Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağ ol kardeş,ben sorunu modeme ve düşük nezaket derecesine bağlıyorum.Önceki fiber modemle kablolu olarak bağlandığımda ,her takıma kafa tutabiliyordum.Bu modem,üstü tozlu ,kirli ve belli ki uzun süre kullanılmış bir modem. Ayrıca şu anki C nezaket derecesinde,tuş gecikmesi,lag her şey var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ74

Yanlış anlama kardeşim ama TTnet deyince cevap yazmayı kendime borç bildim.Yıllardır ttnet müşterisiyim.Bağlantım çok iyi bu yönden bir sıkıntı yaşamadım.TTnet sorunum fiyat yönündeydi.Taahhüdüm bitince bir türlü anlaşamadık.Bu forumdan öğrendiğim Turknet kampanyasını bir deneyeyim dedim.4-5 aydır 75 mbs hız 150 akkk 1000 dk her yöne mis gibi bağlantımla pes oynuyorum.Kesilme lag ve benzeri sorunlar hieci gelmediği sürece hiç olmadı.Taahhüt vermediyseniz veya yeni verdiyseniz bir değerlendirin derim.Belki yeri değildi ama parantez olarak konuya değinmek istedim.Kullandığınız bağlantının sorunsuz ve hızlı olması şart tabi öyleyse Turknette 3 katı fazla hakla birlikte kesinlikle 10 numara.

Altyapım iyi olsa bende türknet deneyecektim ama malesef en fazla 8mbit destekliyor altyapım 44₺ veriyorum suan ttnet sabit hat üzerinden.

• Aslında internet sağlayıcıların online oyunlar için özel Müşteri Hizmetleri sağlaması gerekiyor. 1 haftadır ara ara toty oynuyorum çöp adamlarla ödülü almaya çalışıyorum. Dün en sonu da bi kaç iyi adam ilave edip alayım dedim son maçıda aldım tam ödülü almak için start a bastım ki myclup bağlantım koptu ve tekrar bağlandığım da 3-0 mağlup görünüyordum. Bunun sebebi Konami mi internet sağlayıcı mı bilemedim
  • merhaba arkadaslar, pes online klasmanda kanat ve ortalar komusunda çözüm yollariniz nelerdir... Neredeyse bütün maclarda kafa golü yemekten gina geldi bana.. Ne yapsam cozemedim.. Adam tum mac boyunca yok... Sonra iki orta ve iki gol.. Oyun adamin Oluyor.. 5 defansla da ciksam iki defansiforta saha da yapsam olmuyor.. Bi ara oyunu biraktim ortalara engel olmaya calisiyordum.. Basardim da kanatlari engelledim ama adam bu sefer orta sahadan orta acti ve golü atti :) saka gibi di mi??? Millet pasi guzel futbolu keyif almayi bıraktı; tek yaptiklari kanat/orta/gol.. Nedir taktikleriniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudda

merhaba arkadaslar, pes online klasmanda kanat ve ortalar komusunda çözüm yollariniz nelerdir... Neredeyse bütün maclarda kafa golü yemekten gina geldi bana.. Ne yapsam cozemedim.. Adam tum mac boyunca yok... Sonra iki orta ve iki gol.. Oyun adamin Oluyor.. 5 defansla da ciksam iki defansiforta saha da yapsam olmuyor.. Bi ara oyunu biraktim ortalara engel olmaya calisiyordum.. Basardim da kanatlari engelledim ama adam bu sefer orta sahadan orta acti ve golü atti :) saka gibi di mi??? Millet pasi guzel futbolu keyif almayi bıraktı; tek yaptiklari kanat/orta/gol.. Nedir taktikleriniz

