Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tomb Raider 2013, Resident Evil 4 veya Street Fighter 4 vercek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizaya -- 26 Temmuz 2018; 23:40:54 >
  • The Order 1886 da olabilir eski sony oyunu olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizaya -- 26 Temmuz 2018; 23:43:11 >
  • Zannetmem. Dishonored 2 ve Prey paketi indirimde. O şekilde satmaya çalışıyorlar bu indirim döneminde. Prey alacağınıza daha ucuza üstüne bir oyun daha verelim demişler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheart655

Zannetmem. Dishonored 2 ve Prey paketi indirimde. O şekilde satmaya çalışıyorlar bu indirim döneminde. Prey alacağınıza daha ucuza üstüne bir oyun daha verelim demişler :)
    gözümden kaçmış teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

prey yaz indirimlerinde gözükmüyor. Zırt pırt indirimde olan oyun bu sefer indirimde olmayınca işkillendim. verilir mi dersiniz?
    hocam yanlış hatırlamıyorsam geçen aylarda indirim olduğu halde oyun ps plusta verilmişti.oyun adı su an aklıma gelmedi ama..bana göre de oyun indirim göreb,ilir aynı zamanda ps plus kanadında da verilebilir.
  • prey gelsin çok güzel bir oyun tekrar oynarım sadece yüklemeleri çok uzun sürüyor..
  • Last of us ve knowledge is power

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prey ve Alien Isolation oyunlarından şüpheleniyorum ama bu kadar iyi olabileceğine gram ihtimal de vermiyorum.
  • İndirim konusunda da belirttim ama burayada yazayım. Alien isolation kesinlikle indirimdeydi. Özellikle takip ettigim bir oyun olduğu icin kontrol etmiştim. Ancak akşam işten gelince alırım diyerek almadım ve oyun indirimlerden o aralıkta çıkarılmış. Bence bu ay bu oyun verilebilir. Benim tahminim bu yönde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

İndirim konusunda da belirttim ama burayada yazayım. Alien isolation kesinlikle indirimdeydi. Özellikle takip ettigim bir oyun olduğu icin kontrol etmiştim. Ancak akşam işten gelince alırım diyerek almadım ve oyun indirimlerden o aralıkta çıkarılmış. Bence bu ay bu oyun verilebilir. Benim tahminim bu yönde.
    evet haklısın kaldırmışlar indirimden hatta 20 tl ye kadar düşmüştü şimdi baktım 104 tl olmuş dediğimn gibi bu ay gelebilir yoksa neden kaldırsınlar ki?
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    Ben de alien'ı takip ediyordum. 20 liraya düşünce de plus'a verirler diye almadım. Ama Alien yaz indirimleri kapsamında değildi. Daha önceki kampanya kapsamındaydı, o kampanya bitince indirimi de bitti.
  • Abi artık açıklansin neyi bekliyorlar anasını satayım

• KamyonlaDriftÇekenAdam kullanıcısına yanıt
    Zamanını bekliyorlar. Hep aynı periyotta açıklanıyor. 1 Ağustos'ta açıklanır.
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Bazen sızdırıyorlar önceden.

• Sızıntı yok mu halen? Şöyle oynamadığımız güzel bişeyler fena olmazdı.

• Az kaldı bakalım umarım bu ay guzel oyun gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Knowledge is power + Last of us remastered

Hayırlı uğurlu olsun

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Bombayı atıp gidiyorsun yapma abi şöyle şeyler

• Her ay aynı şaka! sıkmadımı hocam?

• İçimden bir ses mortal kombat diyor.

• 
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.