Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde 5* GF , SĞA, SF ajanı var hiçbir işe yaramıyorlar dayanamayıp açacağım en sonunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bende busquets'e takmis durumdayim busquets i bekleyip muzayededen de alabilirim mac sonu 5* DOS geldi bir barcelona ajanına bakar 400k biriktirip alirimda toptan cikartmak daha bir heyecanlı olacak diye top aciyorum :D
  • az önce ite kaka, laglı luglu online müsabaka kupasını tamamladım

gelen great finisher ×3 le topları açtım üçü de gümüş! gelen oyuncular palacio, Quagliarella, G.inler. inler'in great finisher ile ne alaka anlamadım:))

• Bu momentum olayina inanmazdim.Dun musabakaya girdim ve 5 dakikalik macta rakibime tam 16 sut gonderdim bir de penalti kacirdim adam 4 sut cekti 4 -0 yendi beni inanamadim.Sirf buyuzden satiyorum pesi.

• Çıktığından beri aralıksız oynuyorum kadroda inanılmaz adamlar oluştu coıns ın dısında muzayadeden de ıyı adamlar alabıldım

forvet hattında Ronaldo, Benzama, L.Suarez, L.D.jong, Lukaku, Torres ve bır cok adam mevcut..

orta sahada Yaya Toure, Matıc, Matuıdı, Koke, Modrıc, Mascerano, Arda Turan, Cuardado, Kante, A.Ramsey, A.witsel, Fellaını, ve daha bır cok adam var..

defansda S.ramos, pıquıe, Varane, Bonuccı, Danı Alves, J.Alba, Alex Sandro, Marcelo, Zabaleta, Sagna, Benatıa Davıd Luıs gıbı ust duzey bır cok oyuncu var

kalede C.Bravo, Navas ve Casıllas gıbı adamlar var

bu kadar ust duzey kadro olusturdum ama bu baglantı ılletı duzelmedıkce bu oyundan kımse medet ummasın hatta sınırlerınız bozulur.. cunku butun oyuncularınız sıyah top olsada baglantısı kotu adam geldıgınde elınız kolunuz baglanıyor oyuncularınız hepsı cop adama donusuyor mal gıbı rakıbın gollerını ızlıyorsunuz sınırlenerınız yıpranıyor..

Gece gec saatlerde muthıs baglantı oluyor bazen 6-7 mac ust uste kazanıyorum 2.klasmana cıkıyorum yogun saatlerde gırdıgımde aynı sekılde kaybedıyorum karsılasdıgımız arapların yuzde 95 ıne yenılıyorsunuz zaten adamları engellemekden engel lıstesı doldu neredeyse su sırada rakıp bulunamıyor yanı yaptıgınız kadronun da harcadıgınız zamanında bır anlamı kalmıyor..

ve son olarak dun sabah oyuna gırmeye calısdıgımda hesabınız engellendı gecıcı yada kalıcı surece banlandınız yazdı.. sebebını bende bılmıyorum kayıtlı kartımdan alısverıs yaparken 1 gun onay verıp ertesı gun hata verıyordu ya onu cok denemekden yada sanırım ozellıkle kadroyu kıskanıp kufurlu mesajlara verdıgım cevaplardanmı bılemıyorum yanı emekler ucdu gıttı tabı coınse harcanan paralarda :) hesabım acılmaz ıse tekrardan dıger nıckımle normal klasmanlarda oynayacam myclup stresınden kurtulmak lazım.. sony musterı hızmetlerını aradım dun 444 7 669 nolu numaradan bılgılerımı aldılar yardımcı olucaklarını soyledıler Ingıltereye emaıl atacaklarını bana donus yapacaklarını ılettıler ne kadar surer bu durum dedım 2 hafta surer dedı :) boyle bı durum basından gecen arkadas varmı forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEVKETVARAN -- 23 Ekim 2016; 8:59:26 >

• pes 2016 da 40 bin kişi kaldı 17 de kaç kişi var my clup oynayan 4 bin kişi varmı
  • Demoniz3D kullanıcısına yanıt
    bende var tavsiye ederim
  • merhaba arkadaslar yaklasık 1 ay önce pes 17 yi aldım gp filan kastım orta halli bi kadro olusturdum .3 gündür online klasmanlarda oynuyorum . yok abi iğrenc bir oyun pasa basıyorsun 2 saniye sonra veriyor .ceza alanında karambol oluyor topu uzaklastırman icn pasa basıyorsun o verene kadar topu kapıyorlar . ben böle bir sey görmedim . bolivya 5 lig gibi olmus. siyah top icn bosuna ugrasmayın arkadslar ronaldoyla bile bi sey yapamıyorsun messide öle nedne siyah top varki bire birde 19 20 lik adamlar gecmesi lazım ama hiç bir adamı gecemıyorsun calım desen atman imkansız ara topu kladırmıslar sadece orta ve gol olayı olmuş ki bu oyun oynanmaz dostlarım ben yarın cdyi satıyorum fifayı alıyorum hayatımda hiç fiafa oynamadım ama hiç değilse akıcı bir oyun . zor yapmaya claısmıslar ama zor olmamıs berbat ötesi olmus . takım 3 pas yapamıyor 15 saniye önceden mi düşüncem napcamı böyle bir sey varmı . sut desen önünde kimse yoksa cekicek geriliyor ayagını kaldırcak vurcakda ölme eşeğim ölme 96 eleven gbi olmus berbat ötesi anlayamıyorum burda hala bu oyun icin ugrasanları bu oyuna verdiğim paraya inanın cok acıdımm. lisans sorunalrıda bir o akdar berbat r madrid white die okunuyor pes cökülşe gecdi bu böle biline ..