Dostum bunun en önemli şartı oyunu bilmektir ben şahsen golün her türlüsünü atmaya çalışırım sıkışırsam orta açarım 800-900 puanlı oyuncularla oynadığım zaman orta açmamı engelliyorlar bir şekilde ama düşük puanlı adamlara istersem 15-20 orta rahatlıkla açabiliyorum.
    Tavsiyelerim sert ve uzun boylu stoperler ve süratli bekler kullanman , bek oyuncularını stoper şeçerek oynatabilirsin bazen rakip güçlü ise 4 stoper oynatmışlığım vardır , teknik direktörün defansif taktiğini kullan ben zidanın defansif taktiğini kullanıyorum , kafa vuruşu iyi oyuncu varsa hem sıkı markaj hemde ön liberoyu forvee markaj veriyorum , derin defans çizgisi kullanıyorum gibi, gibi daha çok sayılabilir. Dün akşam 900 puanlı rakipte gümüş top kazulet gibi boyu olan traoreyi forvette oynatan rakip vardı benim defansta da İ.DİOP vardı markaj verdim boyları aynı kafa vurusu DİOP daha iyi ve kuvvetli adam her kafaya çıktığında rakip oyuncuyu bozdum 2-1 yendim adamı . Dediğim gibi öncelik oyunun dinamiklerini bilmek ilk önce orta yapacak pozisyon vermemeye bakıyorum sonra orta yapacak oyuncuyu engellemeye çalışıyorum hiç olmadı defansa komut verip daha önce pozisyon almaya çalışıyorum , bunları yaparken zamanlama çok önemli karar değişikliğinde gecikme olunca golü yiyiyorsun .

• Pes 2017 için yama çıkacak ve online olarak 2 vs 2 oynanabilecek deniyordu ama hala bir gelişme yok konu ile ilgisi-bilgisi olan varmı arkadaşlar , herkese iyi oyunlar .
  • Vertongen ve t . Müller i kullanan var mı beyler ? Memnun musunuz?
  • pes 2016 myclub'da taktiğin önde baskı ise zorlanıyordun, rakip hücumda ronaldo robben veya neymar gibi süratliler varsa adam defanstan L1 + üçgen kökleyip defansının arkasına top atıyordu ağır bug vardı ve gol oluyordu.
    ve tabi R2 ile gol çok kolaydı..
    pes 2017'de R2'yi nispeten törpülediler ve L1 + üçgen artık işe yaramıyor ama gel gör ki orta - gol olayı resmen oyunun içine ediyor. bunu düzeltmeleri lazım 10 orta yap, 1.85 üzeri forvet varsa ceza sahasında en az 6-7 tanesi gol oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanttt

Vertongen ve t . Müller i kullanan var mı beyler ? Memnun musunuz?

Vertongen bende var 35 levelden sonra as takımda iyi işler yapmaya başladı . Hamleli oyuncu havadan yerden gayet iyi form durumu şimdiye dek bir kez D oldu genelde B oluyor . müzayededen tottenham temsilcisini 63k ya almıştım F/P oyuncusu değil yani fiyatının üstünde iş yapar
  • Ben de müzayededen aldım. Pique nin yerine düşünüyorum.

• legend2015 L kullanıcısına yanıt
    Hangi platformda bende gözükmüyor ds

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Hangi platformda bende gözükmüyor ds

Ps4 de listede yok şuanda ramsey

• havai fişek fabrikası müthiş patladı
    https://www.youtube.com/watch?v=u6BhR89Q-OU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

quote:

Orijinalden alıntı: mudda

merhaba arkadaslar, pes online klasmanda kanat ve ortalar komusunda çözüm yollariniz nelerdir... Neredeyse bütün maclarda kafa golü yemekten gina geldi bana.. Ne yapsam cozemedim.. Adam tum mac boyunca yok... Sonra iki orta ve iki gol.. Oyun adamin Oluyor.. 5 defansla da ciksam iki defansiforta saha da yapsam olmuyor.. Bi ara oyunu biraktim ortalara engel olmaya calisiyordum.. Basardim da kanatlari engelledim ama adam bu sefer orta sahadan orta acti ve golü atti :) saka gibi di mi??? Millet pasi guzel futbolu keyif almayi bıraktı; tek yaptiklari kanat/orta/gol.. Nedir taktikleriniz

