Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta,online klasman oynamayın.Hep Psg yi seçiyorlar ve form olarak full mavi durumda.Bu mavi form ,öyle bir form ki kale önünde yüzde yüzlük şutlarınız gol olmuyor.400 puanlık oyuncunun Psg ile sadece tuşlara basması yetiyor.Pes6 yı remake yapsalar ve müdahelenin,momentiumun olmadığını söyleseler,hiç beklemem Pes6 ya geçerdim.Yeni peslerde ne usta belli ,ne acemi!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 7 Mart 2017; 1:43:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aduran mı neydi onunla oynayanınız var mı?nasıl acaba merak ettimiki oos bir dos yapıp öyle oynamayı düşünüyorum.

• luis enrique de var aynı diziliş 1 dmf 1 cmf 1 amf ile de oynayabiliyorsun bunda da öyledir sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

luis enrique de var aynı diziliş 1 dmf 1 cmf 1 amf ile de oynayabiliyorsun bunda da öyledir sanırım

Şuan Enrique listede var ama 3 defanslı

• yok ben audran için dedim bende ki enrique audran dizilişinde onda da aynı formasyon oluyordur luis enrique yi paso degiştiriyorlar zaten adam sabit bi taktikle geldigini görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

yok ben audran için dedim bende ki enrique audran dizilişinde onda da aynı formasyon oluyordur luis enrique yi paso degiştiriyorlar zaten adam sabit bi taktikle geldigini görmedim

Sen o diziliş ile mi oynuyorsun?oos mi yoksa onlsrı göbek mi yapıp oynuyorsun?

• Arkadaşımla fifadaki gibi ortak sezon yapabiliyor muyuz peste?yada ona benzer bi şey var mı. Aynı takımda olacağız.

• o dizilişle oyun başından beri oynuyorum fakat 1 gö kullanıyorum 2 oos kullanmıyorum bazen 2 gö 1 dmf kullanıyorum 2 oos fazla ofansif top kaybında sıkıntı olur
  • Oyunda yeri geliyor her zamanki attığınız golleri boş kaleye atamıyorsunuz yeri geliyor aynı böyle goller atıyorsunuz. Kanami bizimle dalga geçiyo. Seneye daha kötü olur bence. Çocuklara hitap ediyo bu oyun
    https://youtu.be/OIU-xfBL87U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbs03 -- 7 Mart 2017; 13:20:23 >
  • Arkadaşlar birşey soracağım yeri burası değil ama konu açsam hangi bölüme açmak istersin diyor ben sorum alakasız birşey olduğu için konuyu açmadım

Bf1 konusunda kimse yazmadı halbuki konu ile biraz alakalı birşeydi

Sorum şu grup daveti atıyorum arkadaşa ikimizde telefonun kulaklığıni kullanıyoruz sesi sadece bir kulaklık da alıyoruz 2 taraftan sesi alamıyoruz bunun bir ayarı var sesimiz 2 kulaklığa gelmesini istiyoruz

Bunun bir ayarı var mı bu arada ps4 den oynuyoruz

• Bu müzayededen temsilci almanin günlerce sürmesi saçma olmuş. Önümüzdeki yıllarda FIFA gibi canlı muzayede yapmayı planlayıp sunucuları mı test ediyorlar yoksa yine telif hakkı gibi durumlarmi var anlamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar birşey soracağım yeri burası değil ama konu açsam hangi bölüme açmak istersin diyor ben sorum alakasız birşey olduğu için konuyu açmadım

Bf1 konusunda kimse yazmadı halbuki konu ile biraz alakalı birşeydi

Sorum şu grup daveti atıyorum arkadaşa ikimizde telefonun kulaklığıni kullanıyoruz sesi sadece bir kulaklık da alıyoruz 2 taraftan sesi alamıyoruz bunun bir ayarı var sesimiz 2 kulaklığa gelmesini istiyoruz

Bunun bir ayarı var mı bu arada ps4 den oynuyoruz

Hocam eskiden BF4 oynarken PS4'un orijinal kulakligini kullaniyordum o zaten tek kulak içindi ama diğer arkadaşların böyle bir sorundan bahsettiklerini hatırlamıyorum. Kullandığınız kulaklıkla alakalı olabilir.

• Samsung s6 nin kulaklığını kullanıyorum

Aynı sorun arkadaşta var

Tek taraftan ses geliyor

Kulaklık bozuk olsa YouTube den video bakınca sesler 2 kulaklıktan geliyor

Ama ps4 de tek kulaklıktan geliyor

• quote:

Samsung s6 nin kulaklığını kullanıyorum

Aynı sorun arkadaşta var

Tek taraftan ses geliyor

Kulaklık bozuk olsa YouTube den video bakınca sesler 2 kulaklıktan geliyor

Ama ps4 de tek kulaklıktan geliyor

Bozuk anlaminda soylemedim ama uyum sorunu olabilir farkli bir ayari varsa bilmiyorum
  • Neyse belki vardır ayarı bilen biri çıkarsa diye yazdım yinede teşekkürler cevap için

• quote:

Neyse belki vardır ayarı bilen biri çıkarsa diye yazdım yinede teşekkürler cevap için

Şimdi menude tam yerini hatırlamıyorum ama PS tuşuna basılı tutunca ses ayarlarında ses çıkışı tüm sesler mı yoksa sadece chat sesi mi? Onunla alakalı bir durumda olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Neyse belki vardır ayarı bilen biri çıkarsa diye yazdım yinede teşekkürler cevap için

Şimdi menude tam yerini hatırlamıyorum ama PS tuşuna basılı tutunca ses ayarlarında ses çıkışı tüm sesler mı yoksa sadece chat sesi mi? Onunla alakalı bir durumda olabilir.

Evet onu yaptım tüm sesler diyince oyunun sesleri de geliyor o zaman birbirimizi anlayamıyoruz karışık oluyor

• Sa arkadaslar gol Sevinç'i bende artik olmuyo kurcalamadigim yer kalmadı nasil tekrar aktif edilyo böyle bisey yasayan oldumu baska

• Ya arkadaş gelde deli olma poulsen diye bir oyuncu bulmuş rakip zannedersin karşındaki İbrahimovic

Adam sadece onla yendi kafa topunu almak imkansız bir defans da 2 yedek oyuncuda formsuz geldi defansın 1 tane formsuz oynayınca o bölgeden goleri yedik

C olan ramos sağ bek oynuyordu onu çıkardım pique aldım

Sağ bek Sokratis yaptım

• 
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.