Şimdi Ara

PS4 Pro ( 2018 de Sony Center'dan aldığım Fiyat ) Dikkat fakirleştirme içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eski faturaları karıştırırken, 2018 de Sony Center Kanyon mağazasından aldığım PS4 Pro'nun fiyatını görünce içinde bulunduğumuz durum ile tekrar yüzleştim. 2 yılda yüzde 70 fakirleştirilmişiz, Olsun be dolarla mı maaş alıyoruz,

Fatura :

PS4 Pro ( 2018 de Sony Center'dan aldığım Fiyat ) Dikkat fakirleştirme içerir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin83 -- 2 Eylül 2020; 11:11:10 >

• Asla bir gün almayacak olmam çok üzüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit : Bu konsolu 2 yıl kullandım ve pandemi öncesi Ocak 2020 de 2250 TL satmıştım ve Mart ayında ikinci el fiyatı 3500 TL yi gördü.

• keşke steam'de oyun fiyatlarının yerelleştirildiği gibi konsol fiyatlarıda yerelleştirilse.

• riaz kullanıcısına yanıt

donanım'da bölgesel fiyat yapılamaz.

• 2016'da çekilişten PS4 çıkmıştı 1.000 liraya satmıştım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 yılında ps4 pro çıkmıştı.millet normal ps4leri ikinci el bölümünde750 liraya satıyordu.Keşke alsaydım 2 -3 tane parayı 4 filan katlardım PS4 Pro ( 2018 de Sony Center'dan aldığım Fiyat ) Dikkat fakirleştirme içerir 

• r.H kullanıcısına yanıt

Aynen, bir arkadaşıma da Garanti Online işlemler çekilşinden çıkmıştı ve oda Kadıköyde 1000 TL ye satmıştı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

donanım'da bölgesel fiyat yapılamaz.

vergilerden kırpılarak yapılabilir.

• Bu hükümet mi vergiden kırpacak :) Adamlar araçlardan yüzde 270 vergi alıyor :) Bir maldan alınan vergi malın değerinden fazla ise o vergi değil haraçtır..

• riaz kullanıcısına yanıt

o devletin yapacağı iş bölgesel fiyat ile alakası yok, bu ülkede vergilerin düşmesi imkansız. şu an konsolların yarısı vergi sanırım %50 gümrük + %20 ötv + %18 kdv

• tam olarak kimden aldığımı hatırlamıyorum ama ilk çıktığı hafta 1050 liraya yanında oyun ile beraber almıştım ps4 ü

biri amazondan alıp 150 200 kar koyup satıyordu sanki

direk alsam 900 dü yani nereden nereye...

• 2017 de slim 1tb çift kol 1260 a almıştım hey gidinin efesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2016 aralıkta 1399 a slim ps4 almıştım eyyy gidi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

o devletin yapacağı iş bölgesel fiyat ile alakası yok, bu ülkede vergilerin düşmesi imkansız. şu an konsolların yarısı vergi sanırım %50 gümrük + %20 ötv + %18 kdv

xiaomi bunu Hindistanda yapıyor, iki tarafından adım atması gerekiyor tabi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.