Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 gün sonunda dün momentum olmadan oyun oynadım . 2 gün önce 8 maçın tamamını yenilmiştim. Dün ise 10 maçın dokuzunu kazandım. Konami burnunu sokmasada rahat rahat oynasak ne olur. İçine ediyor oyunun neyin kafasıyla yapıyor bunu anlamış değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ender55ss1965 E kullanıcısına yanıt
    Bu futbol oyununda momentum nasıl oluyo baya oldu bırakalı futbol oyunlarını
    O yüzden sordum

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Defansta top gezdiremezsin mesela stopere pas attın , senin stoper başkasına pas atana kadar adam fizandan gelir ayağından alır kaleci ile başbaşa kalır. 170 lik oyuncu senin 190 lık adamdan her topu alır. Mesela Ronaldo'yu ara topla kaçırırsın 20 metre geriden hızı 70 olan stoper uçarak gelir Ronaldo'dan o topu alır. Rakibin attığı her orta goldür. Ufacık messi çıkar 3 devin arasından kafayı vurur gol atar. Sen 2 metre yandaki adamına pas atarsın top onu geçer rakibe gider. Yani konami senin kazanmanı imkansız hale getirir. Bu hersene dönem dönem olurdu ama bu sene abartmışlar. 6 günde kazanma oranın yüzde 10 idi. Dün ise yüzde 90 . Geçen seneki ortalama galibiyetim yüzde 70 ti. Yani momentum yendiğinde yüzde 70 ortalaması olan 10 a düşüyor. O yüzde 10 galibiyetide artık oyunu hiç bilmeyen çoluk çocuktan alıyorsun muhtemelen.

Ohoo tam bir kanser konusu
    Pes 13 de böle problemler oluyodu
    Ulan diyorum nasıl oluyo
    Demekki adı momentum mus
    İyiki bırakmışım futbol oyunlarını

• Herkese selamlar, saygılar,

Dün pes 2017 zehrini de bünyeye kattım. Ara ara da formu takip ediyordum. Gerçekten yararlı bir forum. Herkesin emeğine sağlık

PS4 Oyuncuyum. PS1 den eski adıyla cikko nun askeriyimdir :)

Bu Myclub illetine de 2016 da bulaştım. temmuzda pşus üyeliğini alıp yardırmaya başladım. Fakat Myclub tecrübem olmadığı için temsilci kombinasyonunu bilmediğim için gelen temsilcileri hep açıp sattım :) bilgisayar kupadan gp kasma olayını falan hiç bilmiyordum :)) hal böyleyken millette cr7 ler robbenler pogbalar modriçler bende denayer rode aranguizle kastım da kastım.

Tabii bu kombinasyon muhabbetini ve pesdb sitesini farkedince Nasıl hayal kırıklığına uğradım siz düşünün :)) kötü kadroya rağmen 670 seviyesine kadar geldim.

PS4 te lag olayı Nasıl oluyor ki benimde başıma geliyordu. Yalan yok kadro kötü olunca pres için x+[]+R1 ile presle ancak şansım oluyordu :) son Zaman'larda sizin de yazdığınız üzere kayarak oynayan çok eleman var.

2017 de temsilci açma iyice uçmuş. Dün antrenmanlardan sonra 25k biriktirip mycluba girdim. Giriş 10k daha geldi.

Temsilci ihalesine baktım fiyatlar acayip millet 300-500k dan bahşediyor. Biz yine yaya kaldık :))

Dün klasmanda tek maç yapıp 2-1 ile galibiyetle kapattım. Oyun iyileşmiş ama temsilci açma iyice sıkıntı.

