Şimdi Ara

PS4 PRO ekran için 1300 TL bütçe var TV mi Monitor mü ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
10.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sen bizdeki 24 inç asus u satıp, 27 inç ini mi aldın?

ben de pro ya bakınıyorum da, yakın zamanda ona uygun tv ya da monitör almam imkansız, 24 lük asus u pro ile denedin mi hiç ?
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Tv lerde input lag çok değişken oluyor vestel falan birşeyler alacaksan imkanın varsa konsolu götür ve mağzada dene derim :) benim bim den aldığım lifemax var 6-7 yıllık, geçen sene abime evlilik alışverişinden 2000 liralık hediye alışveriş kazanmışlardı vestelin bi modelini aldılar ama benim lifemaxdan hem renkleri daha kötüydü hemde aldıkları modelde vestelin pixellence teknolojisi kapatılmadığı için netleştireyim derken bütün buğulandırmayı kaldırıp heryeri tırtık tırık yapıyordur, oyun modu olmasına rağmen lifemaxdan biraz fazla tepki süresi daha geçti. Lifemax da Tv bu arada monitor değil :) çürüyene kadar gider artık :)

PS4 PRO  ekran için 1300 TL bütçe var TV mi Monitor mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 20 Şubat 2018; 1:20:44 >

• renzokuken kullanıcısına yanıt
    Selam panda :)

Bizdeki Asus'u pro ile oynadım evet cidden iyi bir performans aldım ondan. Sonra elimde az bir miktar para vardı dedim ben bu monitörü 4K ya çevireyim. Sattım Asus'u koydum üzerine aldım 27" LG 4K monitörü.

Ama Asus Pro da çok güzel çalıyordu panda düşünmeden Pro alabilirsin sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 20 Şubat 2018; 7:17:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş TV'yi alcaz birde uyumlu olmasını bekleyeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Hocam aksini iddaa etmiyorum fakat ihtiyaç dogrultusunda tv almam gerekiyor ne yapabilirim

O zaman TV mi Monitör mü diye konu açmayacaksın
  • Merhaba hocam, sizin şuan da kullandığınız monitör LG’nin hangi serisi acaba? Ben de bu aralar Ps4’de de kullanabileceğim iyi bir monitör araştırıyordum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam, eyvallah.

valla ben asustan çok memnunum, yakın zamanda değiştirmeyi düşünmüyorum. uygun bir pro bulursam alayım o zaman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Merhaba hocam, sizin şuan da kullandığınız monitör LG’nin hangi serisi acaba? Ben de bu aralar Ps4’de de kullanabileceğim iyi bir monitör araştırıyordum da

27ud58-b kullanıyor. Ben de onu alacağım gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

selam, eyvallah.

valla ben asustan çok memnunum, yakın zamanda değiştirmeyi düşünmüyorum. uygun bir pro bulursam alayım o zaman :)

Asus on numara beş yıldız bir 1080p cihazı. Onun birde 27" olanı var panda :)

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bu monitörü de düşündüğüm diğer modeller arasına not alayım güzel duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Hocam aksini iddaa etmiyorum fakat ihtiyaç dogrultusunda tv almam gerekiyor ne yapabilirim

O zaman TV mi Monitör mü diye konu açmayacaksın

Olm hasta msıın bilmiyorum.Arkadaşlar kesinlikle TV olmaz ps4'üne yazık olur deseydi tv almam gerekse de mecbur monitor bakacaktım

BİLMEDİĞİMİZDEN ÖTÜRÜ GELDİK SORDUK işte saçma saçma konusma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 20 Şubat 2018; 11:59:25 >
    Bu nasıl terbiyesizce bir üslup böyle yahu. Gün geçmiyor ki bir cahili daha banlamayım Neyse bay
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Bu nasıl terbiyesizce bir üslup böyle yahu. Gün geçmiyor ki bir cahili daha banlamayım Neyse bay

Arkadaşın sinirleri gergin. Ne zamandr araştırıyor.

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    TV mi alayım monitör mü alayım diye konu açıyor. Monitör yazıyorum "TV almak zorundayım napabilirim" diye trip atıyor Neyse uzatmaya gerek yok blok listem yeterince çoğaldı zaten sevmiyorum bloklamayı da artık.
  • Blokladım geçtim ya onla mı ugrasacagm. Sanki bıraksak atom parcalıkcak burada oyalıyoruz adamı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Vestel dedikleri kadar dandik değil bence. SEG, Grundig, Axen gibi markalardan çok daha iyidir. Tabi ki Samsung-Sony-LG kalitesinde beklemek doğru olmaz. Ama görüntü olarak gayet tatmin ediyor. Benim geçenlerde arkadaş slim almıştı yanına kısıtlı bütçe ile 1400 liraya 102 ekran vestel tv aldı şuna bakabilirsiniz;

http://www.vatanbilgisayar.com/vestel-40fd5050-40-102-cm-fhd-led-tv-dahili-hd-uydu-alici.html

Yani ufak bir monitör alacağınıza, büyük ekran bir TV almak daha güzel olur. Amacınız TV izlemek, Oyun oynamak, Film-dizi izlemek ise TV şart. Ama yok bana sadece oyun için lazım diyorsan, ufak-büyük fark etmez diyorsan, monitör tercih et hem daha bütçeye uygun güzel monitörler var. Her hangi bir 1080p/60hz bir monitör alsan iş görüyor. Tercih senin bütçene bağlı artık.

Hocam selam ,

Tv'de istenen bütçeye çıkamıyorum maalesef o yüzden monitor almaya karar verdim.

Bu monitoru beğendim sizce nasıl iş görür mü?

Bi arkadaş HDCP yok demiş o ne işe yarıyor tam olarak? Amacım hep ps4 pro da oyun oynamak hemde laptopu baglayıp film vs izlemek.
    Sizce yeterli mi ? 1000 liraya kadar cıkabilirim daha baska öneriniz var mı? 27" istiyorum

https://www.hepsiburada.com/dell-se2717h-27-6ms-75hz-freesync-hdmi-vga-ips-oyuncu-monitor-p-HBV000006UOC9?

6 ms monitor tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

6 ms monitor tavsiye etmem.

Çok fark eder mi 6 ms?

1000 liraya kadar 27" monitor tavsiye edebilir misiniz
    164 TL daha koy al bunu..

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vp278qg-1ms-75hz-full-hd-freesync-hdmi-gaming-monitor.html

• Hocam arada 314 TL yok mu?

Senin dediğin monitor 1164 bu 850.

Film falan da izlemek istiyorum o yüzden TN pek düsünmüyorum ama güzelmis kaydettim yine de alabilirim.
    Bu arada bisey sormak isyiorum HDCP nedir? HDCP olmayan monitorleri PS4 pro ya baglayamıyor muyuz forumdan biri öyle söyledi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.