Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (848. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: western222

Pes2017 myclub tam bir sinir harbi oldu. Üst üste 4 galibiyet. 5. Maça çıkıyorum konami bana aşağıdaki resimdeki takımı buldu bana. Neyse adama bir gol attım, ikinciyi attırmadı tabi. Sonra da iki gol yedim ve 2-1 kaybettim.. Bu 5. Galibiyet için kaç defadır aynısı oluyor.

Senin takım da iyi ama...Yuh yani,adam nasıl takım yapmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• husgs kullanıcısına yanıt
    Kanka lig kuralım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frikikde falso falan veriyomusun yoksa düz ayarlayip vuruyomusun

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

Pes2017 myclub tam bir sinir harbi oldu. Üst üste 4 galibiyet. 5. Maça çıkıyorum konami bana aşağıdaki resimdeki takımı buldu bana. Neyse adama bir gol attım, ikinciyi attırmadı tabi. Sonra da iki gol yedim ve 2-1 kaybettim.. Bu 5. Galibiyet için kaç defadır aynısı oluyor.

Yani bir adamın gücü 101 olabilir mi yaaa.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

Yani bir adamın gücü 101 olabilir mi yaaa.

Ronaldo (Fenomeno), Koeman ve Maradona için, bunların çıktıkları hafta baya para bayılarak yapmış o takımı.Orası belli. Maradona ztn 100 e yakındı sanıyorum ya da 100 dü. Antremanla çıkarmıştır.

Ben hiç para harcamadığım için,bende adam gibi 2 tane legend var. Puyol ve Kluivert. Kluivert de Zaten sarı top ve formu 2 falan.

• Lan olum oyun bitmiş yenisi çıkacak hala gol atınca başla bağlantı kasmaya ne kadar ezik adamlar var ya . Bırakın be sallayın güzel oyun olsun halamı puan dersiniz halamı gp sallayın bea oyun oynayın yenil yen bu saatten sonra ne farkeder ama işte eziklik ruhlarında var bunların he tamam yendin git rahat uyu hey allahım ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Frikikde falso falan veriyomusun yoksa düz ayarlayip vuruyomusun

https://www.youtube.com/watch?v=es05CEnoTv8&t=6s

5. golü diyosanız knuckleball yaptım o frikikte. falso felan yok. direkt şut tuşu+ tam vururken tekrar şut tuşu
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso0606

Lan olum oyun bitmiş yenisi çıkacak hala gol atınca başla bağlantı kasmaya ne kadar ezik adamlar var ya . Bırakın be sallayın güzel oyun olsun halamı puan dersiniz halamı gp sallayın bea oyun oynayın yenil yen bu saatten sonra ne farkeder ama işte eziklik ruhlarında var bunların he tamam yendin git rahat uyu hey allahım ya

Dün maçtayım.Adam öne geçti dakika 60 ta kaleciye döndü vakit geçirmeye başladı. Maç bitince İngilizce mesaj attım. Dedim ki "oyun bu,eğlence için oynuyoruz. Zaman geçirmek korkaklar,tavuklar için..." bana tabi ki Türkçe döndü 🙈 Küfürle üstelik. Tabi ki şaşırmadım. Vakit geçirmek,bağlantı koparmak gibi saçma sapan şeylerin %80'ini biz Türkler yapıyoruz.Çok yazık.

Senin de dediğin gibi oyun bitmiş ztn,diğer oyun çıkacak.Yani kazanmışsın kaybetmişsin önemi Yok bu saatten sonra.Zevk almaya bakacaksın. Ama yok işte.Beyin fakiri sayısı malesef fazla.

• liverpool fc challenge kampanyası gelmiş 3 hafta sürecekmiş her hafta bi liverpool efsanesi verecekmiş ilk hafta m.owen veriyolar. ben fowleri antrönör yapmıştım haftaya da onu verir kesin :) kadro genişletmeye de %50 indirim gelmiş.

edit:bi de şampiyonlar ligi temsilcisi gelmiş. haftaya ön eleme var onun için galiba tam anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 22 Haziran 2017; 14:20:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Kanka lig kuralım

bye :)

• Konamide suç yokmuş arkadaşlar. Suç playstationdaymış. Küfürlerinizi geri alın ve sahibine iade edin.

http://m.yenisafak.com/teknoloji/oyun-gelistiriciler-playstationa-sitem-etti-2738411

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

liverpool fc challenge kampanyası gelmiş 3 hafta sürecekmiş her hafta bi liverpool efsanesi verecekmiş ilk hafta m.owen veriyolar. ben fowleri antrönör yapmıştım haftaya da onu verir kesin :) kadro genişletmeye de %50 indirim gelmiş.

edit:bi de şampiyonlar ligi temsilcisi gelmiş. haftaya ön eleme var onun için galiba tam anlamadım

Liverpool chellenge nasıl oluyor? My clubun hangi bölümünden mac yapacağız Liverpoolla?

• liverpola supersatarda 95 ruhla maç yapıyorsun sarı top için bukadar iğrenc oyun olamaz oda bende var zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifacı23

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

liverpool fc challenge kampanyası gelmiş 3 hafta sürecekmiş her hafta bi liverpool efsanesi verecekmiş ilk hafta m.owen veriyolar. ben fowleri antrönör yapmıştım haftaya da onu verir kesin :) kadro genişletmeye de %50 indirim gelmiş.

Liverpool chellenge nasıl oluyor? My clubun hangi bölümünden mac yapacağız Liverpoolla?

sarı top için maç yapılma z
  • fifacı23 F kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara karsı mücadele kupası

• Altüstü 1 tane dandik maç. Ayrıca Owen 84. Yani 89 a kadar falan çıkabilir. Zaten efsane zor toplanıyor. Bence kaçırılmaması gereken bir fırsat.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

Konamide suç yokmuş arkadaşlar. Suç playstationdaymış. Küfürlerinizi geri alın ve sahibine iade edin.

http://m.yenisafak.com/teknoloji/oyun-gelistiriciler-playstationa-sitem-etti-2738411

günün şakası
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    Owen 90 oluyor bu arada. Alınması gereken bir efsane.

• Berabere kaldim 7 puan gitti.. Rekor herhalde
  • bu haftaki online mücadele kupası güzel olmuş 18 seçili oyuncu ile girildiğinde 3kat GP ve 1000lik antrenör veriyor. dün günün ilk galibiyetide ordan aldım 18900 gp verdi. halen gp kasan varsa değerlendirebilir.
  • 
Sayfa: önceki 846847848849850
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.