Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesin olarak momentum online klasmandada var

Yalnız oynanışa müdehale myclup a göre kıyas kabul etmez.

Myclup tam leş olmuş durumda.

Keşke OML kalsaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Bu orta kafadan bıkkınlık geldi artık. Maç başı en az bi gol atıyorlar böyle. Biz bi gol için 15-20 pası boşuna yapıyoruz zaten. Bi de böyle beleş gole gol sevinci yapmazlar mı ey allahım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbs03 -- 7 Mart 2017; 22:12:4 >
  • sbs03 S kullanıcısına yanıt
    geçen sene herkes uzun topu pirlo gibi atıyordu bu sene herkes deli gibi orta kesebiliyor demoda da belliydi adam 1 atak orta atıyor gol sen pas çalım top oyna yapıcak bişi yok bütün modlar böyle mahalle evolution soccer 2017
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

geçen sene herkes uzun topu pirlo gibi atıyordu bu sene herkes deli gibi orta kesebiliyor demoda da belliydi adam 1 atak orta atıyor gol sen pas çalım top oyna yapıcak bişi yok bütün modlar böyle mahalle evolution soccer 2017

2018'de de taç atma bug olur kesin
  • Orta-kafa-gol oynayan ispanyol oyuncuya şunu attığım an maçı terketti, bende tam terkettiği şu anı kendisine psn den link attım

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Kayarak bale koridor açmış resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Kayarak bale koridor açmış resmen

Sırf orta açtığı için ve deli pres yaptığı için buna gol atmaya o kadar odaklanmıştım ki, o an kim gelse önüme geçerdim, bu golden önce de birkaç denememi kesmişti, topu 2Xle alıp kontra atak taktiği yapıyor, üçüncü denememde tutamadı artık

• arkadaşlar ibrahimoviç için müzayedeğe girdim 70.000 gp de bitti kaç gp veren alır bilgisi olan varmı aslında suarezi alacaktım ama son anda karar verdim
  • akşam akşam bayern maçına +18 logosu konulmalıymış napolide golü buldu 1 hataya maç gitti real piyasada yokken maç nasıl satılır tek bir hatayla canlı özetiydi
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    bence kasıtlı düzeltmiyorlar her sene oyunda bir halt oluyor düzeltseler ölücekler sanırım o kodluyan arkadaşın kodluyan ellerini ..
  • yakko_22 kullanıcısına yanıt
    ilk tur 70k da bitmiş ise 24 saatlik bir final turu olucak final turu tekliflerini göremiyorsun bitince teklif finali görüyorsun fazla bir gp verilicegine düşünmüyorum final atmadıysan garanti 150 160 at belki bu miktar bile fazla olabilir ya da az olabilir tamamen diger insanların durumunuda baglı cl agentı oldugu için fazla girmeyebilirler
  • Arkadaş ben bu oyunda 1000 puanı nasıl yapacam

930 puana getiriyorum 4de 4 yapmisim 5 maçta yensem en 10 puan verecek

Yaa böyle bir ağırlık görmedim sanki elimden biri tutuyor yaa oyuncu kipramiyor bile 2 pas yapamadım

Adam ırak dan bağlanıyor yuh yani bağlantı işareti olsa bundan iyi momentum demeyin hemen alakasız bir durum çünkü oyun akıcı değildi nedır bu araplar bu sene daha çok karşımıza geliyor

Uğraş dur sonra bir rakip gelsin ağırlık oluyor oyunda ee ben neyin çabasını gösteriyorum

Birde pes ligi yapmış sanki süper serverleri varmış gibi

Ben herşeyi geçtim bug olsun stadyum olmasın lisans olmasın ama ne olur şu online iyi olsun bu nedir arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: SS27

akşam akşam bayern maçına +18 logosu konulmalıymış napolide golü buldu 1 hataya maç gitti real piyasada yokken maç nasıl satılır tek bir hatayla canlı özetiydi

Barcelona bugün şampiyonlar ligi tarihi yazmak ve P.S.G. karşısında 5-0 kazanmak istiyormuş. Luis Enrique oyuncularına güveniyormuş

• cevik001981 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle dualshocklardaki yeni dokunmatik yer varya onun üzerini tıklamışsın gol atınca tekrar tıkla gelir, gol sevinci menüsü.

