Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bize özel bir bayram indirimi etkinliği falan yapsalar ya. Çok mu hayalperestim :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

iyi canım otuzuna şurada ne kaldı.
    Bize özel bir bayram indirimi etkinliği falan yapsalar ya. Çok mu hayalperestim :p

Bayram bindirimi yaparlar hocam. BF4 Premium TR PSN'de en son 150 TL olmuştu bayram ile birlikte artık 280 TL olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

quote:

Bayram bindirimi yaparlar hocam. BF4 Premium TR PSN'de en son 150 TL olmuştu bayram ile birlikte artık 280 TL olur.

oyuna 120 tl verdim premium 148 TL o yuzden almadim.
    Bu battlefestinde bi faydasi olmadi premium indirimi bekliyordum fos cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragonit.

quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

quote:

oyuna 120 tl verdim premium 148 TL o yuzden almadim.
    Bu battlefestinde bi faydasi olmadi premium indirimi bekliyordum fos cikti

Premium indirime girse ne olacak hocam TR PSN'de indirim ne gezer? Olursa diğer PSN'lerde olur. TR PSN'e özel bindirimler oluyor sadece. Milletin ülkesinde oyunlar ucuzlar bizim ülkede her geçen gün oyunlar daha da pahalı oluyor, üstelik indirim falan hakgetire.

• Hala belli değil mi yeni oyunlar çok ayıp.

• CPTLeBron kullanıcısına yanıt
    amazondan premium icin kod alcam ayni fiyata geliyor hemen hemen dolarla da alamiyorum cunku us psn de gecerli kod

• allah razı olsun hocam. peki birşey daha sorsam affınla. şimdi bu şekilde takınca psn den indirdiğim oyunlar direkt burayamı inecek herhangi bi ayar yapmama gerek yok dimi. indirip direkt oynayabiliriz dimi.

alt tarafı 4.6gb lik oyun indirmeye çalıştım indiremedim. çocuklar elime bakıyor öylece valla.
  • birde sistem depolama alanı 7360mb boş alan yazıyor ama 4.6gblik oyun indiriyom yeterli boş alan yok diyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

allah razı olsun hocam. peki birşey daha sorsam affınla. şimdi bu şekilde takınca psn den indirdiğim oyunlar direkt burayamı inecek herhangi bi ayar yapmama gerek yok dimi. indirip direkt oynayabiliriz dimi.

alt tarafı 4.6gb lik oyun indirmeye çalıştım indiremedim. çocuklar elime bakıyor öylece valla.

Evet oyunlar direk yeni taktığın HDD ye inecek.
    quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

birde sistem depolama alanı 7360mb boş alan yazıyor ama 4.6gblik oyun indiriyom yeterli boş alan yok diyor?

4.6GB oyun için sistemde iki katı boş alan olmalı indirip kurabilmesi için.Yani 9.2 GB boş alan lazım indire bilmen için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Potato_GLaDOS -- 27 Temmuz 2014; 13:22:20 >

• Trials fusion ve thief akar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PLUS'ın oyunları hala belli değil mi beyler? Bilgisi olan?
  • Hala ses yok.
  • Belli değil

• Bu ayın verilecek ps4 oyunlarından biri kesin Knack olacaktır.

Kaç aydır saçma oyunlar veriyorlar bu ay umutluyum.

Sonuçta ilk defa bu kadar sızdırılma dahi olmadan son güne doğru ilerleyen bir belirsizlik var.
  • Uzun zamandır girmediğim Store'a (US PSN) bugün girmeyi denediğimde E-8200011D hatası aldım, aynı hatayı UK hesabımda da veriyor, daha önce bu hatayla karşılaşan, sebebini ve çözümünü bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşuna umutlanmayın, 20-25 liralık tonla gereksiz oyun var PSN'de, dayarlar onlardan 2 tanesini daha olur biter. 2 ay önce kestim ben umudumu, bi 3-4 aydan önce de güzel oyun beklemeyin bence.

• ps3 zamanından beri böyle,konsol çıkışının ilk 9-12. aylarına kadar vasat oyunlar veriyor,biraz daha sabır,güzel oyunlar gelecek:)..benimde çoğunluk gibi tahminim 8.ayda veya 9. ayda knack verirler.
  • Bakalım hangi ATARI oyununu verecekler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: souv3nir

Bakalım hangi ATARI oyununu verecekler...

Cadillacs & Dinosaurs Arcade versinler atarı salonlarında oynardık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Uzun zamandır girmediğim Store'a (US PSN) bugün girmeyi denediğimde E-8200011D hatası aldım, aynı hatayı UK hesabımda da veriyor, daha önce bu hatayla karşılaşan, sebebini ve çözümünü bilen var mı?

http://www.amazon.com/20-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B004RMK4BC/?_encoding=UTF8&camp=1789&creative=9325&linkCode=ur2&linkId=OC3W5FVTX5QP3BXU

En son ne zaman amazon psnden alışveriş yaptın

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.