Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şurda ayda 10₺ verip plus almaya laf diyenler her gün en az 1 paket sigara içiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isteyen plus alır, isteyen 14 gün deneme kullanır. size ne ya. saçma saçma yorumlar fakirler çıksın falan. ayıp.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Endonezya Psn'de şuan 1 yıllık plus 100 lira olması lazım. 350,000 rupi diye görmüştüm.

yakın arkadaşınla alsan 50-50 kırışırsın.

50÷12= 4 lira civarına geliyor. Daha ne olsun ki? burada fakir mağdur ayağı yapıyorlar.

ölücülük kanlarına işlemiş bir kere çıkmıyor..
  • Aynen hocam. Bende Endo kullanıyorum. Milletin amacı laf atmak işte

• Sony calisani gibi konusmus olmiyim ama , plus sistemi sayesinde ayakta duruyor 2 firma da.Netflix , amazon gibi firmalar milyarlarca dolar harciyorlar abonelik sistemi kurmak icin.Microsoft milyonlarca live uyesi olmasa belki de konsol isini bu nesil birakmisti.İndirimlerle ayda 12,5 TL ye geliyor , parasi olmayan da deneme hesapla idare ediyor zaten.

Hala online ucretsiz olmali demenin anlami yok malesef , konsol isini birakirlar aboneligi birakmazlar.Online eskiden ucretsizdi ama oyun maliyetleri o donemlere gore inanilmaz yukseldi.Sony kac oyuna destek oldu bu nesil , bu sistem olmasaydi belki de god of war gibi epic bir oyun hic cikmayacakti.Herseyin bir bedeli var malesef.

Nintento neden ihtiyac duymadi , cunku adamlar her konsolunda dusuk donanim kullandilar , ps 4 den 3 sene sonra cikan switch ps 4 den cok daha gucsuz.O yuzden konsol satisindan ciddi kar ediyorlar.Oyunlarda kolay kolay indirim yapmiyorlar.Ki onlarda yakinda geciyor bu sisteme.

Pc tarafinda niye ucretsiz , cunku pc tarafinin konsollarda oldugu gibi tek bir sahibi yok.Bagimsiz bir platform , parayi kim kimin adina toplayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fakirler çıksın mı
  • wither kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Plus olmasa bu adamlar exc oyun çıkartırken zorlanırdı en çok ciro oradan geliyor ben plus'dan pek şikayetci değilim he olmasa da olurdu. Single oyuncular zaten plus almıyor bile. Ayda cüzi bir miktara alabiliyoruz Ps Plus bunun da ölücülük yapmaya gerek yok.

Bizim milletimize gelirsek adam spotify'e üye olmamak için youtube'dan malum sitelerden indiriyor. İşi güçü var hali iyi. Ama spotify'e para veremiyor. Netflix'e de öyle. İmkanlar kısıtlı olsa eyvallah deriz ama imkanı iyi olup çok beleşcilik yapanlarıda gördük.

Adam online oyuncuysa plus almak zorunda zaten. Yıllık almak en mantıklısı şuan en uygun Endonezya PSN
  • Üniversite öğrencisiyim.

Hem plus hem netflix hem Spotify kullanıyorum. Hepsi de aile-kardeşlik vs. uygulamalarla çok ucuza geliyor. Spotifya ayda 4 lira veriyorum mesela.

Noldu, siz öyle bakmayın. Çünkü her ay yüzlerce lira akıttığınız içki ve sigara kullanmıyorum.

• Üstteki arkadaştan örnek alınması lazım ben öğrenciyken beleşcilik yapardım mesela ama kendi paramı kazandığım için uzun zamandır gerek duymuyorum korsan işine. Parası olan adam da başvurmasın zaten. İş mevki sahibi olanlar zaten gerek duymadığını düşünüyorum. Öğrenci arkadaşlar 14 günlük açsın takılsın Sony böyle güzellik yapmış zaten öğrenciler için.

Parası olup mağdur fakir ayağı yapanlar varsa zaten onlar ölücüdür bana göre.

Ama ciddi ciddi kısıtlı bütçesi varsa ona söyleyecek sözümüz yok haddimiz değil.