Dostum bunun en önemli şartı oyunu bilmektir ben şahsen golün her türlüsünü atmaya çalışırım sıkışırsam orta açarım 800-900 puanlı oyuncularla oynadığım zaman orta açmamı engelliyorlar bir şekilde ama düşük puanlı adamlara istersem 15-20 orta rahatlıkla açabiliyorum.
    Tavsiyelerim sert ve uzun boylu stoperler ve süratli bekler kullanman , bek oyuncularını stoper şeçerek oynatabilirsin bazen rakip güçlü ise 4 stoper oynatmışlığım vardır , teknik direktörün defansif taktiğini kullan ben zidanın defansif taktiğini kullanıyorum , kafa vuruşu iyi oyuncu varsa hem sıkı markaj hemde ön liberoyu forvee markaj veriyorum , derin defans çizgisi kullanıyorum gibi, gibi daha çok sayılabilir. Dün akşam 900 puanlı rakipte gümüş top kazulet gibi boyu olan traoreyi forvette oynatan rakip vardı benim defansta da İ.DİOP vardı markaj verdim boyları aynı kafa vurusu DİOP daha iyi ve kuvvetli adam her kafaya çıktığında rakip oyuncuyu bozdum 2-1 yendim adamı . Dediğim gibi öncelik oyunun dinamiklerini bilmek ilk önce orta yapacak pozisyon vermemeye bakıyorum sonra orta yapacak oyuncuyu engellemeye çalışıyorum hiç olmadı defansa komut verip daha önce pozisyon almaya çalışıyorum , bunları yaparken zamanlama çok önemli karar değişikliğinde gecikme olunca golü yiyiyorsun .

defans çizgisini geriye mi cekmem lazim,
    Bir de tam defans ile onde baski konusunda cok sıkıntı yaşıyorum ve hala hangisi ne zaman kullanilir bilemiyorum.
    Hangi taktiklerle oynuyorsunuz?

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir hafta ban yedim, bugun itibari ile banımın süresi geçti ve otomatik açıldı, banlayan admine kızmıyorum acıkcası beni ispiyonlayip banlatan kisinin benimle ne zoru vardi onu anlamadim, burada kufur etmis bir kisiye kufur etme dedigim için ettigi kufurun kisaltmasini istemeden tekrarladigim icin ban yemişim, gorende ahlaktan yoksun insan sanacak beni, forumda aktif olup elimden geldigi kadar faydalandigim oyun içi objeleri burada paylasmaya gayret gosteriyorum, bunun mukafati anlamsiz bir ban olmamali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demoniz3D -- 22 Aralık 2016; 0:8:34 >
  • Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    Ben de çok basit bir kelimenin ilk harfini yazdım diye ceza aldım. 1 hafta nedir arkadaş. Adam mı vurduk😡

• quote:

Orijinalden alıntı: Peskolik61

Allaha şükür eskiden uydunet kullanıyordum 3 maçın 1-2 sunucu ile bağlantı kesiliyordu. TTNET gectim lag ve gecikme nadir en önemlisi sunucu ile bağlantım gitmiyor artık 50 maçtır internetim gitmiyor 44 galibiyet 4 beraberlik 2 yenilgi aldım . Keske oyunun baslarında ttnet gecseydi 30-40 maçım sunucu ile bağlantı kesilip galib durumdayken maglup oluyordum puanım hem düşüyordu şimdi istikrarlı bir bağlantım var 1010 puana galibiyet oranı %72.6 --pes 2016 g.o 86.3 dü bakalım bu sene sonunda ne olacak, ama galib gelirken en fazla 2 puan veriyor zorlaştı puanlar :)

Şu internet olayı çok yordu seni nuri.bu yuzdelerle,bide kopan baglantıları hesaplayınca 2 yıl arka arkaya sıralamada 1.olurdun.seneye 1.lik bekliyorum senden ona göre bak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 22 Aralık 2016; 1:43:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kanttt

Ben de çok basit bir kelimenin ilk harfini yazdım diye ceza aldım. 1 hafta nedir arkadaş. Adam mı vurduk😡

Bende s harfleri cikmiyor onu bildigim icin c olarak yazdim olurda yanlis anlarlar kufuf sanarlar diye ulan c yazdim diye ima etmisim ondan yedim 😂

• Adamın 885 puanı var benim 797 puanım var rakip sahada oynuyorum maç berabere bitiyor benim 4 puanı mi siliyor rakibin puanı aynı kalıyor bu nasıl bir saçmalıktır ya benden niye puan kesiyor çözemedim
  • 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.