DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub*
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
17.242
Cevap
94
Favori
321.200
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub*
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      702 Mesaj
      20 Şubat 2017 15:57:28
      quote:

Orijinalden alıntı: scorpionn1982

Myclube bu sene çıktığı gün itibari ile başladım barcelona teknik direktörü ile aylarca oynadım seri galibiyette aldım mağlubiyette.....Çok eski mesajlarıda kontrol ettim çok şükür benimle aynı fikirde olan yeteri kadar insan var genelde siyah topçularla oynamayı sevmeyen birisiyim ronaldo bale robben yedekte bekler bu benim tercihim üstünde durmak istediğim konu barcelona teknik direktörü ile oynarken çok sayıda farklı yenilgi aldım ve bu yenilgilerde oyun bana savunma yapma şansı dahi tanımadı goller yağmur gibi geldi bende aylardır kullandığım teknik direktörü manchester united teknik direktörü ile değiştirdim takım ruhu 80 olmasına rağmen seri galibiyetler alıyorum yenildiğimde oluyor momentum yiyorum ama tek farklı yada en fazla iki farklı oluyor pozisyonda buluyorum direklere takılmasam belki berabere bile bitecek maçlar çıkıyor şu an bu değişiklikten memnunum takım daha derli toplu...sonuç olarak bu oyunda kontrolümüz dışında işler oluyor geçen yazdım 5 maç üst üste kazanan adam bana farklı yenildi 5 maçtır kazanamayan adamda beni yendi geldi bir kere vurdu oyun o şekilde bitti...nickim ile doğum tarihim aynı bu seriye yeni başlamadım online moduda pes 2013 ten bu yana oynarım bu sene bu oyunda farklı düzenlemeler var demekki aylarca boşuna ısrar etmişim aynı teknik direktörde şu an yenilsemde keyif alıyorum başa baş gidiyor oyun...teknik direktör önemli ters geldiyse ısrar etmemek lazım...yine yazıyorum barcelona teknik direktörü ile üst üste 3 maç kazanmak gereken turnuvada tam 25 maç kaybettim sözleşmeyi gp ile yeniledikten sonra turnuvayı kazandım rahat bir şekilde son maçtaki takımdada kimi arasanız vardı üst üste 25 maç kaybettiğim yenilgi serisi bu turnuvaya aittir yaşanmıştır bu foruma üst üste aynı turnuvada benzer yenilgi serisi alan arkadaşlarda yorumlarını yazmışlardır 25 maç boyunca topa dahi vuramadım gelen geçen yendi çok şükür hocayı değiştirdim şu an çok daha iyi durumda takım

Hoca gerçekten önemli bende çok TD denedim Zidane 4-3-3 sistemi bana en uygunu oldu , En çok ters gelen ise simione oldu kanat oyuncuları ile oynayamıyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1377 Mesaj
      20 Şubat 2017 16:19:52
      quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

Adam beni yüzde 35 topla oynama oranıyla 3-0 yeniyor ya buna pes doğrusu. Şu audran mı ne var teknik direktör. Ondan çektiğimi kimseden çekmedim

