Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu The War of Mine mükemmel bir oyun ama, şu merdivenden inip çıkma olayını bi türlü tam anlamıyla anlamadım.Yağmaya gittiğim yerlerde beni görüyorlar kafasına göre merdivenden inip çıkıyor, oynamayı çok istiyorum sırf bu sıkıntı soğutacak neredeyse, nasıl yapıcaz sol analogla hareket ediliyor ama aşağı nasıl iniliyor ya
  • The Reus T kullanıcısına yanıt
    Hocam analogu yukari bastirdinmi yukari asagi bastirdinmi asagi iniyor ayni sag sol gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar psn plus 14 günlük deneme olayını yapıcaktım banka kartı girdim olmuyor 3 tane ayrı kart denetim hata diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Hocam analogu yukari bastirdinmi yukari asagi bastirdinmi asagi iniyor ayni sag sol gibi

Bi türlü olmadı hocam ya, aşağı gönderirken geri yukarı çıktığı çok oluyor, ayrıca yukarı bastırınca duruyor, mesela sol tarafa inicem, sol üst mü yapmam lazım? @xfire212 kardeşim banka kartı olmaz kredi kartı olmak zorunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Reus

quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Bi türlü olmadı hocam ya, aşağı gönderirken geri yukarı çıktığı çok oluyor, ayrıca yukarı bastırınca duruyor, mesela sol tarafa inicem, sol üst mü yapmam lazım? @xfire212 kardeşim banka kartı olmaz kredi kartı olmak zorunda.

Hocam merdivenin dibinde durman lazim. Asagi iniceksen asagi inan yolda durup analogu asagi basican.

• Mevcut kurlara bakarsak en uygun Psn plus hangisi?
    Hk ve endonezya psn ile türkiye (149 tl) arasındaki fark azaldı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bidahaki store indirimi nezaman olabilir yada olurmu ?
  • şubat için bir knack geyiği yok mu ? indirimde thief alıyorum kesin beleş verirler şubaktta :@
  • G2A'dan us plus almak istiyorum tavsiye eder misiniz? Daha önce hiç alışveriş yapmadım buradan nelere dikkat etmeliyim? Birde 191 e satan iki satıcı olmasına rağmen 194 lük fiyatın yanında Best Price yazmasının sebebi nedir?

https://www.g2a.com/playstation-plus-365-days-card-psn-us.html

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz sene Endonezya Psn'de Thief verilmişti belki Tr Psn'de de verirler.

• Arkadaşlar başım PS Plus'ın çevrimiçi depolama alanı ile büyük dertte.

PS Plus'a kaydettiğim Witcher 3 save dosyaların tamamına erişemiyorum. Daha doğrusu hepsi gözükmüyor.

En son PS4'ü satmadan evvel bütün oyunların save dosyalarını PS Plus'ın çevrimiçi kayıt depolama sistemine attım. PS4'ü de doğal olarak sıfırladım, fabrika ayarlarına geri döndürdüm.

Şimdi Pro'ya geçtim. Fallout 4 save dosyalarını geri getirmede sıkıntı yaşamadım misal, diğer oyunlarda da sorun yok. Fakat nedense Witcher 3'ün bütün save dosyaları gözükmüyor.

3 aylık ilerleme, kayıt gitti. Kafayı yiyeceğim.

Buna benzer sorunla karşılaşan oldu mu?

• Şubatta xone a project cars geliyor bakalım sony hangi çöpleri verecek bu sefer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman aciklanir arkadaslar

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Yeni bir ps3 alıyorum ikinci el olarak. Yakın bir arkadaşımın psn plus hesabı var ps4 de kullandığı. Ben o hesaba kendi ps3'ümden giriş yaparsam geçmiş aylarda verilen ps3 oyunlarını oynayabilir miyim ?
  • AngelDust! kullanıcısına yanıt
    Eğer eklemişse kütüphaneye oynarsın hocam

• MARCO kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam,alet gelince deneyeyim bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Şubatta xone a project cars geliyor bakalım sony hangi çöpleri verecek bu sefer.

Vay be iyice citayi. Yukseltti micsoft. Sony android oyunlari dokturur yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Şubatta xone a project cars geliyor bakalım sony hangi çöpleri verecek bu sefer.

Vay be iyice citayi. Yukseltti micsoft. Sony android oyunlari dokturur yine.

Aynen scalebound iptal edildi ya onuda telafi etmek adına bu şekilde önümüzdeki birkaç ay sağlam büyük oyun verecektir ms.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plus oyun alırken lazım single oyunculara. bu sene plus yok bakalım ne kadar ihtiyacım olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

plus oyun alırken lazım single oyunculara. bu sene plus yok bakalım ne kadar ihtiyacım olacak.

Aynen gecen sene plusu bosa aldik. Yaris oyunu haric online girmedim. Withcher 3 zaten omrumu yedi.

• 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.