Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10fpsde oynanan rezil bir oyun jc3 pro sahipleri oynar anca (o da muamma) ps4te oynayinca bana hak vereceksiniz :)

Bu ayi çöpe attim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 26 Temmuz 2017; 23:59:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi oyun verınce hemen daha ilk gunden döşemişler psn e just cause plus reklamlarını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Çok güzel olur

• Güzel güzel.

• Keşke başka bir oyun verselermiş. Zamanında para verip alıp oynamıştım. Ben bu nesilde haritasından tut görevlerine kadar kendini bu kadar tekrar eden başka bir oyun ne gördüm ne duydum. Aynı görevi aynı mekanda aynı şekilde 40. kez önüme koyunca sıkılıp silmiştim. İlk 1 saat içinde ne gördüyseniz o, gerisi hep aynı terane...
  • Sony bey ne yapıyorsunuz

• Cidden 10 fps de mi oynanıyor bu oyun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ohhhhh psn plus oyunlarına bak just cause 3 ve assasain creed. müthiş oyunlar üst üste. müthiş!!

• Hayır

• Evet

• jc 3 endo ile verdiklerinde oynadım bayağı . fps düşüşleri bir süre sonra rahatsız etmiyor normal ps4 te 3-4 saniyede düzeliyor oyun ama görevler sıkıcı.. ilk başlarda zevkli ama hep aynı şeyleri yapmak sıkıyor bir süre sonra
  • Yaz ayında verin bakalım insanlar oyundan ziyade gezmeyi tercih ediyor. Kış gelipte eve hapsolunca tetrise devam.
  • Benim anlamadığım endoya verildiğinde endo deneme hesabı açıp neden oynamıyor tr Plus sahipleri acaba

• Just cause 3 un manzaralari yeter oyunun hikayesi guzel degil sirf gezmek manzara gormek kafa dağıtmak icin cok basarili oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    tr gibi 14 günlük deneme hesabı kullanılamıyor endo da. sadece 2 günlük kullanılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 27 Temmuz 2017; 8:52:39 >
  • milleti anlamıyorum valla herkes psn plus ı şikayet etmiş yok neden bukadar pahalı falan diye pahalı falan değil kardeşim sen böyle bir konsol alıyorsan evine ve bu konsol oyun bilgisayarlarının 4 te 1 fiyatındaysa sen bu üyelik parasını vermek zorundasın

ve bu psn plus üyeliğinin yıllığı 150 lira ve her ayda oyun vermesi ayrı bir olay zaten , adamlara 150 lira veriyorsun ve 1 yıl iiçinde her ay indirimde olan oyunlarına sahip olabiliyorsun.

Xbox un sistemiyle kıyaslayıp tartışabilirsin ama bir oyun bilgisayarına gidip 3 4 bin lira verip ondan sonra steamden orjinal oyun alıp psn plus pahalı demek tamamen akıl dışıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugralioglu

milleti anlamıyorum valla herkes psn plus ı şikayet etmiş yok neden bukadar pahalı falan diye pahalı falan değil kardeşim sen böyle bir konsol alıyorsan evine ve bu konsol oyun bilgisayarlarının 4 te 1 fiyatındaysa sen bu üyelik parasını vermek zorundasın

ve bu psn plus üyeliğinin yıllığı 150 lira ve her ayda oyun vermesi ayrı bir olay zaten , adamlara 150 lira veriyorsun ve 1 yıl iiçinde her ay indirimde olan oyunlarına sahip olabiliyorsun.

Xbox un sistemiyle kıyaslayıp tartışabilirsin ama bir oyun bilgisayarına gidip 3 4 bin lira verip ondan sonra steamden orjinal oyun alıp psn plus pahalı demek tamamen akıl dışıdır.

Hocam 4de1 i mi ? Aynı sistemdeki bi pc olsa en fazla yarısı pcde aldıgın fps daha fazla olur tabiki 1.5 k lık bi pc degil 4de1 dedigin yani 6 bin tllik bi pcyle ps4 ü kıyaslama ve evet bende ps4 ü ekonomik sıkıntımdan aldım plus tabiki zorunlu olucak diye bir söz nedir benim işime geliyor ben 3 oyun paketli aldım ps4 ü 3 aylıkda ps plus vardı ben hic oyun almadım güzel oyun verdiler ama unuttugun birsey var oyun fiyatları arasındaki fark tabi indirim oldugu zamanlar yine aralarındaki fark azalıyor türkce yama yapmakda imkansiz ps4de yani o yüzden hic kıyaslama pc ve ps i hepsinin kendi+ sı ve -si var.(bak az kalsın unutuyordum insanlar 100-150 tl oyun alıyor multi oynamak icin de 150 tl vermek tabi zorunlu olmalını )

• Sonthor kullanıcısına yanıt
    zorunlu olucak tabiki de eğer korsanı çok seviyorsan oyunlara çok fazla yama yapıp orjinalliğini bozmayı seviyorsan git 1.300 tl ye bitane pc topla 15 fps bile alamazsın git oralarda oyna yani adamlar bukadar uygun yapmışlar bu platformu hala ölücülük yapıyosun bunun anlamı yok.

İnsanlar pc de de multi oynamak için belli bir miktar para vermek zorundalar zaten oyunu crackli indirdiğinde istediğin yerden indir oynayamıyosun (mesela fifa nın hiçbir serisinde fut oynayamazsın istediğin crackle indirsen bile).

Tek yaptığınız şey ölücülük arkadaş.

Pc de de Ps te de oyun oynamanın zevki ayrı sen gidip 3 5 bin liraya pc toplar oynarsan tabikide ps sana mantıksız gelir. ama hem maddi durumum yok hemde plusa para vermiyim demek mezarcılıktır.
  • Just Cause 3 baya iyi oldu, bu gazla diğer aylarda killzone 3 ve Darksiders 2 i bekliyorum
  • bugralioglu kullanıcısına yanıt
    Sen beni hala anlamadın sanırım 100 tl verdigim bir oyuna online oynamak icin 150 tl vermek normal diyorsan üzgünüm kabahat ben de seninle polimige girmemeliydim.

• 
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.