Herkese iyi oyunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurkartal1903

Herkese selamlar, saygılar,

Dün pes 2017 zehrini de bünyeye kattım. Ara ara da formu takip ediyordum. Gerçekten yararlı bir forum. Herkesin emeğine sağlık

PS4 Oyuncuyum. PS1 den eski adıyla cikko nun askeriyimdir :)

Bu Myclub illetine de 2016 da bulaştım. temmuzda pşus üyeliğini alıp yardırmaya başladım. Fakat Myclub tecrübem olmadığı için temsilci kombinasyonunu bilmediğim için gelen temsilcileri hep açıp sattım :) bilgisayar kupadan gp kasma olayını falan hiç bilmiyordum :)) hal böyleyken millette cr7 ler robbenler pogbalar modriçler bende denayer rode aranguizle kastım da kastım.

Tabii bu kombinasyon muhabbetini ve pesdb sitesini farkedince Nasıl hayal kırıklığına uğradım siz düşünün :)) kötü kadroya rağmen 670 seviyesine kadar geldim.

PS4 te lag olayı Nasıl oluyor ki benimde başıma geliyordu. Yalan yok kadro kötü olunca pres için x+[]+R1 ile presle ancak şansım oluyordu :) son Zaman'larda sizin de yazdığınız üzere kayarak oynayan çok eleman var.

2017 de temsilci açma iyice uçmuş. Dün antrenmanlardan sonra 25k biriktirip mycluba girdim. Giriş 10k daha geldi.

Temsilci ihalesine baktım fiyatlar acayip millet 300-500k dan bahşediyor. Biz yine yaya kaldık :))

Dün klasmanda tek maç yapıp 2-1 ile galibiyetle kapattım. Oyun iyileşmiş ama temsilci açma iyice sıkıntı.

Herkese iyi oyunlar

kayarak oynayanlar bizimkiler hocam bu sene nasıl bi sistem kurdularsa eşleşmede hep bizimkiler geliyo! hepsi değil belki ama genel olarak çirkef oynuyolar..

• dün akşam online müsabaka kupası oynadım 3 maç. son derece akıcıydı, bazen saşırtıyo beni myclup

• 2016 da geçen hafta 3-4 sefer yakalandım, adam durmadan kayıp duruyor :) benim oyun mantığımda kayma pek yok hatta bu yüzden basit çok gol yedim,

ayaktayken topu kapıp kontraya çıkmak hem daha zevkli hem daha akıllıca :)

küfür konusunda benim de şikayette bulunup 3-4 üyeyi, kilitlediğim olmultur. :) maç kazanıyorum son 5 dk adamın yarı sahasında geçmiş, kalkıp küfür basıyor korkak oynama diye, bende he diyip sallıyorum :)

genelde gece 22 den sonra oyuna girdiğim için yerli kadar yabancı da geliyor onlarla daha temiz maç yapıyordum.

bakalım 17 nasıl kasacak, 2016 da güncel kadro: mandanda westerman,bruno alvas,aruier,alaba, lucas,matiç,douglas costa,bale,konoplanyka, forvet inzaghi şeklindeydi gerisini sen düşün :)
  • Üstad dün klasmandan zor buldum rakip rahat 5-10 dk bekledim, hep mi böyle zotluyor yoksa saat 4 te girdiğim için miydi :) 2016 da mak. 1 dk da rakip çıkıyordu genelde
  • Dün gece myclub klasman oynadım 5 maç lig lag olmadi ofline gibiydi

• Onurkartal1903 O kullanıcısına yanıt
    hep böyle deil ama maalesef bazen dklarca rakip bekliyoruz..