• arkadaşlar peslegue ne kayıt oldukdan sora hangi ülke liginde olucağın nasıl belli oluor ve ismim neden litede yok ?bilen varmı
  • Takım gücüm 2950 yi geçiyordu genelde.Dün yedeklerin hepsini Beyaz top yaptım,öyle oynamaya başladım.Benim takım gücümden yüksek kişili rakipler ile oynadığımda,acayip şeyler oluyordu maçlarda.adamların topları girmiyor,giren ofsayt oluyor,direkler cabası kalecim inanılmaz goller çıkartıyordu.

Dün paso böyle mesajlar aldım,adamlardan..

Hard lucky nothing more

Yani beyler kesin ve kesin.sistem yani momentum zayıfının yanında hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 8 Mart 2017; 12:22:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Takım gücüm 2950 yi geçiyordu genelde.Dün yedeklerin hepsini Beyaz top yaptım,öyle oynamaya başladım.Benim takım gücümden yüksek kişili rakipler ile oynadığımda,acayip şeyler oluyordu maçlarda.adamların topları girmiyor,giren ofsayt oluyor,direkler cabası kalecim inanılmaz goller çıkartıyordu.

Hard lucky nothing more

Forumda her sayfada 3-4 tane böyle mesaj var.Ben katılmıyorum buna.Ki bunu en iyi ben bilirim şu her hafta gelen online kupa hediyesini almak için canım çıkıyordu.Son zamanlarda Henry Pique Bruyne falan çıktı da Allahtan artık eskisi kadar zorlanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nicksiznicklinick

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Takım gücüm 2950 yi geçiyordu genelde.Dün yedeklerin hepsini Beyaz top yaptım,öyle oynamaya başladım.Benim takım gücümden yüksek kişili rakipler ile oynadığımda,acayip şeyler oluyordu maçlarda.adamların topları girmiyor,giren ofsayt oluyor,direkler cabası kalecim inanılmaz goller çıkartıyordu.

Hard lucky nothing more

Forumda her sayfada 3-4 tane böyle mesaj var.Ben katılmıyorum buna.Ki bunu en iyi ben bilirim şu her hafta gelen online kupa hediyesini almak için canım çıkıyordu.Son zamanlarda Henry Pique Bruyne falan çıktı da Allahtan artık eskisi kadar zorlanmıyorum

2900 takim ile 1900 takim karsina cik kardesim.bende gervinho 99 patlama 97 hiz olan adami iniesta yakaliyor dimi ne kadar alakasız bisi ama yakaliyor.cunku benim takim 2840 adamin takimi 1970 .iki oyuncuyla momentumun ne oldugunu anlayamazsin takim gucunden anlarsin burda gecen bir kadro paylasmistim solda bale sagda gervinho adamin kanat beki rasilo gibi sacma sapan bisi sag beki 77 adam adam benim kanat oyuncularima kok sokturuyorlar bu arada cok iyi oyuncu olmasamda puanim 820 10 mactan 6 sini kazanip 2 si berabera kalip 2 sinide yeniliyorum genelde ve 2 yenilgide 1-0 olup 5 6 kere subasic gibi kalecilerin panter kesilmesinden ronaldo gibi sutorlerin topu dagpara taslara vurmasindan kaynaklaniyor.

Ha momentumu yenen playerlerede saygim var onlar zaten 1000 mac ustu yapan tayfa benim ne o kadar vaktim var ne de zamanim aksam 3ac yapayim oda zevkli olsun adeletli olsun taraftariyim.madem momentumu dengeleyemiceksin 1800 takimlari 5 yildiz yapma 4.5 yildiz yap veya 3.5 yildiz

• Football Always kullanıcısına yanıt
    yani ilk yarı 3 felan atarsa atabilir alabilirde şimdi sormak lazım ulan pariste nerdeydiniz valla elense bile akşam güzel bir maç izlicez ben ona bakıyorum bir barçalı olarakta luis enrique nin sıfatına tükürüyorum ama şöyle bir durum var eger barça atlarsa kupayı alırlar
  • fakafuka kullanıcısına yanıt
    abi bu sene myclub degil her türlü modda momentum var saçma salak bir denge yapmaya çalışırken içine etmişler her maç olmuyor ama oldugun da hissediyorsun bahane mi degil mi bilemem alıştıktan sonra normal geliyor ama çok can sıkıcı bu mod da güçlü güçsüz olucak zaten insan bunu bilerek oynuyor hatırlarsan master lig zamanları o zaman da böyleydi güçlü güçsüz takımlar vardı adam diyebilr mi takımı güçlüydü yenildim işte bu bahanedir bu modun amacı buyken saçma sapan denge ayarlamaya çalışıcagına koy arama kısımlarını ona göre ya da kaldır bu modu bitsin bu iş
  • 
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.