Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şutlar isabeti iyide

İsabetli pas oranın düşük ondan olabilir

Birde bu maçlar arka arkaya mi denk geldi

Yoksa 3 maçta 1 mi oluyor 2 maçta bir mi oluyor acaba

Pes 2018 almiyacam dedin diye yazmıyorum

Sinir olduğun oyunu oynamamak en iyisi

Benim sinir olduğum nokta araplarin ve Asya li rakiplerin gelmesi tabiki oyunda bir sürü sorun var orta kafa filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar a.sanchez slk de nasıl faydalı olur mu

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Mesajından sonra baktım ama dediğin gibi değil. İsabetli pas oranlarım 1-2 maç hariç rakipten iyi.

Topla oynama oranlarına bakma sakın adam öne geçtimi arkada dönüp duruyor.

Bunların çoğu arka arkaya aldığım sonuçlar. 20'de 13 gibi. Kaleciyi çalımlayıp ki çok yaparım Kare ardından hemen x ve yön tuşu ile boş kaleye çektiğim şutlar bile auta gidiyor. Kaleciden dönen topları bile auta atıyorum. Mümkün değil yani böyle bir maç.

• quote:

Orijinalden alıntı: disclosure

Mesajından sonra baktım ama dediğin gibi değil. İsabetli pas oranlarım 1-2 maç hariç rakipten iyi.

Topla oynama oranlarına bakma sakın adam öne geçtimi arkada dönüp duruyor.

Bunların çoğu arka arkaya aldığım sonuçlar. 20'de 13 gibi. Kaleciyi çalımlayıp ki çok yaparım Kare ardından hemen x ve yön tuşu ile boş kaleye çektiğim şutlar bile auta gidiyor. Kaleciden dönen topları bile auta atıyorum. Mümkün değil yani böyle bir maç.

Evet çoğu rakip den iyi yok topla oynamanın bir esprisi yok zaten pas isabet yüzden yüksek olunca rakibi yeniyorsun yani en az %75 olmalı bunun altında kalınca bende çoğu maçta puan kaybediyorum o açıdan dedim

• disclosure D kullanıcısına yanıt
    DEFANSİF YÖNDEN SORUN VAR TOP KESME ORANLARIN BENCE TAKTİK DEĞİŞTİR
  • disclosure D kullanıcısına yanıt
    Bu forumda defalarca yazdim hatta orneklerde verdim senin verdiginde goruntulu ayri bir ornek teskil ediyor konami bu myclub moduna kesinlikle mudahale ediyor sim modundan turnuvaya klasmana kadar top cevirme ayri bir tuzak isterse o kadar gri top arasindan siyah top cikiyor ancak konami izin vermezse butun gpleriniz gri toplara gidebilir ben forumlari takip eden ekipleri olduguna inaniyorum oyuncularin gp topladiklarinin tamami ile farkindalar efsaneleri verseler bile 400 yada 500 top arasina kl stp os fv temsilcileriyle beraber veriyorki milyon uzeri gp toplayan kapatamasin toplarin tamamini ve oyunu oynamaya devam etsin bu sene bu sekilde gecti pes 2018 on siparise acilmis 200 tl ver sana hediye efsane versin ne cikacak belli degil gri top raizegeri verdimi al sana efsane 2018 mukemmel baslangic olur ben beklenilmesi gorulmesi ondan sonra karar verilmesini tavsiye ederim son olarak hilecileri cozmesi lazim gecen arap geldi sikintisiz giden oyun 3 -1 benim lehime donunce once durdurdu oyunu basladigim an pas 2 saniye gec gitmeye basladi yanliz onda sorun yok gol atmaya calisiyor dakika 89 oldu gol bulamadi oyunu durdurdu ve ust kosede baglanti cizgisi bile cikmadan baglanti yi kopardi mac hukumsuz oldu son 5 macinda yenilgisi yoktu mac basinda o kadarini gordum kimbilir kac mactir yenilgisi yoktur adam profesyonel olmus baglanti koparmada sak diye kesiyor konami bu sene ne verdinki 2018 icin daha ortaya bir sey koymadan onsiparisle 200 tl istiyorsun once icraatini gorelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle momentum bende tavan yapmış durumda. Gol yememin en büyük sebebi lag. Kalecim yada defans topu tutup uzaklaştırsana kadar takip gelip topu alıyor ve gol. Ama atamamamı anlayamıyorum. Bir maçta 4-5 direk olmaz. 30 şut çekip gol atamamak olmaz. Bunlar resmen müdahale.

Benim derdim defans değil aslında. Gol atamamak. Almayacağım, oynamayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: disclosure

Kesinlikle momentum bende tavan yapmış durumda. Gol yememin en büyük sebebi lag. Kalecim yada defans topu tutup uzaklaştırsana kadar takip gelip topu alıyor ve gol. Ama atamamamı anlayamıyorum. Bir maçta 4-5 direk olmaz. 30 şut çekip gol atamamak olmaz. Bunlar resmen müdahale.