• tabii birde benim kadro 2* daha da zor bulacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

Bağlantı kısıtlaması yok yapınca 10 sn yede buluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ender55ss1965

Defansta top gezdiremezsin mesela stopere pas attın , senin stoper başkasına pas atana kadar adam fizandan gelir ayağından alır kaleci ile başbaşa kalır. 170 lik oyuncu senin 190 lık adamdan her topu alır. Mesela Ronaldo'yu ara topla kaçırırsın 20 metre geriden hızı 70 olan stoper uçarak gelir Ronaldo'dan o topu alır. Rakibin attığı her orta goldür. Ufacık messi çıkar 3 devin arasından kafayı vurur gol atar. Sen 2 metre yandaki adamına pas atarsın top onu geçer rakibe gider. Yani konami senin kazanmanı imkansız hale getirir. Bu hersene dönem dönem olurdu ama bu sene abartmışlar. 6 günde kazanma oranın yüzde 10 idi. Dün ise yüzde 90 . Geçen seneki ortalama galibiyetim yüzde 70 ti. Yani momentum yendiğinde yüzde 70 ortalaması olan 10 a düşüyor. O yüzde 10 galibiyetide artık oyunu hiç bilmeyen çoluk çocuktan alıyorsun muhtemelen.

Aynen katılıyorum ama bu saçmalıkların nedeni momentiumla beraber ,lag ve bağlantı sorunlarının da olması.Hele ,bağlantıları kötü olan Araplar geldiğinde,momentiumu ve o anki lagı da arkalarına alıp rahatça oynuyorlar.Onların maçlarında,herhangi bir yavaşlık olmuyor galiba çünkü yağ gibi akıcı bir şekilde paslaşıyorlar.Myclup bu yıl,Pes 2017 nin bu yıl az da olsa köklerine dönmesiyle ,offline maçlar veya normal klasman maçları gibi akıcı ,sorunsuz bir halde olsaydı,Pek çok pes sever,myclup başında sabahlayacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 22 Ekim 2016; 18:43:21 >

• 3x temilciyi almak baya zor oldu 3. Denememde alabildim tabi benim hatam ilk denemede 2-0 ondeyken cok kolay mac oluyor dedim rakbin gol atmasina izin verdim golden onra benim oyunculara bi anda biseyler oldu rehavete kapıldılar arka arkaya 2 gol daha yedim elendk :)
    2 denemede finalde yine 2-0 ondeyken skoru tutamadım penaltilarda elendim . SOn kez denedim ve aldım sonuc olarak 9 mac 7 galibiyet iyi sayılır. Gelen 3 temsilcidende gümüş top çıktı sağlık olsun :)

• mane için 3 yıldız senegal girdim 8k ya gece 12 gibi belli olucak a.musa için leicester ajanına 40k giricem umarım bu sefer kazanırım arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS27 -- 22 Ekim 2016; 14:37:54 >
    Ender dün Bendede düzelme vardı 7 maçlık bir seri yaptım bu momentum olayı bölge veya ülke olarakmı etkiliyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

Bağlantı kısıtlaması yok yapınca 10 sn yede buluyor

bağlantı kısıtlaması yok deyince sıkıntı olmuyormu? valla hiç denemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Orijinalden alıntı: ender55ss1965

Aynen katılıyorum ama bu saçmalıkların nedeni momentiumla beraber ,lag ve bağlantı sorunları...Hele ,bağlantıları kötü olan Araplar geldiğinde,momentiumu ve o anki lagı da arkalarına alıp rahatça oynuyorlar.Lagın olduğu arap rakiplerin maçlarında,onlarda herhangi bir yavaşlık olmuyor galiba çünkü yağ gibi akıcı bir şekilde paslaşıyorlar.Myclup,Pes 2017 nin bu yılki oynanışı gelişmiş hali ile,offline gibi akıcı olsaydı,bu yıl,Pesin eski pek çok tutkunu ,zamanlarını Pes 2017 başında geçirebilirlerdi.

kesinlikle katılıyorum. myclup online stabil bi oynanış sunsaydı başından kalkamazdık:))

• Oyun guzel top aciyon, müzayede falan filan yenilikler var kadro kurmaya calision emek veriyosun herseye eyvallahda Turkiyeden oynamak isteyen adami niye hong kongdaki çinliyle eslestirirsinki arkadas ulkede yada avrupa da adammi kalmadi da lagin yasancagi uzak dogudan adam buluyorsun ??

• 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.