Şimdi Ara

Ps4 pro 1 tb 18 ay garanti ve oyunlar 2350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Ps4 pro 1 tb 18 ay garanti ve oyunlar 2350 tl
    Yeni bilgisayar topladığımdan artık kullanmıyorum Teknosadan almıştım ağustos ayında alındı son versiyon olan Cuh 7116b sürümüdür herhangi bir sıkıntısı yoktur yanında verilecek oyunlar

God of War 4 kutulu

Last of Us kutulu

Uncharted Colleciton kutulu

GTA 5 psn

Battlefield 1 premium full psn

Mafia 3 psn(plus alırsanız oynanır)

Dead bu Daylight psn(plus alırsanız oynanır

Tek kol ve kulaklığı ve tüm kutu içeriği verilecektir

Fiyat 2600 tl Ps4 pro 1 tb 18 ay garanti ve oyunlar 2350 tl Ps4 pro 1 tb 18 ay garanti ve oyunlar 2350 tl Ps4 pro 1 tb 18 ay garanti ve oyunlar 2350 tl Ps4 pro 1 tb 18 ay garanti ve oyunlar 2350 tl Ps4 pro 1 tb 18 ay garanti ve oyunlar 2350 tl
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 3 Ekim 2020 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• oy maşallah fiyata bak. zamanında bimde 999 tl ye satılan cihaz degilmi bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Becca_Pramheda

oy maşallah fiyata bak. zamanında bimde 999 tl ye satılan cihaz degilmi bunlar
    Değildi arkadaşım. Bu pro modeli.

Satana değil sattiran düzene karşı olmalı. bu düzende ederi. garantisiz banli cihazlar 2000 tl fiyatlı bu arkadaski ederinde bu fiyata da satılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhυn

Değildi arkadaşım. Bu pro modeli.

Satana değil sattiran düzene karşı olmalı. bu düzende ederi. garantisiz banli cihazlar 2000 tl fiyatlı bu arkadaski ederinde bu fiyata da satılır.

Alıntıları Göster
    Cevabınız için teşekkürler bende bir eklemede bulunmak istiyorum.

Şimdi ben bunu 1500 tl den koysam benden alacak adam 2500 den satmayacak mı? genel fiyatı düşsün bende çekerim fiyatı aşağıya 21 aydan fazla garantisi var yanında 6 tane oyun veriyorum ufak bir pazarlığa da açığım daha ne yapayım.

• Merhaba hocam. Apple TV 4K işe takas düşünürmüsünüz ?

• Merhaba hocam bu ürünle takas düşünür müsünüz?
    MSI OPTIX G24C 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) FreeSync FHD VA Curved Monitö

2 ay önce aldım, 22 ay garantisi devam ediyor. ps4 geçme kararı aldığım için 144hz monitör yerine tv ye geçmeyi düşünüyorum.
    ayrıyetten
    Paugge V1.2 Vesa DisplayPort hediye edebilirim eğer ekran kartınızda normal dp girişi yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyyyyy -- 16 Kasım 2018; 17:15:53 >

• Hayırlı satışlar bence çok güzel fiyat, keşke istanbulda olsaydınız direkt elden alırdım.
  • Güncel
  • İletişim için no alabilirmiyim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: selçux

İletişim için no alabilirmiyim hocam
    0553 016 75 48 buyurun yazın hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.