Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende dyabala var. Ama hiç sıkıntı yapmadı karşı takıma şimdiye dek nasıl sıkıntı yapıyorki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scorpionn1982 S kullanıcısına yanıt
    juventus tam eziyet paso kayıyor ve uzun top arkadaş kaç tane sakat verdim ustalar turnuvasın da nasıl bir yapay zekaysa barça çok rahat dagıtılıyor juve sıkıntı paso sakatlamaya oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS27

juventus tam eziyet paso kayıyor ve uzun top arkadaş kaç tane sakat verdim ustalar turnuvasın da nasıl bir yapay zekaysa barça çok rahat dagıtılıyor juve sıkıntı paso sakatlamaya oynuyor

Ustaların mücadelesi kupasinda ilk golü atmak önemli

İlk golü atınca topu rakibe vermiyecen yoksa gol atıyor

Bu turnuvada kötü oyuncularla oynadığın için mecbur böyle yapman lazım

Juventus çok eledi beni ilk golü o atınca tabi ben atınca topu vermem

• dün online klasmanlara basladım. sıfır bağlantı sorunu offline gibi.hiç takılma vs yok. myclubdaki sorunları yasamadım. hatta bi arada online oynadığımdan şüphe bile ettim :) bu kadar fark olması ilginç serverlar mı farklı oynayan sayısı mı az bu fark nerden kaynaklanıyor?
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    yok mevzu gol atıp atmamak degil nasıl bir yapay zeka varsa paso kayıyor ben paso çöplerle oynayıp kastım sıkıntı olmuyor gol atmak sıkılırsam geride top çeviriyorum
  • Arkadaşlar süper lig yamasını yaptım wepes klasörü olarak bunu ps4 de yapıp sonra tekrar pc gelip diğer ligleri mi yapmam gerekiyor

Çünkü dosyanın isimleri aynı wepes

• kacanga kullanıcısına yanıt
    bir kaç maç daha yapınca fark olmadığını göreceksin,momentum dalgası bir ileri bir gideri götürecek seni durum en net haliyle bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

dün online klasmanlara basladım. sıfır bağlantı sorunu offline gibi.hiç takılma vs yok. myclubdaki sorunları yasamadım. hatta bi arada online oynadığımdan şüphe bile ettim :) bu kadar fark olması ilginç serverlar mı farklı oynayan sayısı mı az bu fark nerden kaynaklanıyor?