• arkadaslar bilen yazzın lütfen dün arkadasımla 2 kişi online oynıycaktın yani 2 ye 2 yani 16 da oynuyorduk dün bi türlü bulamadık bilen varmı acaba nerden giriyoruz arkadasımla aynı tkaımda olup karıslıklı online hangisydi lütfen yazın arkadslar
  • Oyunun sıkıntısı ortadan kısa ve hareketli forvet veya forvetlerle gole gitmek zor. oyuncu topu alıp dönüş animasyonunu tamamlayana kadar topu çoktan kaptırmış oluyosunuz! bu sebeple daha uzun forvetler le ister istemez kanatlardan gelen toplarla orta kafa gol kovalıyosunuz. oyundaki tuş gecikmesi ve lag durumunu bi kenara koyuyorum misal. bir kanattan diğer kanattaki boş oyuncunuza uzun top atacaksınız oyuncunuz bomboş! uzun topu gonderiyosunuz lakin oyuncu topu göğsü ile düzeltip önüne açana kadar rakip oraya ışınlanıyo hatta oyuncunuz daha göğüs stopu yapmadan bile rakibin ışınlandığı oluyo!!

• Arkadaş bu pesi amlamak mümkün değil 6 seri maç kazandım üst üstte yabancı bir rakip geldi adamın oyuncuları 75 79 arası overalleri var turnuvanın son maçındayım aha dedim turnuvayı aldım bırak turnuvayı almayı adamdan top alamadım bu kadar yıldız oyuncuyla adamı yenemedim cr7 tank gibi dönüyordu elimden gelen herşeyi yaptım olmadı maçın sonunda dayanamadım gamepadı duvara fırlattim paran pirçik oldu sabah sinirim geçti tekrar kolu tamir ettim allahtan tamir becerim var yine devam allahız Konami ne hallere düşürdün bizi

• 1.02 güncellemesi ay sonunda geliyor.Pes'in en iyi yanlarından biri olan oyuncu yüzleri daha da geliştirilerek maksimum gerçekçilik elde edilicek. 1.02 güncellemesi ile beraber. yine pes'in fark yaratan yanlarından olan player ID sistemine Wissam ben yedder,Mario Lemina,Aymeric Laporte,Victor Wanyama ve Denis Suarez başta olmak üzere 39 yeni oyuncu daha eklenecek.

yeni güncelleme ile birlikte oyundaki kanat organizasyonların daha da geliştirecekmiş. artık neyi gelistirilecekse oyun zaten kanatlar üzerine kurulu:))

https://leadergamer.com.tr/2016/10/19/pes-2017-4k-ve-yeni-icerikler/

• a.musa yı da kaptım fakat fazla vermişim 50k ya aldım leicester ajanını 2. 31k vermiş gece 3 te felipe anderson belli olucak onada 25k attım :D
  • yav arkadaşlar 15 saniyede rakip buluyor ve çok az lag oluyor bende. geçen sene 2 dk bekliyorduk en az.

• quote:

Orijinalden alıntı: SS27

arkadaş elimde 68 tane 4 yıldız 5 yıldız ajanlar var kombo olmuyor hep bi ajan eksik oyun illa müzayede gircen diyor

Free agent ile tekte gelen iyi oyuncu sayısı az . Ben gecen 5*4*3* kombini ile hulk ı aldim belese

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

yav arkadaşlar 15 saniyede rakip buluyor ve çok az lag oluyor bende. geçen sene 2 dk bekliyorduk en az.

hocam bağlantı seviyesini "kısıtlama yok" olarak mı ayarlıyosun?

• evet.

• Aduriz buglu, gelen butun ortalara kafa vuruyor ya gol oluyor ya direğe çarpıyor, dısari gitme luksu yok pozisyonunu bozuyorsun yine vuruyor, acilan butun ortalara kafa vururmu bir oyuncu, su orta kafa golleri patch atip duzeltmeleri lazim adurizi falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demoniz3D

Aduriz buglu, gelen butun ortalara kafa vuruyor ya gol oluyor ya direğe çarpıyor, dısari gitme luksu yok pozisyonunu bozuyorsun yine vuruyor, acilan butun ortalara kafa vururmu bir oyuncu, su orta kafa golleri patch atip duzeltmeleri lazim adurizi falan

Geçmiş pes serilerindede ortalardan gol bulmayı severdim.şimdiki seride bu çok kolaylaşmış bundan bende fayda sağlıyorum.pes 16 da uzun top bugu vardı bundada orta kafa maalesef.patch ile düzeltilebilir mi bilmem inşallah.adurizin sadece kafa değil normal şutlarıda gol oluyor dediğin gibi ondada bi anormallik var

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

Oyunun sıkıntısı ortadan kısa ve hareketli forvet veya forvetlerle gole gitmek zor. oyuncu topu alıp dönüş animasyonunu tamamlayana kadar topu çoktan kaptırmış oluyosunuz! bu sebeple daha uzun forvetler le ister istemez kanatlardan gelen toplarla orta kafa gol kovalıyosunuz. oyundaki tuş gecikmesi ve lag durumunu bi kenara koyuyorum misal. bir kanattan diğer kanattaki boş oyuncunuza uzun top atacaksınız oyuncunuz bomboş! uzun topu gonderiyosunuz lakin oyuncu topu göğsü ile düzeltip önüne açana kadar rakip oraya ışınlanıyo hatta oyuncunuz daha göğüs stopu yapmadan bile rakibin ışınlandığı oluyo!!

Hocam r3 u derdiniz mi,topu kontrol ederken? bayağı etkili oluyor.

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.