Benim derdim defans değil aslında. Gol atamamak. Almayacağım, oynamayacağım.

Bu yil zivanadan cikti ustad momentum .. bu yil ekstra olarak yapiskan momentum cikti kume yukseliyorsun yapisiyor kume dusuyorsun ... gecen istatistigim G-G-G-G-B-G-B-G-G-G boyleyken ust kumede M-M-B-M-B-M-G-M-B-M

bu hale geldi .. bunun hicbir aciklamasi yok beyler .. ben bu yil bu serefsizlere verdigim parayi helal etmiyorum .. dolandiricilar ..

• 2018 de ayrılacak olan arkadaşlara valla hak veriyorum bende o kesime geldim

oyunda momentum mu lag mı var bilmiyorum anlamlarını ama valla oyun, sistem izin vermedikçe maç kazanamıyorsun

rakipten top kapmak ölüm ölüm futbolcularım 50.lvl olmasına rağmen hantal abi ya

300 puanlık bir adam 700 lük bir oyuncuyu nasıl yenebiliyor işte bu pananormal olaylarla yenebiliyor

2018 çıkacak 3. buçuk ay sonra hala efsaneleri bekliyoruz rezillik yemin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.77

2018 de ayrılacak olan arkadaşlara valla hak veriyorum bende o kesime geldim

oyunda momentum mu lag mı var bilmiyorum anlamlarını ama valla oyun, sistem izin vermedikçe maç kazanamıyorsun

rakipten top kapmak ölüm ölüm futbolcularım 50.lvl olmasına rağmen hantal abi ya

300 puanlık bir adam 700 lük bir oyuncuyu nasıl yenebiliyor işte bu pananormal olaylarla yenebiliyor

2018 çıkacak 3. buçuk ay sonra hala efsaneleri bekliyoruz rezillik yemin ediyorum

Pes 13.te ne guzeldi kendi takimini kur bileginin hakkiyla kazan yenilince tebrik et adam gibi oyuncuya yenildim de yada konsantrasyonmu kaybettlm yenildim de .. simdi konami amca hangi tarafi secerse öbür taraf en iyi ihtimal beraberlik icin oynuyor .. pique boateng ramos alves kross modric bale ronaldo cavani messi abuemeyang efsane henry ronaldo alayi var .. ama nafile ..

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

Pes 13.te ne guzeldi kendi takimini kur bileginin hakkiyla kazan yenilince tebrik et adam gibi oyuncuya yenildim de yada konsantrasyonmu kaybettlm yenildim de .. simdi konami amca hangi tarafi secerse öbür taraf en iyi ihtimal beraberlik icin oynuyor .. pique boateng ramos alves kross modric bale ronaldo cavani messi abuemeyang efsane henry ronaldo alayi var .. ama nafile ..

pes 2012 yi çok seviyordum gol atmak 2013 gibi kolay değildi ama oyun çok güzeldi üstelik lisans derdi tasası da yoktu

şimdi bakıyorumda pes 2017 sloganı kontrol sizde diyor konami ama uzaktan yakından böle bişi yok eskiden gerçekten kontrol bizde olurdu

atıyorum 2 tane dos yapardım 3 tane gö oynatırdım oss yapardım şimdi sistem buna da izin vermiyor

milletin neden fifayı tercih ettiğini artık anlamaya başladım önemli olan grafik değil oynanış keyif vermesi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

pes 2012 yi çok seviyordum gol atmak 2013 gibi kolay değildi ama oyun çok güzeldi üstelik lisans derdi tasası da yoktu

şimdi bakıyorumda pes 2017 sloganı kontrol sizde diyor konami ama uzaktan yakından böle bişi yok eskiden gerçekten kontrol bizde olurdu

atıyorum 2 tane dos yapardım 3 tane gö oynatırdım oss yapardım şimdi sistem buna da izin vermiyor

milletin neden fifayı tercih ettiğini artık anlamaya başladım önemli olan grafik değil oynanış keyif vermesi

Fifa daha saçma myclub benzeyen mod var fut diye

Orda ise aynı ligden oyuncu almam lazım mesela Messi aldın hazard aldın cavani yi aldın kimya denen birşey var takımı uyumu deniliniyor pesde işte düşük oluyor

Aynı ligden oyuncu alacan veya aynı vatandaşlıktan oyuncu alma şartı var

Aynen katılıyorum bırakında go olanı oos yapamıyoruz böyle kısıtlamalar çok saçma

Benim derdim oyunun akıcı olması lag olmaması gerisi umrumda değil

Takım kimyası dedikleri olay bence kötü değil ki futta? Madem gerçekçilik arıyoruz e bu da bi gerçek. İniesta ve messi ile elde edeceğin verimi pogba ve müller ile elde edemezsin, edersen saçmalık olur zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0rnstar

Takım kimyası dedikleri olay bence kötü değil ki futta? Madem gerçekçilik arıyoruz e bu da bi gerçek. İniesta ve messi ile elde edeceğin verimi pogba ve müller ile elde edemezsin, edersen saçmalık olur zaten.

