Şimdi Ara

!!! Satıldı !!! Ps4 Pro 1TB + 1 Kol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    !!! Satıldı !!!

Forumdan alınmıştır. Amazon türkiyeden alınma faturalı ve 1 sene sony garantili. Kutu yok. Cihazda ve kolda en ufak çizik yok. 7116 sürüm.

Havale/eft sonrası aynı gün kargo yapılır. Yada elden muğla/ bodrum yada milastan deneyerek alabilirsiniz.

Fiyat 2999 TL
    İletişim : @ö+y=m satılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pxsel -- 27 Mayıs 2020; 18:36:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok ilginç, eskiden 2.el alışveriş denildiği zaman ilk akla donanımhaber forumları geliyordu. Fakat şimdi belirttiğiniz diğer site ve öteki alternatiflerde satış yaptığım zaman, burada haftalarca satılmayan ürünler bir kaç gün içinde satılabiliyorlar. Ürünü ederinin altında almalıyım, ucuza kapatmalıyım anlayışı ve fırsatçılar oldukça bitirmişler dh 2.el forumlarını.
  • Bu aralar neden 3999, 5999 hatta 3899.99 TL gibi rakamlar yazılıyor? 4000, 6000 gibi düz miktarlara ne oldu? Sadece meraktan sordum, iyi satışlar size.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    Büyük şirketlerin satış stratejisinden etkilenmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlperÇorapçıgil

Bu aralar neden 3999, 5999 hatta 3899.99 TL gibi rakamlar yazılıyor? 4000, 6000 gibi düz miktarlara ne oldu? Sadece meraktan sordum, iyi satışlar size.
    Tamamen duygusal :) Teşekkürler.

• !!! Satıldı !!! Ps4 Pro 1TB + 1 Kol

Bu adam nbsn acaba 9 a mi koysun😃

• quote:

Orijinalden alıntı: Echonight83

Bu adam nbsn acaba 9 a mi koysun😃
    Serbest piyasa. İstediği fiyatı yazabilir.

• Rdr2 kutulu.
    1tb ssdli
    12 ay psn üyeliği
    11.2019 da alınmış teknosadan.
    Ve ortalama 20 diyeyim fazlada olabilir oyunlu

5000tl ye forum dışında malum siteden sattım. Burdan kimse vermeZ hocam ancak 4000verim 3750tl den üstüne gitmez diyenler olur. Koy malum siteye bir hafta sabret 5500ede gider 6yada gider. Kolay gelsin.

• -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Valla sizinki 5000 bin iyimis hocam bileydim ben alirdim sans iste

• Fiyat 2999 TL olarak düzenlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pxsel -- 25 Mayıs 2020; 19:55:23 >
  • Arkadaş doğru diyor malum siteye koyun bir haftada istediğiniz fiyattan satarsınız. Burası ölücü ve alsatçı kaynıyor.
  • Güncel

• Fiyat güncellendi

• quote:

Orijinalden alıntı: YshtolaRhul7017

Arkadaş doğru diyor malum siteye koyun bir haftada istediğiniz fiyattan satarsınız. Burası ölücü ve alsatçı kaynıyor.
    Çok ilginç, eskiden 2.el alışveriş denildiği zaman ilk akla donanımhaber forumları geliyordu. Fakat şimdi belirttiğiniz diğer site ve öteki alternatiflerde satış yaptığım zaman, burada haftalarca satılmayan ürünler bir kaç gün içinde satılabiliyorlar. Ürünü ederinin altında almalıyım, ucuza kapatmalıyım anlayışı ve fırsatçılar oldukça bitirmişler dh 2.el forumlarını.
  • Çok haklısınız. Burada 1 ayda satılmayan ürün orada 3 günde satılıyor. DH ikinci el forumlarını ölücüler ve alsatçılar bitirmiş durumdalar.
  • Ölücüler mi bitirdi bu ülkeyi ve forumları yoksa fırsatçılar mı tartışılır...

• 4250 düştü

• 2600 e ps4 1 tb iki kol 7 orjinal cd li oyun verdim 😃

• Ne güzel yapmışsınız. Sevindim sizin adınıza

• The Valeyard kullanıcısına yanıt
    Ben konsol ve ekran kartını güncel takip ediyorum. Alternatif siteler DH 2. eli çoook geçti. Buraya yeni ilan 2-3 günde bir konulurken diğer sitelere sürekli yeni ilan ekleniyor. İşin güzeli ölücüler için bile çok güzel fırsatlar oluyor.

10 sene önce anlık yeni ilan eklenirdi.
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin cihaza o fiyati bilen verir. Sonuçta sizinkinde ssd var. Bu çok önemli bir faktör. Bunu da göz ardı etmeyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.