Oyunun aptallığı burda net gole dönük oynamak gerekiyor söyle top cevireyim oyun kurayım yok böyle oluncada zevk yok sürekli gole dönük oynican 3 pasla kaleye gitcen 100 de 30 topla oynamyla galip gelcen .. bugla gol atcan orta kafa arican bu şekilde oynamak bir noktadan sonra bıkkınlık veriyor ezbere pozisyonlar buglu goller bir zaman sonra cihazı kapatsın geliyor .. galip gelsen nolcak .. Tek temennim 2018 de düzelmesi ne deyim ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      159 Mesaj
      20 Şubat 2017 16:38:59
      Üstad biz böyle momentumdan şikayet edince bazılarına sıkıntı veriyoruz önceki sayfada senin cevap verdiğin o arkadaşla 2 maç yaptım ikisindede kaybettim ilk maçta ilk yarı 7 gol attı inan bana dostum topu savunmadan dahi çıkartamadım verdiğim her pas ona gitti... geldi geldi attı bana bilek gücünden bahsediyor ben kimseye kendimi ispatlamak gayesinde değilim pes 2013 14 ve 15 te nasıl oynadığımı neler yaptığımı ben biliyorum bilek dersen pes 2015 te vardı aklımda ne varsa oyuna yansıtıyordum oyun kurabiliyordum kaçan adama nokta pas atabiliyordum kontraatak oyunla bir çok galibiyet aldım bu sene gerçekten kontrolümüz dışında kopya goller yiyoruz ilk yarı bir tarafa ikinci yarı karşı tarafa oyun dönüyor o arkadaşa tek bir şey yazdım..... bana dedim ikinci yarı neden 7 tane daha atamadın o arkadaşla yine denk geliriz bilek gücünün sezgisinin çok iyi olduğunu momentumun dakikasını bile bildiğini yazmıştı ben yenerim iddiasında değilim ama şu oyuncular tarafından kabul edilen bir gerçek momentumu arkasına alan oyuncu tek devrede işi bitiriyor ben 5-0 mağlup olduğum maçı ikinci yarı 5-5 yaptım rakip puan olarak denkti bu normal birşeymi bunlar myclub efsanesi değil yaşanan gerçekler pes 2015 ayarları geri gelsin momentum kalksın herkes hakettiğini alsın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      330 Mesaj
      20 Şubat 2017 16:47:14
      Pes 2017 oynarken genel ayarlarda koşul iç saha ve deplasman her ikisi de pasif. Nasıl aktif yaparım ?
      yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konya -- 20 Şubat 2017; 16:47:59 >

• Binbaşı
      1377 Mesaj
      20 Şubat 2017 17:43:26
      quote:

Üstad biz böyle momentumdan şikayet edince bazılarına sıkıntı veriyoruz önceki sayfada senin cevap verdiğin o arkadaşla 2 maç yaptım ikisindede kaybettim ilk maçta ilk yarı 7 gol attı inan bana dostum topu savunmadan dahi çıkartamadım verdiğim her pas ona gitti... geldi geldi attı bana bilek gücünden bahsediyor ben kimseye kendimi ispatlamak gayesinde değilim pes 2013 14 ve 15 te nasıl oynadığımı neler yaptığımı ben biliyorum bilek dersen pes 2015 te vardı aklımda ne varsa oyuna yansıtıyordum oyun kurabiliyordum kaçan adama nokta pas atabiliyordum kontraatak oyunla bir çok galibiyet aldım bu sene gerçekten kontrolümüz dışında kopya goller yiyoruz ilk yarı bir tarafa ikinci yarı karşı tarafa oyun dönüyor o arkadaşa tek bir şey yazdım..... bana dedim ikinci yarı neden 7 tane daha atamadın o arkadaşla yine denk geliriz bilek gücünün sezgisinin çok iyi olduğunu momentumun dakikasını bile bildiğini yazmıştı ben yenerim iddiasında değilim ama şu oyuncular tarafından kabul edilen bir gerçek momentumu arkasına alan oyuncu tek devrede işi bitiriyor ben 5-0 mağlup olduğum maçı ikinci yarı 5-5 yaptım rakip puan olarak denkti bu normal birşeymi bunlar myclub efsanesi değil yaşanan gerçekler pes 2015 ayarları geri gelsin momentum kalksın herkes hakettiğini alsın...