Neyse başlık karıştı iyiyce iyi oyunlar herkese.
  • Arkadaşlar taze PS'ci olduğum için bilmiyorum. Plus abonelik indirimleri ne sıklıkla oluyor? Ya da hiç olmama ihtimali var mı? 3 aylık için indirim bekliyorum.
  • gkon kullanıcısına yanıt
    3 aylığa kolay kolay indirim gelmiyor.gelse bile pahalıya geliyor
    1 yıllık 135 tl ye çok iniyor.yani aylık 11,25 e geliyor.şu an zaten aylık 12 tl alabilirsiniz 15 aylık.
  • güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Free PS4 Games

Beyond Two Souls
    Rayman Legends

Free PS3 Games

Risen 3: Titan Lords
    Eat Them!

Free PS Vita Games

King Oddball, PS Vita (Cross Buy with PS3 and PS4)
    Furmins, PS Vita

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okazaki -- 26 Nisan 2018; 19:31:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel güzel bu ay da indirecek oyunlar çıktı

• Bu konuda fakir zengin ayrimi yapmanin anlami yok. Eger uyelik sistemi yapiyorsan origin gibi spotify gibi butun icerikleri kullanima acacaksin. Ama sen hem oyundan para aliyorsun ama satin aldigin oyunu oynayabilmek icin aylik abonelige zorluyorsun. Bunun mantikli bir aciklamasini anlatabilen varsa merakla dinliyorum.

Cok sukur kendimi gecindirecek kadar para kazaniyorum, sigaraya para veriyor diye sucladiginiz insanlar gibi sigara aliskanligim da yok.

• Hale’n çıkmış bazıları para benim değil mi istediğimi veririm sana diyor. Veremezsin kardeşim kusura bakma bende para var nasıl olsa fakirler ölsün gibi bir mantık zaten bu dünyayı bu Hale’n getiren bencillik.

• tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Ayda 12 lira, tamam mı sadece 12 lira günde 0.4 lira ediyor. Şu para için aylardır burada edebiyat parçalanıyor. İstemiyorsan alma kardeşim ama bırakın artık ayda 12 lira için ağlamayı. Adamlar böyle yapmış işte sistem bu, işine gelmezse almazsın gider. Nerde bedava ise orda multi oynarsın.

• Kardeş Sony ile Microsoft böyle bir sistem kurmuş adamlar böyle para kazanıyor beğenmezsin almazsın.

Ayrıca millet alıyor diye insanları ayrıştıran sizsiniz biz değil. Başkası almaz beni ilgilendirmez. Başkası alır yine beni ilgilendirmez. Şu yobazlığınızı kenara bırakın artık. İnsanlar 300 lira oyun alıyor almıyor sizene be arkadaş size giren çıkan nedir? fiyatlardan hoşlanmıyorsan konsol almazsın olur biter.

PC'de kullanıyorum Konsol'da kullanıyorum. Konsol'da daha rahat hissediyorum, daha konfor geliyor. Online tarafı daha zengin ve daha çok oyunculu + hile hurda yok. Bunun için bile konsol da online keyfi değer. Exc oyunlar iyi kaliteli geliyor. Bu benim görüşüm, başkası çöp diyor, konsol hurda diyor. Exc oyunlar çöp diyor. Herkesin zevki keyfi ayrı. Yine dediğim gibi almazsın olur biter.

Ayrıca PS4'ün neredeyse 80 milyon kullanıcısı oldu bunun yarısı ps plus sahibi diyelim hadi. Bu 40 milyon kullanıcı ps plus kullanıyor. Bu sistem oturdu artık kalkacağını sanmıyorum.

• Eskiden olsa hak verirdim belki ama son aylarda gelen oyunlarla Plus sisteminden memnun olmamak zor. PS3'e ilk plus geldiginde de boyle guzel oyunlar geliyordu. Artik PS4 arsivi de genis. O yuzden iyi oyunlar gelmeye devam edecektir.

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Malesef 6 ay sonra askerim. Yoksa elbette yıllık ideal olurdu.

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.