Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scorpionn1982

Üstad biz böyle momentumdan şikayet edince bazılarına sıkıntı veriyoruz önceki sayfada senin cevap verdiğin o arkadaşla 2 maç yaptım ikisindede kaybettim ilk maçta ilk yarı 7 gol attı inan bana dostum topu savunmadan dahi çıkartamadım verdiğim her pas ona gitti... geldi geldi attı bana bilek gücünden bahsediyor ben kimseye kendimi ispatlamak gayesinde değilim pes 2013 14 ve 15 te nasıl oynadığımı neler yaptığımı ben biliyorum bilek dersen pes 2015 te vardı aklımda ne varsa oyuna yansıtıyordum oyun kurabiliyordum kaçan adama nokta pas atabiliyordum kontraatak oyunla bir çok galibiyet aldım bu sene gerçekten kontrolümüz dışında kopya goller yiyoruz ilk yarı bir tarafa ikinci yarı karşı tarafa oyun dönüyor o arkadaşa tek bir şey yazdım..... bana dedim ikinci yarı neden 7 tane daha atamadın o arkadaşla yine denk geliriz bilek gücünün sezgisinin çok iyi olduğunu momentumun dakikasını bile bildiğini yazmıştı ben yenerim iddiasında değilim ama şu oyuncular tarafından kabul edilen bir gerçek momentumu arkasına alan oyuncu tek devrede işi bitiriyor ben 5-0 mağlup olduğum maçı ikinci yarı 5-5 yaptım rakip puan olarak denkti bu normal birşeymi bunlar myclub efsanesi değil yaşanan gerçekler pes 2015 ayarları geri gelsin momentum kalksın herkes hakettiğini alsın...

Momentum değil de aşırı pres var, gerçek dışı prese maruz kalmışsınız kaptırılan her top gol olmuş.

Her zaman söylediğimin arkasındayım, boş konuşmayı sevmem, videolarla, ispatlarla konuşurum.

Şu Pes serisinde 2 sezondur hiç olmayan şeyler var;

*Maç boyu bitmek tükenmek bilmeyen deli pres, dakika 90+ da bile ilk dakikadaki gibi saldıran oyuncular, üstelik bu presi yapmak için bilek ve yetenek te gerekmiyor, bilinçli/bilinçsiz kare ve X tuşuna sürekli basıp bırakan yeğenim, oyunu bilmediği halde maçı presle kitliyor ve oyuna ortak oluyor.

*İnanılmaz derecede kafa vurmaya odaklı gameplay, mıknatıs misali kafaya giden isabetli ortalar ve gerekirse defans oyuncularının içinden geçip kafa golü atan forvetler. Ceza sahası içine girmiş, kaleciyle karşı karşıya şut çekmiyor adam, paralel şekilde L1+Üçgen tuşuyla orta açıyor orda Futbol tarihinde yoktur o noktada orta açmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunun kaynağını buldum, ben kusbakisi kamera kullanıyorum, eskiden kuşbakışı kamerada radar da açık olabiliyodu ancak Konami son güncellemeye bunu kapatmış, kamerayı değiştirdim ve radar geri geldi.

• Bu da pes16 Demoya geçmeden önce, Pes15 teki son maçımdı, 881 puanlı bir Almandı son rakibim, hatıra saklıyordum, gün geçtikçe daha da bir anlam kazanıyor benim için, Pes15 i arar olduk, bakıyorum da şöyle ne kadar doğal gameplay var, radara bakarak, düşünerek oyun kurma var, gerçek dışı pres yok, turbo tek pas yok.

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Mobilden izleyemiyorum nedense bu eklenti desteklemiyor diyor neyi eksik yapıyorum telefonda birşey mi eksik anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Orijinalden alıntı: excultesrose

beyler kornerde sabit tek bi adamı nasıl seçiyoruz acaba hangi tuşla? 2013 de yapabiliyordum ama bunda yapamıyorum nedense

L1 basılı sağ analog ileri.