Bağlantıdan kaynaklanıyor bazı rakip geliyor lag bazen ofline gibi dengesiz yani

• Dayanamadım gittim yine PES aldım. Arkadaşlarla oynarken FIFA hiç zevk vermiyordu. Biliyorum myclub deli edecek ama yine biraz takılırım sinir olana kadar klasik...
  • Oyuna pes 2016 nın en büyük sorunlarından olan insanı oynadığına ,oynayacağına pişman eden santra golü de gelmiş ,hayırlı olsun.Artık çoluk çocuk takımına gün doğdu.1 gol attınız sevindiniz diyelim.3-5 saniye içinde karşılığı hazır.Tek çare santrada ,rakibe kayarak müdahele etmek.Pes 17 çok çok iyi bir online oyun olabilirdi ,tabi eğer oyunun yapımcı koltuğunda ,seabass ve eski japon yapımcılar olsaydı.Şimdiki Avrupalı ergen yapımcılar ,ulan biz çekirdekten yetişme pesciyiz.2000 doğumlu bebelere bizi meze etmeyin ,abuk sabuk gollerle kaç yıllık alışkanlığımızı burnumuzdan getirmeyin.Şu santra golü,abuk sabuk Fifa golleri atmak isteyen ,insanı aptal yerine koyan goller atmak isteyen bebe takımına ,ismi farklı olan yeni bir futbol oyunu yapın!!Pesi yıllardır oynayan eski Pescilere ise defansın ve orta sahanın oyunda ağırlıklı olduğu PRO isminin hakkını verecek Pes6 ,Pes 15 tadında ,yenilseniz bile normal goller yediğiniz için sinirlenmeyeceğiniz,gollerin belli buglara dayanmadığı ,maharet istediği yepyeni bir Pes yapın.Hatta bu şekilde çıkaracağınız oyunun isminin sonuna numara koymayın.İsmi sadece PES olsun ve efsane,özüne dönsün!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 22 Şubat 2017; 18:20:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Oyuna pes 2016 nın en büyük sorunlarından olan insanı oynadığına ,oynayacağına pişman eden santra golü de gelmiş ,hayırlı olsun.Artık çoluk çocuk takımına gün doğdu.1 gol attınız sevindiniz diyelim.3-5 saniye içinde karşılığı hazır.Tek çare santrada ,rakibe kayarak müdahele etmek.Pes 17 çok çok iyi bir online oyun olabilirdi ,tabi eğer oyunun yapımcı koltuğunda ,seabass ve eski japon yapımcılar olsaydı.Şimdiki Avrupalı ergen yapımcılar ,ulan biz çekirdekten yetişme pesciyiz.2000 doğumlu bebelere bizi meze etmeyin ,abuk sabuk gollerle kaç yıllık alışkanlığımızı burnumuzdan getirmeyin.Şu santra golü,abuk sabuk Fifa golleri atmak isteyen ,insanı aptal yerine koyan goller atmak isteyen bebe takımına ,ismi farklı olan yeni bir futbol oyunu yapın!!Pesi yıllardır oynayan eski Pescilere ise defansın ve orta sahanın oyunda ağırlıklı olduğu PRO isminin hakkını verecek Pes6 ,Pes 15 tadında ,yenilseniz bile normal goller yediğiniz için sinirlenmeyeceğiniz,gollerin belli buglara dayanmadığı ,maharet istediği yepyeni bir Pes yapın.Hatta bu şekilde çıkaracağınız oyunun isminin sonuna numara koymayın.İsmi sadece PES olsun ve efsane,özüne dönsün!!!!!

Ne kadar doğru şeyler yazıyorsun üstad keşke bu söylediklerine kulak verseler .. Yada serilerin serverlerini kapatmasalar isteyen istediği seriyi oynasa pes 15 e dlc yapın online i kapatmayın oynayalım arkadaş pes 13 e dlc yapsınlar bundan kat kat iyi yaa .. Mal herifler.. santradan gol atma olayı momentumun en güzel kanıtı rakibe gol atınca rakip üst düzey buff kazanıyor sonra defans hak getire .. golü yiyorsun .. yememek için dediğin gibi hemen ayağına kaycan ..

• Beyler menajer satma yokmu.Sanki gördüm bulamadım bir daha.
  • Myclup üyeleri bölümünde satabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 22 Şubat 2017; 20:49:15 >
  • PES17yi yeni oynamaya başlayan veya Fifa dan PES e geçen arkadaşlar,

bakın bizler yıllardır bu seriyi ara vermeden oynuyoruz, burda benim gibi safkan PES oyuncusu olan birkaç oyuncu var, hemen maçları kaybettiniz, farklı skorlar gördünüz diye vazgeçmemenizi öneririm, belki oyunu PES15e göre eleştiriyor olabiliriz ama inanın Fifa bunun yanında oyun değil, balon fiziği var, çözüm değil yani bunu belirteyim.

