaydettim. Eleman farka koşarken (hemen hemen her kornerde adam zıplamaya tenezzül etmeden golü attı- yanına kalecim Neuer'i getirdiğim halde zıplayarak dahi alamadı topu) evde elektrik kesildi, hükmen yenik sayıldım doğal olarak. Ama bu elemanın fiziksel özellikleri değiştirilmiş oyuncu ile online oynayabilmesi kafamı karıştırdı. Nasıl mümkün olabiliyor? Şikayet edebiliyor muyum Konami'ye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutc

Arkadaşlar bugün bir elemanla karşılaştım myclub'da. Adamın Pique'si resmen hormonluydu. Boyu posu zürafa gibiydi. Telefonla kameraya kaydettim. Eleman farka koşarken (hemen hemen her kornerde adam zıplamaya tenezzül etmeden golü attı- yanına kalecim Neuer'i getirdiğim halde zıplayarak dahi alamadı topu) evde elektrik kesildi, hükmen yenik sayıldım doğal olarak. Ama bu elemanın fiziksel özellikleri değiştirilmiş oyuncu ile online oynayabilmesi kafamı karıştırdı. Nasıl mümkün olabiliyor? Şikayet edebiliyor muyum Konami'ye?

Video ya cektiysen kesinlikle konami ye sikayet et kral. Kesinlikle degerlendirirler . Oyundan tamamen banlayabilirler serefsizi .Bunu nasil yapiyorlar hayret . Pcden mi oynuyorsun PlayStation dan mi ?

• mustafa323 kullanıcısına yanıt
    PC'den oynuyorum. Buranın PS4 forumu olduğunu şu an farkettim :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutc

PC'den oynuyorum. Buranın PS4 forumu olduğunu şu an farkettim :/

Pc de online oyun mu oynanır Allah aşkına.Hileciler çirit atıyorlar hep..

Konsola geç

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Konsola bütçe vardı da biz mi geçmedik ;)
  • canlı güncelleme hizmeti ne zaman açılacak arkadaşlar?
  • kingstonn K kullanıcısına yanıt
    Öyle bir ihtimal varmı gecen sene 16 da yaptilarmi bunu 17 cikacak olmasina rağmen

• 2016 oynamadım ama 2013de yeni versiyon çıktıktan baya sonra canlı güncelleme kalktı diye hatırlıyorum umarım yanlış değildir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingstonn

canlı güncelleme hizmeti ne zaman açılacak arkadaşlar?

Cvp!

Hiç bir zaman

Bir seride canlı güncelleme eylülde başlar,mayıs ayında son bulur...

• Belki de 2017 İçin Hazırladığım Son Video :) Güzel Goller Derlemesi#3 >>>
  • Arkadaslar ps 4 pes 2017 ozel temsilci tarafi siyah sekilde girilmiyor herkesinmi oyle acaba ? Yardimci olabilirmisiniz

• Ozel temsilci herkesde boyle siyahmi.yoksa bendemi var birtek.arkadaslar??? Neden boyle acaba

• 
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.