Hatta sana bir tüyo;

Bahsettigim şekilde bir defans adamını seç ve öndireğe rakip defansın önüne çek, ortayı aç ve havadaki topu Xle arkadaki arkadaşına indir ve vur kafayı

aynen bende dzeko ile çok gol atıyordum ama adam seçemediğim için korner taktiğimi kullanamıyordum teşekkürler dostum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Mobilden izleyemiyorum nedense bu eklenti desteklemiyor diyor neyi eksik yapıyorum telefonda birşey mi eksik anlamadım

Tıkla bakalım direkt link attım;

https://youtu.be/RMSQmDKPvHk

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Böyle izleniyor ilk attığın videoyu izleyemiyorum nedense telefonda birşey mi eksik bulamadım

Samsung s6 kullanıyorum bu Arada

• quote:

Böyle izleniyor ilk attığın videoyu izleyemiyorum nedense telefonda birşey mi eksik bulamadım

Normal Google dan gir cepte, Chrome işi bozuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

Adidasspro52 bağlantı koparıyor arkadaşlar bilginize.

https://youtu.be/SPM0Y_D-loY

Dun karşılaştık, yenersem nasıl olsa koparacak psikolojisi ile oynadım,berabere bitti ama koparmadı,yinede engelledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

Adidasspro52 bağlantı koparıyor arkadaşlar bilginize.

https://youtu.be/SPM0Y_D-loY

Dun karşılaştık, yenersem nasıl olsa koparacak psikolojisi ile oynadım,berabere bitti ama koparmadı,yinede engelledim

Ne anlıyorlar şu bağlantı koparmaktan anlamıyorum ki. Boşu boşuna engelleme listesini dolduruyorlar başka birşey değil

• quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Hocam sorunun kaynağını buldum, ben kusbakisi kamera kullanıyorum, eskiden kuşbakışı kamerada radar da açık olabiliyodu ancak Konami son güncellemeye bunu kapatmış, kamerayı değiştirdim ve radar geri geldi.

Kuşbakışı kamerada radar mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Chrome den girmiyorum zaten

• quote:

Bu da pes16 Demoya geçmeden önce, Pes15 teki son maçımdı, 881 puanlı bir Almandı son rakibim, hatıra saklıyordum, gün geçtikçe daha da bir anlam kazanıyor benim için, Pes15 i arar olduk, bakıyorum da şöyle ne kadar doğal gameplay var, radara bakarak, düşünerek oyun kurma var, gerçek dışı pres yok, turbo tek pas yok.

Ahhh ahhh ne oyundu yaa

• quote:

quote:

quote:

Chrome den girmiyorum zaten

Bilemiyorum, bende Chrome videolarda sorun yaratıyor, ondan demiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Kuşbakışı kamerada radar mı?

• bol bol top acıyorum oranlar iyi işte ucuz olasa biraz daha su altınlar
  • Bil e karşı CL kupasından önce boateng sonraki hafta pogba geldi.Oyunun en iyi defans ve orta saha oyuncuları geldi,ama ondan sonra sağlam momentum yemeye başladım ilginç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.A. ARKADAŞLAR my clubu 3 aydır hemen hemen oynamıyom 650 lerde kaldı puanım bu gün gireyim bi bakıyım dedim adam 3000 puanla nirvanaya ulaşmış açkçası o puanı görünce oyunuyine oynayasım gelmedi tafsiyeniz nedir 2018 çıkana kadar takılıyım diyom ama yine hile hurda bağlantı koparma varmı oyunda
  • Arkadaslar bu 25g 50g nedir? Neye göre belirleniyor bunlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrailker

Arkadaslar bu 25g 50g nedir? Neye göre belirleniyor bunlar?

online yaptığın maç sayısı 25den az ise 25gye girebilirsin 25-50 ise diğerine girebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.