Dediklerine sonuna kadar katılıyorum ama işin üzücü yani bizim buna alismamiz gerektiği çünkü bu momentum olayı bitmez işin içinde para var coins var bitmesine imkan ihtimal vermiyorum .. Tek temennim orta kafa aptalliginin son bulması gelecek sezon muhtemelen bu aptalliga son verip başka bir bug getirecekler o konuda da temennim pes 2015 teki gibi R2 golü bugu gibi çok fazla etkisi olmayan bir bug olması ki en azından engelleyebilelim .. Artık bunları istiyorum fazlası bu oyunda hayal oldu .. oyuna ne zaman ki para mevzusu girdi orda bitti oyun .. momentumlar buglar vs içine ettiler .. o kadar aptal bir şirketki bu şirket daha hilenin önüne geçemedi ... hala hileye maruz kalıyoruz .. hala online stabil değil değil pes 17 de pes 15 ve 16 dan kazandıkları coins parasıyla müthiş serverlar kurulur .. Gerçekten konamiyi anlamak çok zor ...2k sıfırdan oyun yapsın eminim kimse pes fifa oynamaz ilk defa yapmasına ve muhtemelen birçok eksikleri olacağına rağmen gider 2k nin oyununu alır .. gerçekten online kullanıcılara bıkkınlık geldi bu aptal iki firmadan.. fifa evlere şenlik zaten hem oynanis yok hem momentum var bebeleri eglendiriyorlar.. Ne bileyim yaa zevk almaya bakcaz yapcak bişey yok .. eğlenmek için oynicaz bu oyunda iddali olmak ağır sağlık sorunlarına yol açabilir ..

|
      |

• Yarbay
      8060 Mesaj
      20 Şubat 2017 17:43:56

Şimdi resim atacam aynen bu şekilde yap nasıl olacak

|
      |
      kralkarga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      330 Mesaj
      20 Şubat 2017 17:53:37
      quote:

Orijinalden alıntı: konya

Pes 2017 oynarken genel ayarlarda koşul iç saha ve deplasman her ikisi de pasif. Nasıl aktif yaparım ?
      yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar bu soruyu cevaplayabilecek kimse yok mu Lütfen yardım
      |
      |

• Yarbay
      2072 Mesaj
      20 Şubat 2017 17:54:01 Konu Sahibi
      quote:

Momentum değil de aşırı pres var, gerçek dışı prese maruz kalmışsınız kaptırılan her top gol olmuş.

Her zaman söylediğimin arkasındayım, boş konuşmayı sevmem, videolarla, ispatlarla konuşurum.

Şu Pes serisinde 2 sezondur hiç olmayan şeyler var;

*Maç boyu bitmek tükenmek bilmeyen deli pres, dakika 90+ da bile ilk dakikadaki gibi saldıran oyuncular, üstelik bu presi yapmak için bilek ve yetenek te gerekmiyor, bilinçli/bilinçsiz kare ve X tuşuna sürekli basıp bırakan yeğenim, oyunu bilmediği halde maçı presle kitliyor ve oyuna ortak oluyor.

*İnanılmaz derecede kafa vurmaya odaklı gameplay, mıknatıs misali kafaya giden isabetli ortalar ve gerekirse defans oyuncularının içinden geçip kafa golü atan forvetler. Ceza sahası içine girmiş, kaleciyle karşı karşıya şut çekmiyor adam, paralel şekilde L1+Üçgen tuşuyla orta açıyor orda Futbol tarihinde yoktur o noktada orta açmak.

|
      |

PSN: Cool_Football-Tr
      *YouTube Kanalım*: TIKLAYINIZ
    • Yüzbaşı
      552 Mesaj
      20 Şubat 2017 18:06:10

Hocam sorunun kaynağını buldum, ben kusbakisi kamera kullanıyorum, eskiden kuşbakışı kamerada radar da açık olabiliyodu ancak Konami son güncellemeye bunu kapatmış, kamerayı değiştirdim ve radar geri geldi.

|
      |
      istanblue001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2072 Mesaj
      20 Şubat 2017 18:06:57 Konu Sahibi
      Bu da pes16 Demoya geçmeden önce, Pes15 teki son maçımdı, 881 puanlı bir Almandı son rakibim, hatıra saklıyordum, gün geçtikçe daha da bir anlam kazanıyor benim için, Pes15 i arar olduk, bakıyorum da şöyle ne kadar doğal gameplay var, radara bakarak, düşünerek oyun kurma var, gerçek dışı pres yok, turbo tek pas yok.

