Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stylerbb

Evet nisan tahminlerini alalım

Evolve çöpü ve GoW3 remastered

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

quote:

Orijinalden alıntı: stylerbb

Evet nisan tahminlerini alalım

Evolve çöpü ve GoW3 remastered

yuh 32 gün önce verdi tahminini :D Bu evolve harbiden çöp mü ya? adamlar yüksek fiyatı orda baya?
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arada diğer konuya yazdım buraya da yazayım.

Reisler birşey sorabilir miyim. Şuan ghost warrior 3 ve sniper elite 4 indirimde.

Gizli ilerleyip sniper olmaya bayılırım. Daha önceki oyunlarını pcde oynadım. Bunları oynamadım. Pc yok kaldıracak. Konsolda fps oyununda iyi değilim. Ancak uzaktan gizli vuruşta iyiyim. Çarpışmada I am dead 😂

Sizce almalı mıyım birini. İyi gider miyim. Çarpışma da eh işte yeniyim baya
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Her iki oyunu da oynamadım fakat görüntülerine bakılırsa sniper elite gizli ilerleyip uzaktan vurma üzerine, oyun keyfi nasıldır orasını bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Her iki oyunu da oynamadım fakat görüntülerine bakılırsa sniper elite gizli ilerleyip uzaktan vurma üzerine, oyun keyfi nasıldır orasını bilmiyorum.

eyvallah. biraz daha incelicem onu.
  • Ratchet Clank 2 kişilik oynanıyor mu yahu?
    İnternet ten araştırdığımda co op mod u var ama sanırım farklı cihazlar arasında co op oynanıyor.
  • Ps plus üyeliğinin alındığı hesap secondary olarak kulanıldığında her ayki ücretsiz oyunları indirme hakkı var mı secondary'nin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Ps plus üyeliğinin alındığı hesap secondary olarak kulanıldığında her ayki ücretsiz oyunları indirme hakkı var mı secondary'nin?

var indirebilir ve oynayabilir
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 aylık psn plus üyeliği %25 indirim ile 135 e düşmüş. Üyeliğini yenilemek isteyenler fırsatı kaçırmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • görüşlerinize saygı duyuyorum üstadım. yalnız XBOX ONE X'in neden güçsüz olduğunu anlayamadım. XBOX'ın pcleşme stratejisi tutar ya da tutmaz ama one x güçsüz değil bence.

ayrıca yakın zamanda yayınlanmış ciddi bir yazı aşağıda. ps4 slim ve pro'nun çıkışını önceden tahmin etmeyi başaran bir analist 2018 sonu, diğer bir analist ise 2019 diyor ps5 için. aynı şekilde sizin görüşlerinize paralel olarak pro ile uyumlu olacak tahminini de paylaşmışlar.

şöyle de ilginç bir bilgi var sony sadece 4k tv.lerin daha da yaygınlaşmasını bekliyor denmiş.

bir de şunu söyleyelim artık teknoloji grafik konusunda devrim niteliğinde gelişmediğinden, uzun süre beklemenin de çok mantığı kalmadı. her neyse konuyu daha fazla kirletmeden merak edenler için linki bırakayım.

http://www.trustedreviews.com/news/ps5-release-date-price-games-news-rumours-specs-2993694

• Pronun ve xbox x in cikmasiyla ps5 ve yeni xboz en az 2021 yilinda piyasada yerini alirlar 2020 e3 de gosterimi yapilir cihazlarin olaya birde soyle bakin arkadaslar suan hem konsol firmari hemde oyun yapimci firmalar iyi para kazaniyorlar bu nesilden ki yeni nesil demek heleki 2019 da cikacagini varsaysak firmlara maliyet olarak baya yuk bindirecektir ki buyuk firmalar haric kucuk firmalar bir anda oyun yapmakta zorlaniyorlar grafik motorlarini yeni nesle gore ayarlama maliyet gerektiren isler birde buna oyun yapim surelerini ekleyin uzar gider konsol ve oyun yapimci firmalar bu nesilden iyice faydalanmak isteyeceklerdir.

• quote:

Hayır devam edemezsin, TR hesabın plusı bitince oyun kilitlenir, zaten us psn oyun ile kodları da farklıdır, TR olan kilitlenince usten oynayayım dediğinde oyunu baştan yeniden indirir, kayıt dosyalarını da büyük ihtimalle tanımaz.

Anladım ozaman aylık plus almamın bir mantığı yok ingilizce olarak denerim türkçe ihtiyacı duyarsam indirimde direk satın alırım, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazark

12 aylık psn plus üyeliği %25 indirim ile 135 e düşmüş. Üyeliğini yenilemek isteyenler fırsatı kaçırmasın.

Son zamdan sonra bundan daha düşük fiyattan verildiği oldu mu acaba?

• HaxhiaN kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. 150 TL iken plus 105 i gördü. Fakat şuan ki asıl fiyat olan 180 den en fazla 135 e düştü. Bundan aşağı düşeceğini sanmam.

• Mecbur uzatıcaz o zaman teşekkür ederim hocam

• Ratchet kac kiisilik oynanabiliyor ?

• Tr hesabın plus ı bitince oyun kilitlenir ama plus almaya devam ederseniz sen kendi hesabından sec olarak giriyorsun zaten arkadaşında da senin hesap pri olduğu için sende o da Türkçe oynayabilirsiniz. Kilit tr hesaba plus almak :d

• jybe kullanıcısına yanıt
    Tek kişilik, couch coop yada multi yok malesef.

• Arkadaşlar bende hala plus üyeliğine 179.99 diyor sebebi nedir?
  • 
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.