Elin Rus u dün akşam 8-0 kaybetti, adam yenilse de güreşe doymuyor, ingilizce mesaj attı, seninle maç yapmak iyi antrenman benim için diyor, sürekli davet atıyor adam, profiline baktım, kendisi de belirtti, Fifa oyuncusu ve deli gibi PES oynamaya çalışıyor.
  • arkadaş bizim takımlar ne kadar amatör kafayı yemek elde degil bi osmanlıspora bak birde fenere adamlar uzun süredir top oynamayan ligi devrede olan takıma elendi birde 2 önlibero ile oynarken adam gibi baskı yapamadı onu geçtim görün bak çok rahat elenicek krasnador ne güzel kura çekti bizim takımlar derken umarım beşiktaş osmanlı gittigi yere kadar giderler
  • chelsea ajanı ne öyle bugun bakayım dedim 4 yıldız 96000 gp bitti 5* 153000 gp bitti sanırım terry yüzünden siyah top açmak için terryi almak lazım ondan kaynaklı diye düşünüyorum çok yüksek tutarlar....dikkatimi çeken diger husus ingiltere ligindeki 4* bazı takımları cok ucuza kapatmak mumkun fazla rağbet görmüyor çoğu takım....traore ispanya ligine geçmiş 3 yıldız oynadığı takım ajanına finalde 81000 gp verdi birisi ben ilk yarıda bedava almıştım 3lü kombinasyonla oynatmıyorum öyle duruyor...3* forvette sevdiğim bir sf var oynayan oldumu bilmem ama tavsiye ederim bitiriciliği çok iyi GİGNAC ben çok memnunum ceza sahası dışından ters köseye vurabiliyor kaleci donup kalıyor şut gücüde iyi rutin dışı goller attım bu adamla ve işin ilginç yanı sevinme videosuda çok kısa sürüyor özel bir sevinme videosu yada hareketi yok gri topla oynamayı sevenler denesin derim arkadaşlar bugünlerde keyfim yerinde mourinho sayesinde iyiki aldım bu adamı takımın başına takım pas yapabiliyor yine yenildiğim maçlar oluyor santradan sonra hemen gol yeme yada ilk yarının sonunda gol yeme bu olaylar bütün oyuncularda oluyordur hoca ile ilgili değil diye düşünüyorum sonuç olarak mourinho bana iyi geldi yenilsem bile çekişmeli güzel maç oluyor aman nazar değmesin...size bir oyuncu sorucam defans için fazio iş yaparmı kafa toplarında nasıl ben 3*çok seviyorum arkadaşlar maruz görün bu sorumu eğer deneyip menun kalan varsa takıma alıcam o adamı cevap veririseniz sevinirim yada tavsiyeniz varsa adı sanı duyulmayan 2*yada 3* oyuncu yazın lütfen mutlaka inceleyeceğim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya arkadaş hiç mi normal pas yaparak gol atman 3 gol attı orta kafa ama adam sırf orta kafa oynuyor başka birşey yaptığı yok birde geride pas yapıp üstüne geçiyor oyuncuları sırf kanatlardan geliyor sürekli maç 3-3 bitti ama adamın oynayis tarzından midem bulandı engelledim

Pes 2016 uzun top dan gol yemeye bile razıyım bu nedir arkadaş futbol mu oynuyoruz yani şimdi

Böyle rakiplere karşı 4-5 gol Atacan yoksa yenemiyorsun

Ver kaç yap r2+sut öyle gol at

Momentum filan hikaye oyunun kodu bozuk

Her seride illaki bir açık olacak

Tamam futbolda orta kafa goller oluyor ama bu kadar olmuyor hangi takım veya kaç maçta gördünüz bu kadar isabetli orta yapan herkes mükemmel orta açıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Ya arkadaş hiç mi normal pas yaparak gol atman 3 gol attı orta kafa ama adam sırf orta kafa oynuyor başka birşey yaptığı yok birde geride pas yapıp üstüne geçiyor oyuncuları sırf kanatlardan geliyor sürekli maç 3-3 bitti ama adamın oynayis tarzından midem bulandı engelledim

Pes 2016 uzun top dan gol yemeye bile razıyım bu nedir arkadaş futbol mu oynuyoruz yani şimdi

Böyle rakiplere karşı 4-5 gol Atacan yoksa yenemiyorsun

Ver kaç yap r2+sut öyle gol at

Momentum filan hikaye oyunun kodu bozuk

Her seride illaki bir açık olacak

Tamam futbolda orta kafa goller oluyor ama bu kadar olmuyor hangi takım veya kaç maçta gördünüz bu kadar isabetli orta yapan herkes mükemmel orta açıyor

Acaba defans middle mi yapiyorsun wide yap

• İlk defa sf ajanı geldi.

İbra yada higuain için müzayedeye mi girsem ne yapsam

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim.Aynı menajerin değişik dizilişlisini alamıyoruz öğrenmiş oldum.Del moral vardı 4-3-3 lüsünü alayım dedim aynı menajerden alamazsın dedi.
  • 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.