Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: # Ace #

Neogaf ise gerçek olma ihtimali var. Biri sızdırdı demek ki zaten bugün açıklanacak oyunlar.

Yine bir lego daha vita için peh ps4'de AAA hayali başka aya kaldı.

Antonio dayıdan kişisel düşüncemin dışa vurumu. (AAA oyun gelirse gif değişebilir. )

/>

Bende katılıyorum antonio abi ye

• Avrupa plus ağustos ayı oyunları ps4 için;

Road Not Taken
    FEZ

http://blog.eu.playstation.com/2014/07/30/new-ps-plus-august-road-taken-crysis-3-fez/?emcid=social_20140730_28761506

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 30 Temmuz 2014; 18:11:48 >
  • Plus bu ay da akıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praeceptorem -- 30 Temmuz 2014; 18:38:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 30 Temmuz 2014; 18:15:42 >
  • Başıma bi iş gelmeyecekse fez güzel oyundu. Ama tabi gönül daha ps4'e uygun şeyler beklemiyor değil.
  • Fez'i almayı düşünüyordum
  • Fez zaten vardı. Road not taken mıdır nedir evlerden uzak zaten. Bu ay da boşa sallıcaz :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk kez plus oynadigim bir oyun verdi. FEZ'i zorla bitirmistim, cok karisik geldi bana. Diger oyun nasil acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FEZ oynayanlardan biraz yorum alalım.Ne diyorsunuz denenmeye değer mi?
  • Bu 20 tl.lik oyunlar bitmeyecek anlasilan :)

• Tr psn plus belli oldumu ?

• İnsan Metal Gear Solid falan verir.Topu topu 4 GB zaten neden vermiyorlar anlamıyorum.Metal Gear Solid Rising PS3'te plusta verilmişti oysa ki.

edit:eksileyen konu dışı trolleri burayı terkedin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 31 Temmuz 2014; 8:15:56 >
  • Tahminime göre ilk AAA oyunu DriveClub ile verecekler.Hatta belki o ay şov yappıp birde knack verebilirler.
  • fez çok iyi
  • Oyunlar belli oldu iki tane puzzle indie oyunu fez ve road not taken. Ulan zaten yaz dan sonra bir ton aaa oyun cikacak o zaman knack i, thief i , ac4 u vs falan versen ne yazar. Onemli olan bu oyun kitligin da yaz i aaa beles bir oyunla guzel bir sekilde zaman gecirip tamamlamakti. artik gamescom 2014 fuari ile bu yazi anca video izleyerek tamamliyacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 30 Temmuz 2014; 19:29:27 >
  • Vermicem videosu koysun biri

• Bu ay umutluyduk ama yine olmadı.
  • Yine fiyaskoya imza attılar, şu verilen oyunlar bak...
  • Ben demiştim AAA oyun vermezler ancak rüyamızda alırız diye

Neyse fez iyi oldu hep merwk etmişimdir.Road not taken nasıldır bilemem tabii.

• FEZ 10 numara olmuş diğer oyunu bilmiyorum oynamak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.