Şimdi Ara

PS4 PRO Cihazım Banlanmış. Edit: Sony'den cevap geldi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
11.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir oyun bir hesaba dijital olarak tanımlanabildiği gibi, silinebilir de.

örnek:

AAA rumuzlu psn hesabı çalıntı kredi kartıyla oyun satın aldı. Sony parasını alamazsa o hesaptan SADECE o oyunu silersin, ve kendince bir ceza da verirsin, aynı hesaptan başka hiçbir şey satın almama gibi.

Konsol banlamak nedir?
  • Kardeşlik dediğimiz hesap alım satımı resmi olarak yasaktır size verilen imkanlar o amaçlı değil, başka bir yerde 2. ya da 3. bir konsolunuz varsa o konsollarıda hesabınıza tanımlamak için bu sistem var. Sadece çalıntı kredi kartı ile değil kendi kredi kartınızla alsanız bile ve bu hesabı başka birisiyle alıp satmakta yasaktır. Sony'nin kuralları Microsoft içinde geçerlidir. Aylar önce XBL dan kendi kredi kartımla komple yasal yollardan R6 Siage almıştım ve beğenmeyip satmıştım tam 1 ay sonra o hesabın alıp satıldığı Microsoft tarafından tespit edildi ve hesap banlandı. Sony'nin farkı konsoluda banlaması bu oldukça acımasızca bana kalırsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun umarım banınızı kaldırırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony'den cevap geldi arkadaşlar ilk mesaja yazdım
    herkese iyi dilekleri için çok teşekkürler
  • İyi bari yırttın. Dışarıdan alınma hesaplara bulaşmayın. Forumda bilindik referanslı aktif kullanıcılardan alışveriş yapın sıkıntı çıkacağını sanmıyorum bu şekil.

• hayırlı olsun hocam, sevindim çözüldüğüne.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    tekrardan geçmiş olsun hocam sevindim sizin adınıza
  • Geçmiş olsun,sakın Plati.ru ebay gibi yerlerden hesap almayın aman diyim..

• Çözüldüğüne sevındım hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. Sevindim. Ben de oyunlarin DonanımHaberden dışında alınmaması taraftarıyim. Arada sirke tipler ciksada genel olarak burada sıkıntı olmuyor.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    die.Rache kullanıcısına yanıt
    cagcag06 kullanıcısına yanıt
    sağolun arkadaşlar umarım bir daha böyle bir stress yaşamayız
    bundan sonra ciddi anlamda referansı olmayanlardan ve dışarıdan almayı düşünmüyorum zaten
  • geçmiş olsun , 3 kuruş ucuza oyun oynamak için hem kendilerini tehlikeye atıyor malum siteden oyun alanlar, hem de sizin gibi masum arkadaşların zor duruma düşmesine neden oluyorlar. ban açıldıktan sonra benim yöntemimle oyun oynayın hocam sıkıntı çekmezsiniz. indirimden kendiniz hesap açıp alın oyunları, çift hak olarakta satın işiniz bitince. pri sec olayına asla girmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

geçmiş olsun , 3 kuruş ucuza oyun oynamak için hem kendilerini tehlikeye atıyor malum siteden oyun alanlar, hem de sizin gibi masum arkadaşların zor duruma düşmesine neden oluyorlar. ban açıldıktan sonra benim yöntemimle oyun oynayın hocam sıkıntı çekmezsiniz. indirimden kendiniz hesap açıp alın oyunları, çift hak olarakta satın işiniz bitince. pri sec olayına asla girmeyin.

doğrudur hocam dediğiniz gibi daha mantıklı
  • Geçmiş olsun hocam,çözüldüğüne sevindim...
  • Hadi gözünüz aydın. 1 ay geçmez şimdi

• Gözün aydın.

• UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    Hocam sözüm meclisten dışarı fakat ben de bu uyarının kardeşliği tam olarak karşıladığı görüşündeyim.
  • Hocam hayırlı olsun sevindim adınıza. Bu konunuzdan sonra ben de artık başka kullanıcılarla paylaştığım hesapları sistematik olarak konsolumdan kaldırmayı düşünüyorum.
  • Bu konuyu devamlı üstte tutmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Bu konuyu devamlı üstte tutmak lazım.
    zor zamanlardı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.