• Yarbay
      8060 Mesaj
      20 Şubat 2017 18:17:04

Mobilden izleyemiyorum nedense bu eklenti desteklemiyor diyor neyi eksik yapıyorum telefonda birşey mi eksik anlamadım

|
      |
      Football Always kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      193 Mesaj
      20 Şubat 2017 19:10:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Alıntıları Göster

L1 basılı sağ analog ileri.

Hatta sana bir tüyo;

Bahsettigim şekilde bir defans adamını seç ve öndireğe rakip defansın önüne çek, ortayı aç ve havadaki topu Xle arkadaki arkadaşına indir ve vur kafayı

aynen bende dzeko ile çok gol atıyordum ama adam seçemediğim için korner taktiğimi kullanamıyordum teşekkürler dostum :)
      |
      |

Psn: Excultesrose
    • Yarbay
      2072 Mesaj
      20 Şubat 2017 19:14:40 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Mobilden izleyemiyorum nedense bu eklenti desteklemiyor diyor neyi eksik yapıyorum telefonda birşey mi eksik anlamadım

Tıkla bakalım direkt link attım;

https://youtu.be/RMSQmDKPvHk

• Yarbay
      8060 Mesaj
      20 Şubat 2017 19:19:49

Böyle izleniyor ilk attığın videoyu izleyemiyorum nedense telefonda birşey mi eksik bulamadım

Samsung s6 kullanıyorum bu Arada

|
      |
      Football Always kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2072 Mesaj
      20 Şubat 2017 19:33:21 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Böyle izleniyor ilk attığın videoyu izleyemiyorum nedense telefonda birşey mi eksik bulamadım

Samsung s6 kullanıyorum bu Arada

Normal Google dan gir cepte, Chrome işi bozuyor

• Yüzbaşı
      631 Mesaj
      20 Şubat 2017 19:35:52
      quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

Adidasspro52 bağlantı koparıyor arkadaşlar bilginize.

https://youtu.be/SPM0Y_D-loY

Dun karşılaştık, yenersem nasıl olsa koparacak psikolojisi ile oynadım,berabere bitti ama koparmadı,yinede engelledim

• Yüzbaşı
      811 Mesaj
      20 Şubat 2017 19:54:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Alıntıları Göster

Dun karşılaştık, yenersem nasıl olsa koparacak psikolojisi ile oynadım,berabere bitti ama koparmadı,yinede engelledim

Ne anlıyorlar şu bağlantı koparmaktan anlamıyorum ki. Boşu boşuna engelleme listesini dolduruyorlar başka birşey değil

|
      |

• Yüzbaşı
      560 Mesaj
      20 Şubat 2017 19:57:56
      quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Hocam sorunun kaynağını buldum, ben kusbakisi kamera kullanıyorum, eskiden kuşbakışı kamerada radar da açık olabiliyodu ancak Konami son güncellemeye bunu kapatmış, kamerayı değiştirdim ve radar geri geldi.

Kuşbakışı kamerada radar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Psn:proofstrikerr
    • Yarbay
      8060 Mesaj
      20 Şubat 2017 20:11:32
      quote:

Alıntıları Göster

Normal Google dan gir cepte, Chrome işi bozuyor

Chrome den girmiyorum zaten

• Binbaşı
      1377 Mesaj
      20 Şubat 2017 20:12:37
      quote:

Bu da pes16 Demoya geçmeden önce, Pes15 teki son maçımdı, 881 puanlı bir Almandı son rakibim, hatıra saklıyordum, gün geçtikçe daha da bir anlam kazanıyor benim için, Pes15 i arar olduk, bakıyorum da şöyle ne kadar doğal gameplay var, radara bakarak, düşünerek oyun kurma var, gerçek dışı pres yok, turbo tek pas yok.

Ahhh ahhh ne oyundu yaa

|
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,065
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.