Onun senin düşüncen bence iyi bir özellik değil neden dersen karma bir takım kuramıyorsun Messi Ronaldo var diyelim defansta chellini boateng gibi oyuncularla oynayamayacan orta sahada matuidi vidal pogba gibi oyuncular olmuyacak

Tabii ki hocam bu konuda fikir ayrılığı yaşamamız normal bu şahsi bir düşünce :)
    Ama pesin saçmalıklarıyla karşılaştırılamaz. Fifa burda böyle bi özellik sunuyor ve oyuncularının çoğunun seveceğini düşünerek yapıyor bunu. 3-4 sayfa önce yazdığım şeylere bi göz atarsan yazdıklarımda durum çok farklı buradaki gibi 'ya oyuncularım bunu sever ben bunu yapayım' değil.
    Ki kaldı ki futta şu an bizim kadrolarımız gibi bir kadro kurmak gerçekten imkansıza yakın. Ronaldo çıktı diye seviçnten bilgisayar televizyon kıranlar bolca var onlar için bu seviye oyuncular gerçekten bi serap gibi, bana Messi çıktığı zaman çok net hatırlıyorum 'acaba Bale'ı kessem kafa topu sıkıntısı yaşar mıyım?'. Siyah top çıktığı için sevinmiştim sadece bu kadar.
    Takımlarını yıldız oyunculardan oluşturamadıkları için takım kimyalarına uyan oyuncu seçmeye itiyor bu onları.
    Boatengi forvet oynatmayı denediniz mi hiç? Biz bunu yapabiliyoruz çünkü adamın pası iyi duvar olarak pvt sf kullanılabilir. Kağıt üstünde rating düşüyor ama adamın hızı yine aynı pası yine aynı boyu yine aynı. Ama gerçekte böyle birşey tabii ki imkansız. Futta buna bu kimya dedikleri şeyle izin vermiyorlar boatengi sf yaptığın an ona giden her bağ kıpkırmızı oluyor.

Fut'u yargılayabileceğimiz şeyler de bu tarz tercih hataları olabilir sadece. Ama pesi nerden tutsak elimizde kalıyor bu sene :(

• Bir de gerçekten acaba dışardan mı toz pembe gözüküyor fut diye bakayım dedim forumlarına aman yarabbim her taraf güllük gülistanlık arada bi adamı gördüm sadece geride pas çevirmişler buna karşı bu da buraya sövmeye gelmiş en büyük dertleri bu
    Sayfalarca hangi taktik hangi oyuncu şu oyuncunun bu editionu nasıl falan diye konuşmuşlar
    Bide bizim foruma bak alev alev serverlara mı sövelim araplara mı sövelim myclubın saçmalıklarına mı sövelim pesin bizimle alay etmesine mi sövelim hangisine söveceğimize karar veremiyoruz

• quote:

Sana aynen katılıyorum hocam.
    Aylardır oyunu iyi oynamak için, önce internetimi sonra modemimi değiştirdim, yeni hdmi kablosu taktım, modemde port açtım.
    Oyun iyileşti yağ gibi akıyor diyorum 3. maç adamlar resmen odun oluyorlar koşmuyolar paslar saçma saçma yerlere gidiyor top kapma desen hiç yok.
    Buna artık momentum mu dersiniz adam kayırmamı dersiniz bilmiyorum ama konamiye çok beddua ettiğim kesin ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben artik akısına bıraktım oyunun. Baktım seri galiyebet mi aliyorum, oynuyorum sonuna kadar. Baktım seri halinde maglubiyet mi aliyorum adamlar salaklastigini anladığımda bırakıyorum oyunu bi kac gun sonra bi daha bakiyorum degismisse sistem devam ediyorum oyuna yoksa kafayı yiyorsunuz.
  • PS3 ten ps4 e geçtim bende pes 2018i almayı planlıyorum ön siparişte olabilir. ancak bu psn kardeşlik olayı ps4 te biraz farklı hediyeler nasıl oluyor nasıl psn kardeşlik yapılıyor hiç bilmiyorum.bilen beni yönlendirebilecek arkadaşlarla psn kardeşlik yapak isterim.
  • Bildigim kadariyla ana hesap tüm hediyeleri aliyor. 2.hesap sıradan hediyeleri aliyor. Yanlisda biliyor olabilirim. Bende net bir bilgi bilmek isterim
  • 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.